Йога

  • 4 259
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 928
Пепитке, честит ти нов аватар. Че си шармантна се знаеше, но сега се вижда че си доста красива и елегантна, въпреки твърденията Ти и вечното недоволство от фигурата Ти, явно живота в Германия започва да Ти харесва и Ти да намираш своята среда?!

Kalida, много се радвам да те срещна   bouquet Благодаря за хубавите думи  Embarassed  bouquet Живота в Германия все още не ми допада кой знае колко, но се опитвам да се примиря, че е временно и го правя за по-добро бъдеще и доколкото мога успявам  Wink Също така като намаляха дори и малко килограмите се чувствам много по-добре, по-спокойна и с по-добро самочувствие  yes  Hug

Между другото, точно то дата.бг си свалих Fat Burning Yoga и упражненията много ми допаднаха, но това не е класическата йога, все пак обаче е полезно, защото изгаря някоя друга мазнина  Mr. Green

 newsm10 това е най-добрият спорт според мен, няма силови упражнения, а в това време извайваш страхотно тяло.Преди време ходих на такива курсове и бях мнго доволна.Докато класическата йога е много трудна / и на такъв курс ходих/ - в смисъл, че докато се научиш как да правиш упражненията както трябва минава много време и не е толкова лесно колкото изглежда.
НО КАТО ЦЯЛО ЙОГАТА Е № 1 ЗА МЕН  smile3521

х-л ЧЕРНО МОРЕ
Център ХУНИ
Мога да инамеря телефоните им,ако те интересува

# 16
  • Мнения: 365
Аз преди 3 години ходих в училище Йордан Йовков, ако не се лъжа. Инструкторът се казваше Емил Златев и беше много добър. 1 час правихме упражнения и 1 час ни изнасяше лекции.  Изключително добре ми подейства всичко.

# 17
  • Мнения: 306
От Фалоса не ми го вдигат. Бет откъде го имаш този телефон. И имаш ли представа за какво студио става въпрос. Да не е шменти капели нещо. Дай малко информация, че иначе много ми е удобно като район.

# 18
  • Мнения: 9 865
Имам го от нет-а телефона, аз не съм от Варна, нищо повече от това не мога да ти кажа. Поинтересувай се ти, ако не ти вдигат на това място, пробвай на друго. Щом ти е близко и удобно прескочи и виж за какво става дума... Ако не ти харесва ще си отидеш и готово.

Общи условия

Активация на акаунт