Тайната на дългата и гъста коса-9

  • 48 898
  • 487
  •   1
Отговори
# 180
Малко е рошава втората, обаче не ми се ходи на фризьор, поне не още. Отгоре ми е новата косичка, която пониква. Мисля да си купя цяло шише Мегадерм и да го добавям към маската.

# 181
  • Мнения: 916
Разликата е видима!Поздравления!  bouquet

# 182
Благодаря! Grinning
Така съм се вманиачила в момента за косата си и само се моля да ме държи по-дълго за да не ми писне и да спра да я правя. Обаче при тези резултати май няма опасност.

# 183
  • Мнения: 6 461
Тази вечер съм решила да си приготвя тази домашна маска:

1жълтък
3 с.л. кисело мляко
2 с.л. зехтин
1 ампула бадемово олио
 Simple Smile

# 184
  • Мнения: 2 414
Според мен почвайте маската и забравете боите.Здравата коса е много по-красива от боядисаната в какъвто и да е цвят коса Grinning
E da ama adski mnogo iskam da sam rusa... ooooh!

# 185
  • Мнения: 140
поздравления за косата наистина много ти е пораснала за колко време е станало това за един месец ли
питам защото аз се мажа ве4е от 4 месеца ползвам и мегадерм но няма никакъв видим резултат относно разстежа

# 186
  • Мнения: 1 858
Здравейте! Преди време съм чела първата и втората тема а сега прочетох и тази(другите ги пропуснах). Но не разбрах някои неща та ще питам.
1: Какви са тези кристали за цъфтящи връхчета- на коя фирма, колко струват?
2: Пшениченото масло като кристалите ли действа и отделно ли се нанася само по върховете на косата?
3: Така и не разбрах какво е Мегадерм какво е действието му, самостоятелно ли се използва, от къде се купува и колко струва?
4: При мен корените са мазни а върховете сухи- добра идея ли е да разделя маската на две части в тази за корените да сложа алкохол и жълтък а в тази за краищата да сложа пшеничено масло без алкохол и жълтък ?

# 187
  • Мнения: 140
мегадерма струва близо 20 лева за 250 мл поне аз за толкова си го взех той е също за разтеж на косата но е много по силен и се ползва веднъж или най-много два пъти на три месеца
а за кристалите и маслото те нямат нищо общо
кристалите са за блясък и не се отмиват а маслото е за подхранване и против цъфтеш можеш да си го слагаш в маски за коса ии да го ползваш самостоятлно но е с отмиване

# 188
  • Мнения: 14 490
Според мен почвайте маската и забравете боите.Здравата коса е много по-красива от боядисаната в какъвто и да е цвят коса Grinning
E da ama adski mnogo iskam da sam rusa... ooooh!

чакай сега - пада боята която е червена, черна и т.н. тъй като принципа на тези бои е да наслагват пигменти върху косъма. "русите бои" всъщност депигментират косъма а не наслагват върху него "русия" цвят. русото няма как да падне въобще. така че изрусявай се смело. Peace аз съм с много руси кичури - нищо не е паднало досега Grinning

# 189
Мажа се от повече от месец и половина, Мегадерм ползвах само веднъж в чист вид и веднъж в маската (каквото ми беше останало в шишенцето). В оригиналната маска слагам и от Стимуланта на Икаров и хума и други неща, а след измиване винаги хининова вода и кристали. Косата ми не цъфти много от отдавна, откакто ползвам кристали - защото не си скубя косата като се вчесвам. Няма значение на коя фирма са, всички действат - помагат разресването и овлажняват връхчетата на косата. Вечднъж не ми стигна маската да покрия цялата си коса и на връхчетата намазах само рициново масло - много добре ми се отрази.

# 190
А за Мегадерма - никога вече в чист вид. Рициновото масло в него мирише много силно и ставах към три през нощта да си мия косата. Сестра ми каза, че на нея не й миришело докато съм намазана, обаче на мен ми се беше втъкнала тази миризма чак в гърлото.
Споделих с ветеринарката за кого купувам всички мазила и тя не се учуди нито ми каза, че са вредни или непригодни за хора. Дори си записа съставките за маската.

# 191
  • Мнения: 920
Много съм доволна от кристалите. Естествено по форумски съвет. На Биофарма са - цената е 5-10 лв. Точно за сухи връхчета.

# 192
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Правя си маската от септември месец...почивах чак януари...до сега съм си слагала 3 пъти мегадерм в маската и...очаквам буен растеж  Crazy
...а иначе няколко човека ми казаха, че косата ми е станала страшно лъскава... Whistling вече не цъфти и е страхотна...за жалост няма как да пусна снимки преди/сега...защото нямам снимки от преди  Laughing
  bouquet
...а от кристалите и аз съм много доволна...от години ги ползвам

# 193
  • Мнения: X
2 години използвах кристали на  Био Фарма - много ми допадаше аромата, миналата седмица си купих уж същите, но имат една сладникава миризма, от която направо ми се повдига Sick Някой забелязал ли е такова нещо? За протокола - в опаковката имаше мостра на шампоан на Денис п-в косопад с плацента.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...не...аз си взех голяма разфасовка миналата година лятото и съм до половината...не знам кога ще ми се наложи да купувам пак кристали  Peace

Общи условия

Активация на акаунт