маргарин КАЛИАКРА със фибри!!!

  • 5 562
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
Само да ви кажа,че една от съставките на маргарина е преработен нефт...сами преценете за какво става въпрос  Twisted Evil

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
А това с фибрите в него е някаква шега сигурно, не виждам кой ще се върже .   ooooh!
Не се шегувай. Добрата реклама с добър маркетинг продава всичко. И л*йно на клечка може да продаде.

 Оооо да, така е !
 Далеч съм от мисълта, че никой няма да го купи.
 Дано поне не е само заради фибрите.  Mr. Green

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не съм му превърженик Naughty

# 18
  • Варна
  • Мнения: 389
Аз съм против всички маргарини (не само против Калиакра). Ако се налагат мазнини - по-добре зехтин или чисто масло.
Peace
Peace

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не ям абсолютно никакъв маргарин.  Naughty

А това с фибрите в него е някаква шега сигурно, не виждам кой ще се върже .   ooooh!
Peace Peace

# 20
  • Мнения: 1 540
А това с фибрите в него е някаква шега сигурно, не виждам кой ще се върже .   ooooh!
Не се шегувай. Добрата реклама с добър маркетинг продава всичко. И л*йно на клечка може да продаде.

За жалост е така!

# 21
  • Мнения: 3 647
Аз съм против всички маргарини (не само против Калиакра). Ако се налагат мазнини - по-добре зехтин или чисто масло.
Peace

# 22
  • Мнения: 448
За голямо съжаление,колкото и да е вреден маргаринът,ние го хапваме всички,затова предпочитам Калиакра или Флора,поне не са толкова тежки.То човек не знае какво слагат нито в маслото,нито в хляба с фибри,нито,в която и да е храна.Така че според мен изборът се свежда до това да изберем по-малката вреда.

# 23
  • Мнения: 3 457
Но ми беше интересно че от 1 намазан филийка със този маргарин -получаваш фибрите които са нужни за деня  bouquet
Абе и Активиа така ги чаках - над две седмици им ядох млякото, а така и не ми се появи жълта стрелка на корема  newsm78

а парите върнаха ли ти  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 540
...Така че според мен изборът се свежда до това да изберем по-малката вреда.

Тогава ползвай масло, а не маргарин  Peace

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
а парите върнаха ли ти  Mr. Green
Аз не ги и търсих... само си гледах корема, ама стрелка - йок.

То човек не знае какво слагат нито в маслото,нито в хляба с фибри,нито,в която и да е храна.Така че според мен изборът се свежда до това да изберем по-малката вреда.
В маслото е доста по-ясно. Там най-много повече вода да ти набутат. Докато в маргарина с тези транс-мазнини е леле, майко.

# 26
  • Мнения: 5 362
Опитай го. Изкуствена мазнина. Да не би да имаш някакви очаквания от него?  Mr. Green
Peace

# 27
  • Мнения: 1 540
...маргарина с тези транс-мазнини е леле, майко.

Така си е.

# 28
  • Мнения: 5 877
а парите върнаха ли ти  Mr. Green
Аз не ги и търсих... само си гледах корема, ама стрелка - йок.

То човек не знае какво слагат нито в маслото,нито в хляба с фибри,нито,в която и да е храна.Така че според мен изборът се свежда до това да изберем по-малката вреда.
В маслото е доста по-ясно. Там най-много повече вода да ти набутат. Докато в маргарина с тези транс-мазнини е леле, майко.
Мислиш ли? Според мен има масла, в които е набутан маргарин.

# 29
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Ние си купихме "Калиакра" с фибри, защото мъжът ми искаше да се храни здравословно Mr. Green
Аз се поинтересвах от съдържанието, написано на кутийката и установих, че фибрите вътре са САМО ТРИ ПРОЦЕНТА Shocked #Crazy Мно'о здравословно, няма що! Че аз мога да си купя хубаво краве масло и да си направя с него и фибри от магазина моя смес, в която маслото може да е 3%, а не фибрите Mr. Green
И благодарение на вас мъжът ми ВЕЧЕ ОТКАЗА МАРГАРИНА Hug Hug Hug
Мнооого ви мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт