Мами пухкави, щастливи, на Юлски бебета ритливи

  • 11 688
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 523
относно имената - ние категорично заявихме, че ние си решаваме как ще се казва детенцето и не позволихме волности на бъдещите баби и дядовци.
за женското - Диана изобщо не сме го мислили - просто си решихме, че ще е това.
за мъжкото - аз исках да е Никола (на тате си Николай), обаче ми стана чудно как ще различавам кой викам  Embarassed и се спряхме на Александър.
даже татето като говори на бебо си му казва Сашо, ама аз все си мисля че бърка името Simple Smile - ама ще видим ...

# 31
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Трябва да помислим и кого да назначим за длъжността Вестителка!
Изисквания:
 - Трябва да е с термин към края на месеца
 - Да има винаги включен мобилен телефон, за да получава на него СМС-и и обаждания от току що родилите мамчета, които още нямат интернет
 - Да може сравнително бързо да пусне новината за новото бебе в темата
 - Вакантните места са 2-3бр.
 - Хубаво е поне една от Вестителките да бъде тази, която поддържа темата (да може веднага да нанесе корекцията в списъка - трябва да решим и как да бъде организирана тогава темата).

Затова и аз се кандидатирам за тази длъжност (нали ми предстои да поема поддръжката на темата от Лекси към средата на април). Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена  Grinning
                                                                                   С уважение:
                                                                                                    / Томасе , Мария/

# 32
  • Мнения: 295
И аз да се разпиша тук, темичката е много сладка и в моя случай е абсолютно вярна, само че "пухкава" вече не е точната дума за мен, за жалост тази фаза я преминах. Embarassed
и аз вече приличам на малка бъчонка Sad а сме поканени за кумове на 2 юни - дано не нашишкавея съвсем дотогава, само бебо да трупа, а не аз....

момичета, направо ме шашнахте - 2 страници сте изписали, а аз ви четох преди няколко часа! браво на вас Simple Smile

Стефи, не. Пък и вече ми е все тая. И чувал съм готова да нахлузя, стига да не ми стяга на корема. Майка ми домъкна един бежов панталон пролетно-летен, сега ходя само с него, но много се цапа. Ще си изнамеря още един и ще ги менкам, пък ще видим.

Мен не ме боли точно кръста, но отдавна бях писала за едни болежки в опашката, които си продължават... Не знам дали не са от седенето в работата (и пред форума  Simple Smile ), но понякога трудно ходя, току някой ме попита що куцам...  Mr. Green
аз постоянно съм с болежки по опашката Sad а кръста вечер ме изяжда просто.... имам чувството, че така организмът ми балансира за липсата на каквото и да е гадене от началото на бремеността ми Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
Удовлетворена е Mr. Green
Гледам, че и Фил, Гоца, mokoloko, elpet, Аси от по-редовно пишещите са по-накрая. Да кажат дали искат.

# 34
  • Мнения: 640
Томасе, и аз съм ЗА... (теб  Simple Smile )

# 35
  • София
  • Мнения: 3 524
За предложението на Томасе, на мен ми се струва че ти Томасе е най-добре да си Вестителка, а като допълнителен вариант и ако е съгласна, може би Гоца, макар че тя пък нали ще ражда със секцио... newsm78
трудно ми е да преценя като че ли  Thinking

# 36
  • Мнения: 22
Томасе разбира се че ще сме ЗА Peace

# 37
  • Мнения: 640
Аз съм с питане. Ако съм със секцио, вероятно ще раждам края на юни. Тогава пак ли ще си се броя при юлските мами???

# 38
  • София
  • Мнения: 3 524
Гледам, че и Фил, Гоца, mokoloko, elpet, Аси от по-редовно пишещите са по-накрая. Да кажат дали искат.
Аз нямам против да се "добавя" към резервите  Mr. Green но за всеки случай да сме повечко  Peace

# 39
  • Мнения: 238
Здравейте момичета.
Да се отчетем че днес темата на 9 Месеца беше много полезна и интересна (Уроци по кърмене), за тези който искат да я посетят ще има пак същата тема на 26 Април.
Мими, разбира се сме ЗА  Hug , но със сигурност ще трябва и един заместник от последните дати, или от тези които ще родят преди теб Simple Smile

# 40
  • Мнения: 766
Томасе - и аз подкрепям кандидатурата та ти  Peace
а за заместник - когото решите  Wink
Да си направим избори  Mr. Green /майтап разбира се/
Renie78 що да не си юлска мама  newsm78 не мисля че до 7 дни е проблем  Peace
Че ако някоя от нас /дано не се случва  Praynig/ роди по рано няма ли пак да си остане юлска мама  78
Татяна мерси за информацията :: Много исках да дойда, но не смогнах. Но отсега си записвам за 26 Април. Лекцията пак на Кракра ли е?

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 559
Аз бих могла да поема щафетата по някое време, термин ми е 2, но от време на време ми споменават и края на юни, така че за резерва може и мен да ме броите някаква. Иначе Томасе е добре да има някой ангажиран помощник който също ще е по план за към края.

# 42
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте пак от мен!  Hug
Sofi Bo, идвам си съвсем скоро ...  Grinning Не искам задължително да родя в частна клиника, но ще попитам все пак колко е във Вита. Иначе като чета отзивите ви за Тина Киркова може и там да родя ... Ще ми препоръчате ли някой лекар/ка от там?
Phil, все пак ако имаш нужда от кройка аз съм насреща!
Аз също мога да помогна със записването  Blush, ако нямате против.

# 43
  • sf
  • Мнения: 10 175
за теб съм Томасе. и моя термин е в началото на месеца, ама си мисля, 4е може и в юни да родя. ама тва не вярвам да пречи да си останем в същата групичка, нали?

# 44
  • Мнения: 4 300
Здравейте сладури:) Аз съм малко нередовна с писането напоследък, но си седя у дома и наблягам на почивката...     
Даже вчера правих упражненията, които ни показаха на лекцията в МОЛ-а.
С килограмите дотук съм +9.

Общи условия

Активация на акаунт