комично или трагично е това според вас??

  • 7 137
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
Дрисливо-тинейджърска драма.
Едно време какви драми имаше...

# 61
  • Мнения: 7 474
А като се пускат теми за анален секс, се изпопребивате да се разпишете, нали  Laughing

 Mr. Green Време е за нова тема- Нааквате ли се по време на  А.С.?  Mr. Green Да видим дали изобщо е верно  Laughing

# 62
  • Мнения: 3 447

 Mr. Green Време е за нова тема- Нааквате ли се по време на  А.С.?  Mr. Green Да видим дали изобщо е верно  Laughing
Да, с анкета  Laughing

# 63
  • Мнения: 57
doh
Не вярвам това да е писано от момиче
И на мен така ми се струва

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099
Предполагам това са фантазиите на някой извратеняк... Но ако девойките на 14 са тоооолкова невъзмутими .... Sick

# 65
  • Мнения: 2 792
 Нито ми е комично, нито ми е трагично и смешно не ми е  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 361
толкова откровена тема  Embarassed
коментариите са невероятни  Crazyпросто се  smile3550 от смях

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Боли ме коремът от смях. Изобщо не вярвам, че написаното е истина. И друг път съм влизала там, пълно е с такива теми. Толкова от мен. Не мога да погледна сериозно на такова нещо.

# 68
  • Мнения: 2 229
Аз от три страници не можах да разбера кое толкова ви потресе, накара ви да изпоприпадате, да се изповръщате, да се разревете и прочее опера и драма.
Че момиче на 14 прави секс? Че някой прави анален секс? Че не е изключено при анален секс да се случи "инцидент"? Кое точно? Дори не споменавам вероятността това да е измислица...

"Потресе" ме как не й било приятно да му го смуче след това. Joy Също и за "зеещото ан***е", абе има неща, които да те потресат, четеш между редовете за основната идея и изпускаш детайлите сигурно, те са забавното. Mr. Green

А че е измислица, измислица е, и там са като тука - пуснеш им въдицата и децата изписали 12 страници възмущения. Tired Като всеки път се връзват как да не ги будалкаш, просят си го направо. Laughing

# 69
  • Мнения: 3 447
"Потресе" ме как не й било приятно да му го смуче след това. Joy
Ми много ясно, на теб приятно ли ще ти е  Laughing

# 70
  • Мнения: 4 195
 hahaha hahaha hahaha Не се връзвайте,едва ли е истина.

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 18:43 от kiticat

# 71
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Този вид общение е на мода сега.
Ей по това стигаме американките. Те от десетилетия го практикуват, за да се пазели, моля ви се, недокоснати за съпруга си.  Mr. Green
Всеки отговаря сам за собствените си задни (и предни) части.  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 1 402
 #Crazy не знам истина ли е или не ..обачеееее..  #Crazy

# 73
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
НО практиката да се прави анален вместо вагинален секс при тинейджърите е абсолютна истина... за съжаление!
Не само вместо, но и като задължителна част от 'програмата', 'щото иначе се смятало за признак на 'задръстеност'  ooooh!

# 74
  • София
  • Мнения: 2 896
Това го е писал мъж... 100%

и аз това си мислех докато четях...за in / out и вакуума...

Общи условия

Активация на акаунт