комично или трагично е това според вас??

  • 7 138
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
doh
Не вярвам това да е писано от момиче, но наистина е траги-комично. То това момиче майка няма ли да я пита.
 rotfImao
Аха, забрави.. УЖАС!

# 31
  • Мнения: 3 569
Това го е писал мъж... 100%

# 32
  • Мнения: 7 474
Сега като им разгледах форума откримвам доста по-страшни неща от наакването Mr. Green  Според мен там  НЕ пишат тийнове, а големи хора, които се гъбаркат Thinking , а ако наистина са тийнове просто нямам думи Tired

КАК ДА СЕ ОТВОРЯ САМА?

СЕКС С ЖИВОТНО

Абсолютни пързалки  Mr. Green Mr. Green

# 33
# 34
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
 Mr. Green Луда работа:)

# 35
  • Мнения: 278
doh
Не вярвам това да е писано от момиче, но наистина е траги-комично. То това момиче майка няма ли да я пита.

Ти верно ли ще се изправиш пред майка ти, да й обясниш как като правиш анален, се наакваш и как да го избегнеш? Shocked
Навремето батко ми каза да не се ... в дупето, защото като остарея ще се нааквам.
Взех си бележка, да знаеш
 Joy  Joy  Joy

# 36
  • Мнения: 861
 Shocked Ужас!!! Отвратих се!  Sick И за аналния секс и за това как другата искала да се отваря сама. То и аз когато бях на 15 искахме да се правим на по-знаещи и можещи ама чак такива идеи не са ни идвали наум. А  тези сайтове... smile3505 на моята да и забраня компа докато е още на 7 ли newsm78?

# 37
  • Мнения: 3 447
а ако наистина са тийнове просто нямам думи Tired
СЕКС С ЖИВОТНО
Стига бе, Лео, тука сме жени по на 30 години, а преди няколко седмици ахкахме и охкахме за детето на горилата и негъра  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 447
doh
Не вярвам това да е писано от момиче, но наистина е траги-комично. То това момиче майка няма ли да я пита.

Ти верно ли ще се изправиш пред майка ти, да й обясниш как като правиш анален, се наакваш и как да го избегнеш? Shocked
Да, взе ми го от ръцете  Simple Smile
Аз пък така и не разбрах кое точно му е "заблуденото" на момичето  newsm78

# 39
  • Мнения: 2 491
Сега като им разгледах форума откримвам доста по-страшни неща от наакването Mr. Green  Според мен там  НЕ пишат тийнове, а големи хора, които се гъбаркат Thinking
Абсолютни пързалки  Mr. Green Mr. Green

И аз така мисля Peace

# 40
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Думи нямам. Дали на това дете майката не пише тук без да знае какви ги върши дъщеря й?

# 41
  • Мнения: 4 841
Думи нямам. Дали на това дете майката не пише тук без да знае какви ги върши дъщеря й?

 Laughing Laughing Laughing Дъщерите на ССФ не са ТАКИВА и не правят ТАКИВА неща  Laughing Laughing Laughing

По темата - искрено се надявам да е пързалка. Че като се замисля за повечето тийнове, които попълват сексуалните си знания чрез такива сайтове, нещо ме хваща за гърлото и ми се реве, реве...

# 42
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Според мен е абсолютна измислица.
Но и да го е написал някой педофил на средна възраст и да чете коментарите, лъскайки, пак си е доста извратено.

# 43
  • Мнения: 2 070
Егати въображението, онова, което аз пусках преди беше по-смешно..Помните ли? С лъжицата в ректума, както се беше изразил автора...

# 44
  • Мнения: 3 537
Траги-комично  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт