VIP Brother 2 - 2

  • 42 651
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 1 275
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Между другото, Здравко нали в първия сезон беше описал Христина като "ниска и трътлеста" ooooh!
От одеве я гледам и не виждам нищо трътлесто в нея, даже е доста слаба.


Беше.
Когато Зейнеб напусна къщата на Биг Брадър отиде лично да се извини на Христина, че се е лигавила със Здравко в къщата, като й носеше голяма плюшена играчка за бебето. Христина не прие извинението, нито играчката. Тогава беше пълна, с пухкави бузки и доста закръглено дупе. Тя беше в началото на бременността си. Шоуто още не беше свършило. Мисля, че Зейнеб бе с Венета Райкова тогава и бяха заснели всичко и го пуснаха по нова тв.

# 1 276
  • Мнения: 1 734
Ужасно много сте писали за една вечер, как ще ви прочета  ooooh!

# 1 277
  • Мнения: 1 992
И кво сега, само тез скучновати Василеви ли ще дават?

# 1 278
# 1 279
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Против това съм във къщата да влиза дете.Ама вече е факт.
Поне добре,че Христина се грижи за него,така като гледам, а не като оная миска,забравих и името от първият Вип Брадър.

# 1 280
  • София
  • Мнения: 2 271
А Деси защо спяла с найлон на главата?
Доколкото разбрах, не е спяла, а е отивала към банята с найлона, да не си мокри косата.
На мен Деси ми е най-симпатична за сега, но малко преигра с тази обида от Здравко...

# 1 281
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Против това съм във къщата да влиза дете.Ама вече е факт.
Поне добре,че Христина се грижи за него,така като гледам, а не като оная миска,забравих и името от първият Вип Брадър.
Е, тя е видяла и чула коментарите за Виолета и сега си има едно на ум - да си гледа детето.

И всички какво толкова се дразните, нагласено било - ми добре, така или иначе си ги гледаме.
И Азо продължава с чупките, няма да ви липсва. Сега се обяснява с Петя за някакви рокли.

# 1 282
  • Мнения: 275
Сезона на семейните двойки.айде нема нужда.Не е честно спрямо другите участници.
Сега като ги навкараха семейни -нека и да ги нимонират семейно и да ги гонят семейно.
Не може да е несправедливо (както с тризначките имаше извънредно положение с гласуването)
Аз нищо не съм чула ни чела за регламента по номинирането-някой ако има данни да каже, но ми се струва справедливо като ги вкараха по 2ки и да ги гонят така!

# 1 283
  • София
  • Мнения: 2 271
По-добре бъдещото сем. Василеви да са заедно в къщата, отколкото разделени отвън...

# 1 284
  • София
  • Мнения: 6 803
Според мен пък Здравко наистина я обича Христина. Да, заклет женкар е, но я обича. Не мисля, че тя го манипулира. Много ясно, че след това, което е преживяла с него ще иска поне едно обещание да и даде.

# 1 285
  • Мнения: 9 904
странно ми е, че Христина през 5 минути казва на детето: стига, почини си малко. Вие казвате ли така на децата си? никога не ми е хрумвало. Или "защо си такава лоша", макар и казано съвсем спокойно. Или дето лошият Дино щял да дойде и да я изяде.....

Не мисля, че тя го манипулира. Много ясно, че след това, което е преживяла с него ще иска поне едно обещание да и даде.

мда, както всяка от нас би направила.

# 1 286
  • Мнения: 660
какво става в къщата бре я кажете,обгрижват ли детето всички,както беше в първият брадър?

# 1 287
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Гледат си детето, сега Здравко се занимава с него, Христина нещо се е разшетала. Катето също се закача с малката.
Сега само тях ли ще дават по цял ден Sad

# 1 288
  • Мнения: 49
В момента Петя пее, а Азис и Катето танцуват. Нещо им е трудно с хореографията Simple Smile

# 1 289
  • Мнения: 793
Сега само тях ли ще дават по цял ден Sad

най-вероятно според мен, другото ще го оставят да си правят предаването вечер  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт