Какво адаптирано мляко използвате при правенето на каши?

  • 2 594
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
Оооооо нека да блатодаря на всички за отговорите!!!!! Преди няколко дена купих безмлечна каша от елда на Хипп и от тогава се назландисвам с това пусто цедене! Но щом може само с вода, ще процедирам така!   bouquet

# 16
  • Мнения: 58
А с каква вода приготвяте кашата-преварена, минерална...

# 17
  • Мнения: 59
Аз ги приготвям с преварена вода.

# 18
  • Мнения: 8 242
До преди 2 седмици ги правех с вода.. Ама имам един Фризопеп от шашнатия ми период по болници, взет за всеки случай   Tired Та реших да не става зян (че много пари беееееее - 23 лв #Crazy ) и слагам по 2-3 лъжички вечер в кашата  Mr. Green Като свърши (за около месец някъде като гледам) имам и една кутия All 110.. купен по същата причина и събиращ прах в шкафа.. Та смятам и него да употребя пак тъй.. И ако с него нямаме проблем, че имаше някви съмнения за АБКМ, които хич не знам дали са или не са оправдани, ще започна и с млечните - тогава ще е на годинка юнака.. Надявам се всичко да мине плавно  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 950
Аз правя с Фризолак 1.

# 20
  • Мнения: 1 043
аз слагах кърма в пюретата но си и давам да си цоцка след като съм и предложила пюренцето - пробвах два пъти каша да и правя с кърма - но се налага да я пие с чашка - много се втечнява  Rolling Eyes, не че не четох от вас че става така ама и аз да пробвам  Mr. Green да не остана назад - сега мисля да слагам само вода , ние се храним като се сабудим че винаги ми заспива като се кърмим денем  Rolling Eyes, и след около половин час се сабужда тъкмо и си и давам да опита по някоя лъжичка от каквото съм решила да и предложа и после пак си и давам да си цоцка ако иска още гладника- че ми е много ящно милото  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 236
Днес купих Nutrilon 2 и направих кашичката с него, не е повръщала и се надявам това да е нашето мляко за кашичките.

# 22
  • Мнения: 1 353
Дори и в краен случай да решеш да слагаш АМ трябва да знаеш, че може пак да ти го отказва. Аз лично съм изхвърлила две кутии Апламил и една нисколактозоно в опитите си да й слагам АМ.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 15
A какво количество каша давате след като бебчето е захранено с нея, при положение, че не искате да заменяте хранене?

# 24
  • Мнения: 267
Привет! Аз приготвям кашите с НАН2 , малкият не харесва кашите без мляко, и понеже ме домързява да се цедя предпочитам да правя с адаптирано мляко  Embarassed!

Общи условия

Активация на акаунт