За едно "Имаш поща"!

  • 2 742
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 259
Относно деленето на пациенти/известни или богати/ мога да кажа ,че моя позната е чакала с час ,но я е приел с два часа закаснение,та да може да влезе Майчето Савова и други си там познати.За точен месец не мога да кажа,но мисля,че беше или октомври или септември.Това не е най важното.Ще се преглътне чакането,важна е крайната цел!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Относно деленето на пациенти/известни или богати/ мога да кажа ,че моя позната е чакала с час ,но я е приел с два часа закаснение,та да може да влезе Майчето Савова и други си там познати.За точен месец не мога да кажа,но мисля,че беше или октомври или септември.Това не е най важното.Ще се преглътне чакането,важна е крайната цел!
Е, всички лекари правят така. Преживява се в името на целта, както си писала.

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Валикир, не мисля че приятелката ти е чакала, за да влезе някоя ВИП персона с предимство. Часовете се записват предварително, но не може да се знае предварително в кой ден ще има пункция, трансфер или инсеминация. Има и спешни случаи освен изброеното.

Лекарят е много добър, но вече записват часове чак за септември и октомври. Така че ако не ти се чака дотогава - ориентирай се към друга клиника, тази на Владимиров например.

# 18
  • Мнения: 3 376
Подкрепям Жабчето. Д-р Стаменов наистина приема някои хора с предимство, но не защото са ВИП или "връзкари", а защото е възникнала извънредна нужда. Мен самата ме е приемал извънредно веднъж поради силни болки. Преди 2 дни ме изписваха след лапароскопия и също ме прие извънредно (все пак не си в цветуща кондиция за чакане след операцията). Уви, наистина в момента при него се чака до септември - октомври за преглед. Мисля, че клиниката на д-р Владимиров наистина е добра алтернатива, ако нямате нерви до тогава.

# 19
  • Мнения: 1 029
Жабче и Гриз, извинявам се, че отконявам темата.
Аз не разбрах, защо си  мислите, че при Владимиров не се чака, та взехте да препращате при него? Grinning
И ако мислите, че той не приема спешни случаи...няма такова нещо.
И той има доста пациенти и бачка и събота и неделя, заради тях.
Аз съм негова пациентка и мога да кажа, че за мен Стаменов просто явно е активен в много неща, докато Владимиров е специалист само по репродуктивни проблеми, тоест не оперира, не прави лапароскопии и не изражда.Той препраща за следващи процедури към колеги, докато Стаменов прави всичко сам.
Всеки си избира как и какво да прави, няма нищо лошо в това. Wink

А по темата, аз също смятам, че Стаменов има достатъчно пациенти, за да си прави реклама.
Евала на мацките, че са го поканили, за да покажат, че и в България има много човечни лекари, които се грижат за пациентите си!!!
bowuu

# 20
  • Мнения: 3 376
Да, права си, Дани... Може би малко прибързано се изказахме. Предполагам всъщност, че и при Владимиров е тарапана - все пак за цяла България 2 са най-спряганите репродуктивни клиники, и няма начин и в двете да не е натоварено.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 029
О, няма проблем, Гриз  Hug...аз просто да отбележа, за да няма заблудени, че там не се чака. Wink
Иначе вече са няколко клиниките с добри специалисти и дай боже да стават все повече качествените лекари и тук!
Успех на всички!

# 22
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Дани, не си ме разбрала  Laughing Просто подсказах на момичето да пробва при Владимиров ако може да си запази по-скоро час там вместо да чака до есента. Знам че и там се чака за час и за прием  Peace

# 23
  • Мнения: 30
Относно деленето на пациенти/известни или богати/ мога да кажа ,че моя позната е чакала с час ,но я е приел с два часа закаснение,та да може да влезе Майчето Савова и други си там познати.За точен месец не мога да кажа,но мисля,че беше или октомври или септември.Това не е най важното.Ще се преглътне чакането,важна е крайната цел!
Е, всички лекари правят така. Преживява се в името на целта, както си писала.

 на мен ми се е случвало да отида и да вляза без записан час. Примерно, когато приятелят ми даде материал за спермограма. Върнахме се в клиниката след 2-3 часа и док. ни прие да обсъдим спермограмата. От страни не се и съмнявам, че е изглеждало така, сякаш сме някой "връзкари" Laughing. Още повече, че не сме от София и док.побърза да си свърши работата с нас  за да си хващаме автобуса на обратно.
Или  пък след инсеминацията - извика ме на другия ден да обсъдим някои неща.  Отидох  и ме прие. За текущи обсъждания  няма как да  записват час.
Това не означава, че и аз не съм чакала по 2 часа пред кабинета за преглед Hug

# 24
  • Мнения: 2 641
Д-р Стаменов е много много добър лекар и човек.

Има обаче страшно много пациенти и работата наистина е много - чудя му се как издържа - да е жив и здрав !

Общи условия

Активация на акаунт