Диета "Японско чудо"-5част

  • 17 493
  • 402
  •   1
Отговори
# 330
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Има има и аз от днес съм с вас  Hug Hug
Eее, супер!  Hug Много се радвам, че почваме заедно - за стимул!
Хайде успех!  Peace
Благодаря , успех и на теб!!!!

# 331
  • София
  • Мнения: 1 936
Не съм чела цялата тема, но имам едно въпросче само.
Прочетох, че ако се спази тази диета 2 седмици ще се свалят около 10 кг.
Може ли да я пазя само една седмица и да сваля по-малко кг?
Има ли ефект ако спазя диетата наполовина, т.е. еднакво ефикасна ли си остава и пак ли килограмите се задържат за дълго време  Grinning

# 332
  • Мнения: 1 241
Не съм чела цялата тема, но имам едно въпросче само.
Прочетох, че ако се спази тази диета 2 седмици ще се свалят около 10 кг.
Може ли да я пазя само една седмица и да сваля по-малко кг?
Има ли ефект ако спазя диетата наполовина, т.е. еднакво ефикасна ли си остава и пак ли килограмите се задържат за дълго време  Grinning
опитай-пък колкото изкараш
а за килограмите е много субективно
ще ги задържиш - ако се стараеш да ги задържиш
успех Wink

# 333
  • Мнения: 1 560
От днес започнах отначало! Ама с тия служебни банкети нямаше как! Стискайте палци да имам повече воля Wink! Успех на всички  bouquet!

# 334
  • Мнения: 684
Здравейте Hugмисля след лунната диета да се присъединя към вас,гледам много хора са доволни от Японското чудо  newsm78 а като знам че имам да свалям 23 кг, ooooh!направо ще се побъркам PeaceУспех на всички ви и безапетитие  bouquet

# 335
  • Мнения: 884

И аз май ще се включа при вас за диета,ако ме приемете !
За първи път ми е  и не знам какво да очаквам от себе си  Blush
За японско чудо -2 съм чувала ,че е доста трудна  Thinking .
Имам сега 1 самотно тирамису в хладилника  Mr. Green ,ще го уважа и утре започвам на чисто !

# 336
  • Мнения: 884
Кажете ,моля,какво се има впредвид под парче месо ? Варено,печено,скара ? И могат ли да му се слагат някакви подправки?   bouquet

# 337
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Добро утро японки !!!
Аз съм вече минус 2.600 кг.Корема ми е видимо прибран исъмч много доволна  Laughing Laughing
Изпих кафето.Сега ще сложа да ми се варят и яйчицата  SickМного ги намразих  Mr. Green

# 338
  • Мнения: 554
Аз съм вече минус 2.600 кг.Корема ми е видимо прибран исъмч много доволна  Laughing Laughing

Това за един ден ли  Shocked -  ти ме разби! Браво!  Peace
Аз съм -1 кг, но имам чвството, че ще умра от глад.  Sick Изнервена съм максимално от глад. Ужас! Дано до 1-2 дни свикна.
macoball приготви си го както ти харесва. Ами и аз нензам какво значи парче месо или парче шунка и снощи си хапнах една пържола, не много голяма.
И все още се чудя с каво да заменя рибата?  Thinking

# 339
Здравейте японки  tooth
Да ви се похваля вече 7-ми ден и минус 3кг, ама все искам да ви питам нещичко (ако някой знае да каже). Може ли да се повтори отново като минат 2-те седмици или да се изчака и колко ? Защото гледам че има ефект , ама ако я продължа след това да не се пък поувредя нещо  newsm78
Успех на всички ви

# 340
  • Мнения: 554
krasiveleva мисля, че трябва да си починеш поне 1 седмица!
Ето виж тук: ЯПОНСКА ДИЕТА

# 341
krasiveleva мисля, че трябва да си починеш поне 1 седмица!
Ето виж тук: ЯПОНСКА ДИЕТА

много ти благодаря за бързия отговор  newsm51

# 342
  • Мнения: 884
Dreams,мерси за отговора!
А позволявате ли си и други подправки-да речем пипер и тн. ?

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 13:28 от macoball

# 343
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Аз съм вече минус 2.600 кг.Корема ми е видимо прибран исъмч много доволна  Laughing Laughing

Това за един ден ли  Shocked -  ти ме разби! Браво!  Peace
Аз съм -1 кг, но имам чвството, че ще умра от глад.  Sick Изнервена съм максимално от глад. Ужас! Дано до 1-2 дни свикна.
macoball приготви си го както ти харесва. Ами и аз нензам какво значи парче месо или парче шунка и снощи си хапнах една пържола, не много голяма.
И все още се чудя с каво да заменя рибата?  Thinking
Не , не от 13.04 пия чай инхуа и ходя на фитнес през ден , и от вчера съм Японка  и това е общия резултат до сега  Hug Hug

# 344
  • Мнения: 884
Какъв е този чай инхуа?

Общи условия

Активация на акаунт