Ставате ли за шпиони?

  • 1 534
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василисо! Мислех, че ще напишеш нещо като 'Ставам! И дегизировка под формата на анадолски мустаци си имам!'...а ти!
Е, само с едни "гаджетс" не става. Трябва и още нещо, освен мустаките ми.   Laughing
Примерно едно Богати, нали. Blush

# 16
  • в Низината
  • Мнения: 705
Амииии, мисля, че ставам. Много обичам да шпионирам хората през прозорците newsm57

# 17
  • Мнения: 278
Любимото ми.
Винаги съм искала да стана таен агент ама от онези готините мадами дето се бият с едни големи и силни мъже и спасяват света.  Laughing  #2gunfire  bambam fight
Като дете все се промъквах в дворовете на хората и им обирах сливите и черешите и дини съм крала, но върха беше като влязох в една маза и крадах компот. Проблема ми беше, че съучастниците ми винаги ме издаваха. Сега работя сама, усъвършенствах се в решаване на сложни казуси на моите приятелки от рода на : изневерява ли ми гаджето или да разбера нещо за някое момче което харесва и да им устроя случайна среща и други.
Гаджето ми ме използва за таен агент/клиент.

# 18
  • Мнения: 5 622
Амииии, мисля, че ставам. Много обичам да шпионирам хората през прозорците newsm57

А ние с мъжа ми веднъж шпионирахме една проститука с клиента и на магистралата..Добре, че мъжът ми винаги си носи в колата бинокъл  Crazy

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На това му викат воайорство, но би могло да мине и като индустриален шпионаж Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 622
На това му викат воайорство, но би могло да мине и като индустриален шпионаж Mr. Green

 Laughing  Joy

# 21
  • Мнения: 5 877
Ако някой иска да ми плаща, за да не научавам нищо за хората, ще съм доволна.
И без това имам чувството, че отвсякъде се натрапва твърде изобилна информация за хорските гащи, привички и т.н.
Опитайте се да не научите какво става в Биг Брадър например - и въобще да не гледате телевизия, все ще се намери някой да ви сподели.
Затова не ставам за шпионин, защото държа на правото си да не се интересувам от чуждите работи.

# 22
  • в Низината
  • Мнения: 705

А ние с мъжа ми веднъж шпионирахме една проститука с клиента и на магистралата..Добре, че мъжът ми винаги си носи в колата бинокъл  Crazy

Ей това са истински шпиони!!! И подготвени с оборудване... travel
Думи нямам!

# 23
  • Мнения: 5 622

А ние с мъжа ми веднъж шпионирахме една проститука с клиента и на магистралата..Добре, че мъжът ми винаги си носи в колата бинокъл  Crazy

Ей това са истински шпиони!!! И подготвени с оборудване... travel
Думи нямам!



Хаха. Ми то бинокъл си трябва да гледаш и звездите бре  Laughing

Ти ако имаш в колата само за воайорстване ли ще го използваш?  Joy

# 24
  • в Низината
  • Мнения: 705
 Айде сега, звездите ще гледате - не на мен тия. hahaha
Ако имах в колата бинокъл, със сигурност нямаше да се сетя за звездите.

А пък уредът за звездите не беше ли телескоп???

# 25
  • Мнения: 5 622
Айде сега, звездите ще гледате - не на мен тия. hahaha
Ако имах в колата бинокъл, със сигурност нямаше да се сетя за звездите.

А пък уредът за звездите не беше ли телескоп???

И с бинокъл става. Нямаме претенции да виждаме толкова надалеч  Mr. Green

Между другото, нямате идея колко полезен може да бъде един бинокъл. Доста пъти съм се радвала, че ни е под ръка  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 677
Аз не,но жена ми става  Whistling

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Айде сега, звездите ще гледате - не на мен тия. hahaha
Ако имах в колата бинокъл, със сигурност нямаше да се сетя за звездите.

А пък уредът за звездите не беше ли телескоп???

И с бинокъл става. Нямаме претенции да виждаме толкова надалеч  Mr. Green

Между другото, нямате идея колко полезен може да бъде един бинокъл. Доста пъти съм се радвала, че ни е под ръка  Mr. Green

Е, Буба, след всичко това ме заинтригува и ще вземем и ние да си държим един бинокъл в колата - не се знае за какво ще ни потрябва. search

# 28
  • Мнения: 183
Не ставам никак.Ако трябва да върша нещо тайно , под страх от залавяне , ме реже коремът и спешно се нуждая от тоалетна.Установих го при един опит за преписване.
Не мога да следя някого по улиците , защото много се разсейвам по витрините.
С новите технологии комуникирам на високо ниво-т.е. съм на "Вие"
Нямам шофьорска книжка , а шпионин с личен шофьор ще натовари допълнително бюджета.
Не мога да запомням адреси - входа на моя дългогодишна приятелка го разпознавах само по надписа SNAP до вратата и всеки път , когато и ходех на гости се молех някой съвестен съсед да не го е изтрил , но в Младост май такива хора няма.

Написах всичко това , за да съм по темата и все пак да мога да попитам Мис Бу , дали ако я поканя на гости , ще може да ми каже къде съм прибрала на детето новото яке, парите от погачата й и диска от камерата с море 2005.Не съм ги крила , прибрала съм ги , но нямам никаква представа къде.

# 29
  • Мнения: 5 622


Е, Буба, след всичко това ме заинтригува и ще вземем и ние да си държим един бинокъл в колата - не се знае за какво ще ни потрябва. search

Нашият е ТСМ-ски. И не беше никак скъп  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт