Плащате ли и без да ходите на ясла

  • 1 188
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 242
azaf, stefani6, ЕлиТ благодаря ви   bouquet

# 16
  • Мнения: 7 821
                                                                                                                                       До Директора
                                                                                                                                  на ОДЗ – N:... „...........”
                                                                                                                                  район „.......................”
                                                                                                                                  гр. София






                                                                                 М О Л Б А

от

Родител:…………………………………………………………………………………….

на …………………………………………………………………………………………...

от ……… група









   Г-жо Директор,




Моля детето ми …………………………………………………………………………., което посещава повереното Ви ОДЗ да бъде освободено от занятия за периода от


 …../……/……… до  …../……/……… включително по ........................................... причини.







………………                                                                                                              С Уважение: …………………….
гр. София

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Поради същата причина днес говорих с директорката на яслата,която посещава сина ми.Значи за 1 месец,когато е бил болен се извиняват отсъствията с мед. бележка,но когато й казах че лекарита са ми забранили 1 месец детето да не посещава яслата,за да може да укрепне организма  му,директорката ми каза че този вид отсъствия "за укрепване",не се извиняват чрез бележка.Трябвало да се плаща 50% от таксата.Дори ми показа запитването,което е пуснала до newsm78 и аз незнам къде точно,относно подобен случай и съответно ми показа и отговора от тази инстанция,в  който пишеше че този период се заплаща.Та така,ще си плащаме и тва е.

# 18
  • Мнения: 5 362
Ако детето няма бележка от лекар,а отсъства,се заплаща 50% от таксата.Приеха го малко след НГ.
Така е Peace

# 19
  • Мнения: 4 965
Карчева, щом е по лекарска препоръка, нека педиатърът ти даде бележка. Не могат да откажат да я приемат. Ако наистина е само препоръка от тяхна страна (т.е. не е подкрепена с документ), тогава наистина трябва да напишеш бележка за "домашни причини". Не вярвам да има педиатър, който да препоръча малко дете да си остане вкъщи, за да не се разболее, а после да откаже бележка. След варицелата, нашата педиатърка им даде бележки за "състояние след" - с цел да пият 1 седмица имуностимулатори и да позакрепнат. В градината казаха, че няма проблем.

# 20
  • Мнения: 3 456
Ако детето няма бележка от лекар,а отсъства,се заплаща 50% от таксата.Приеха го малко след НГ.
Така е Peace
Нито бележка са ни искали, нито пари-бяхме я спряли целия януари и февруари. Странно...

Общи условия

Активация на акаунт