МНОГОДЕТНИ МАМИ 13

  • 14 448
  • 343
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 487
Добро утро мами!Един бърз въпрос за утре - говореше се за някакъв хотел в близост и отстъпка за групата,ако се реши да се преспива в София.Може ли да ми кажете точно как стоят нещата,защото ние се чудим дали да останем да преспим в София?!Ами аз как ще Ви позная?От снимките,знам само някои от Вас - тъй,че кажете дали ще си слагаме някакви листчета с имената.
Лек ден от мен  bouquet,аз днес изпращам сестра си..... Sad

# 286
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте мами.Ако знаете как ви завиждам ,благородно.Да си изкарате чудесно и заради нас.Не сме още за дълъг път.Но за следващия сме първи. Hug

# 287
  • Мнения: 370
Подготовката за празника и за "подгрявката" кипи! Всички сме в трескаво очакване! Знам, че и тези, които не можете да дойдете този път, мислено сте с нас! Поздрави на всички!

# 288
  • Мнения: 69
Здравейте МАМИ!
Много бих искала дечицата да са 5 ама са само 3 - аз и така трудно се оправям, ще ми се да съм повече с тях но за съжаление нашето общество не насърчава раждаемостта - напротив!
Акага е името на древна българска жрица - по-скоро титла (последната известна Акага - царица на амазонките е бабата на Аспарух по майчина линия ).
Много е хубав форума (и много вкусен  chef)
Чакам с нетърпение да се запознаем на живо!  Hug

# 289
  • Мнения: 2 022
Здравей, Акага, и добре дошла.  Hug  В интерес на истината и аз мислех за този ник, защото името АКАГА се образува от имената на членовете на моето семейство (Ани, Коко, Ади, Гого, Ангел), ама после се отказах, защото по "обективни" причини си избрах друг.  Laughing  Чувствай се уютно сред нас и ни кажи имената и възрастта на дечицата ти, на теб и таткото, за да ги включи нашата грижовна Мама Цоцоланка (наричана за краткост с нежното Цоци) на Стената на гордостта.

# 290
  • Мнения: 69
Благодаря!  Simple Smile
Аз съм Магдалена (31.01.1969), татко- Радослав (26.11.1965)
и нашите цветя : Преслава (02.06.1996), Руслав (26.08.1998) и Акага (20.09.2001)

# 291
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка с бандата Патиланци тръгват след 15 мин. за СФ!Чао! И да ни чакате... Hug

# 292
  • Мнения: 1 818
Пожелавам ви незабравими мигове на празника!!!

Чакам с нетърпение снимки и разкази!!!

# 293
  • Мнения: 3 323
Акага, откъде си? Ще се видим ли на празника? Или поне довечера? Ако си от Сф, де.

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 616
каишка поздравления за успеха с качването на снимки - направо си страшнаааааааааа

искам да споделя нещо, което научих днес

- ако на някой му предстои да слага на детето апаратче за изправяне на зъбките - да не чака да излязат всички зъби - излезнат ли първите4 зъба - водете го на ортодонт, защото докато не са наредени зъбите е 2 пъти по-кратко носенето на апаратчето. Няколко зъболекаря ми дадаха грешния съвет да изчакам да се наредят всички и днес се чувствах много зле - едва ли не не ме е грижа за детето ми   Cry

ще се радвам утре да се запозная със всички от форума

# 295
  • Мнения: 69
От София съм, обаче довечера идва една леля на мъж ми от Варна - та нещо трябва да поприготвя за вечеря. feeding
Иначе с удоволствие. beer2
нали срещата утре е в парк-хотел Москва ? - писах заявка и е потвърдена с мейл, но беше преди 2-3 седмици

# 296
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Акага ти варненец ли си взела?Ако е варненец,пък и е набор Hug може и да се познаваме Thinking света е много малък!Ние ще пътуваме сутринта с влака в 5ч от тука и в 9.30 по план график ще сме на гара София....сега отивам по задачки ,довечера пак ще пиша!На пируващите тая вечер-весел купон Mr. Green

# 297
  • Мнения: 3 479
Акага, да Празникът е утре, а днес е среща за инструктаж на големите деца, които ще участват като подкрепа, а и на майките от София и провинцията, които пишат във форума.

Ивата, май няма намаление за хотела, защото не се организира група. Там ще спят само Неви от Бургас и семейството на ДжулиС от Севлиево. Така, че ако искаш можеш да пишеш ЛС на ДжулиС, ако не е тръгнала. Друг вариант е да потърсиш в темата на Клуба, къде Секстет е публикувала телефона на хотела или пък да й пишеш на нея ЛС.



# 298
  • Мнения: 186
Момичета, завиждам ви. Сигурна съм, че утре ще направите истински празник за деца, мами и татковци!   bouquet  Лек път на пътуващите и да се снимате много !

# 299
  • Мнения: 293
мами от Сафия, ориентирайте ни каде приблизително се намира мястото на срещата- нещо по-голямо в близост?  newsm78 ще идваме с коли такаче дайте моля един ориентир и дали има наблизо място за паркиране.   newsm03

Общи условия

Активация на акаунт