Първоаприлска - практически шеги

  • 8 002
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Записвам се с идеята да ду сложите мръсните чорапи под възглавницата
Предполагам, че спите в различни легла... аз такова нещо не бих никога - ще се задуша в съня си!

# 16
  • Мнения: 677
1ви април е неделя бре..Кви куфарчета,къв часовник за работа,кво сако?!
Извратенячки и банда хейтърки  Twisted Evil

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това с чорапите няма да подейства при моя - те си му нюхат изпод леглото, където му ги ритам всеки път, когато ги видя Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 877
Уф, вярно е неделя.
Нищо де, можете да идете на ресторант с приятели и да му поискаш кърпичка пред всички  Mr. Green
А може и да се сложи малко памук в обувките, тъй че внезапно стъпалата му да се окажат "пораснали".

Да му сложиш в портфейла пари от "Монополи"  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 332
Подменяш носните кърпички в джоба на сакото му с дантелени гащички.
Това съм го правила, също съм му слагала в джоба и едно гумено пате и било много смях, като го извадил пред приятелите си  Joy

# 20
  • Мнения: 2 550
Уф, вярно е неделя.
Нищо де, можете да идете на ресторант с приятели и да му поискаш кърпичка пред всички  Mr. Green
А може и да се сложи малко памук в обувките, тъй че внезапно стъпалата му да се окажат "пораснали".

Аз съм слагала клечки за уши в обувките...цял ден му беше неудобно и се чудеше какво става, накаря отиде да си купува някакви нови обувки...не беше очарован като видя клечките в магазина   Laughing

# 21
  • Мнения: 2 386
Записвам се с идеята да ду сложите мръсните чорапи под възглавницата
Предполагам, че спите в различни легла... аз такова нещо не бих никога - ще се задуша в съня си!

 Joy Joy
Ние сме по-лек случай....Тук изненадата е важна -спим в едно легло, не бих се самонаказала така    Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 112
1ви април е неделя бре..Кви куфарчета,къв часовник за работа,кво сако?!
Извратенячки и банда хейтърки  Twisted Evil

Прекрасно е да събудиш Л.С. в неделя тооолкова рано. А дантелата в джобата ще му държи влага и в понеделник. Какви са тези майтапчийски традиции само за един ден. Трябва ехо.
Но степчетата на Дона са стра`отни.   Joy

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Дона, ефектът не пропада ли до голяма степен от това, че човек първо източва водата, докато дойде топлата? Или няма значение, важното е да се опули от червената вода?

# 24
  • Мнения: 2 386
Дона, ефектът не пропада ли до голяма степен от това, че човек първо източва водата, докато дойде топлата? Или няма значение, важното е да се опули от червената вода?

Или зелена  Joy Joy (степ ябълка, например )

# 25
  • Мнения: 3 447
Дона, ефектът не пропада ли до голяма степен от това, че човек първо източва водата, докато дойде топлата? Или няма значение, важното е да се опули от червената вода?

Или зелена  Joy Joy (степ ябълка, например )
Киви, киви  Mr. Green

За ефекта не знам, не съм го пробвала. Но аз обичайно пускам най-напред чучура, нагласям температурата там и след това пускам душа. Така че при мен би работило  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 54
Да се запиша и аз

# 27
  • Мнения: 4 406
записвам се

# 28
  • Мнения: 721
Степчето можете да замените с бульонче Маги Mr. Green кат потече ще бъде и мазничко Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Иначе съм по номерата и го съсипвам, ако реша. Приятелката ми също. Добре че сега е бременна, че съм се укротила.

# 29
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Казаха ми преди време нещо, което винаги съм искала да изпробвам, но за съжаление може да се приложи само на старите душове.
Развърта се, значи, душа, сипва се вътре едно Степ-че на прах (най-добре червено или зелено) и се чака Милото да влезе в банята и да пусне водата  Twisted Evil

Тази е много кофти - един приятел, голям кашмерджия, я направи на свой приятел точно преди сватбата му, но не със "Степ"-че, а с някаква боя (като тази за сладки или яйца). Много ненормално беше! И косата му беше боядисана в СИНЬО - син младоженец Joy

Общи условия

Активация на акаунт