трайно обезкосмяване...с ето това

  • 150 393
  • 922
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 932
Ау,извинявайте!Моят малък звяр нещо болен днес и аз съвсем забравих ooooh!.Аз си го купих от Англия/там живея/,но го има в ebay!А ако имате познати тук,май най-евтин е в www.argos.co.uk.Лазерен е,да и би трябвало да изчезват завинаги...Не,не боли-само някои косъмчета ''щипват'',но е леко наистина.И миришат едно такова...на изгоряло.Не знам още колко ще е трайно в действителност,но аз го имам от окт-ноем и от тогава на някои части на краката изобщо не са ми се появили косми.А на други-знаете как е-не са били във фаза на растеж.Но може да третираш един и същи косъм през 24 часа,така че ако всеки ден отделяш по 10 мин,все ще го уцелиш накрая във фаза.Самият уред е изключително лек,така че може да помолите познати да ви го донесат.Наистина ми се иска да мога да ви дам гаранция и повече инфо,но самата аз го нямам от чак толкова много време!Мога да ви информирам редовно обаче за прогреса.

# 16
  • София
  • Мнения: 35 951
.......ще чакам за резултати.... Grinning

# 17
  • Мнения: 266
http://www.riolaserhair.com/ Поне при мен действа!Направо съм изумена от резултата!Но е косъм по косъм ooooh!.Има и друг вариант,който обхваща част с диаметър 2-3 см,но е точно 2 пъти по-скъп.И го нямаше аз като си купих машинката.
Може да си го поръчаш он-лайн, доставят до Бг, но не знам колко е доставката. Само се регистрирах, за да проверя

# 18
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
О, и аз ще чакам отзиви, защото тези космаци ми писнаха. Епилирам се на 2 седмици, но още на първата има покарали #Cussing out.

# 19
  • Мнения: 174
 Ако някой си го е поръчал да даде повече инфо. Каква е цената, колко струва доставката и за колко време. И от къде се поръчва

# 20
  • Мнения: 1 216
Със сигурност си струва парите, така де - изплаща се.
Ще следя темата за резултати!

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Записвам да следя как стоят нещата с доставката и резултатите  Peace

# 22
  • Мнения: X
Малиииииии, прежалвам 300 лева, само да има ефект.Бегло попрочетох - лазерно е, стига да можем сами да боравим с него.Довечера в къщи ще чета подробно.

# 23
  • Мнения: 117
Да се запиша и аз щото и на мен ми е писнало от тия космиииии smile3514

# 24
  • Мнения: 1 906
на мен ми е писнало от тия космиииии smile3514

 Sad на мен също

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
и на мен... Rolling Eyes
дали е еднакъв ефекта върху всички видове окосмяване?
не 300, ами и повече прежалвам!

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
мацки, хайде някой по-добре с езиците от мен да прочете отзиви за машинката в чужди форуми, да имаме представа, все пак Peace

# 27
  • Мнения: 4 733
Космите могат да обединят всички Simple Smile
Какви са тези видове окосмяване, че ми стана забавно?

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
ами моя приятелка по краката има рус мъх
аз имам черни косми
има разлика... Shocked

# 29

Общи условия

Активация на акаунт