Има ли отърване от коликите???

  • 1 331
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 455
Опитай с Disflatyl. Аз давах и вода с разтворена в нея истинска дъвка на зрънца.

# 16
  • Мнения: 2 784
Ние използвахме Бебинос,помагаха ни повече от Симплекса-него директно го подарихме на една позната,бебето и го понасяше много добре,за разлика от нашето.Имаме от специалните шишета,но не ни свършиха работа.Само се гушкахме и носехме,добре,че минаха,същински ад беше...
Дано и при вас да свърши скоро.

# 17
  • Мнения: 3 663
Няма оттърване докато не минат Simple Smile
дано при вас да е по-скоро !

# 18
  • Мнения: 181
На Ики коликите му дойдоха много рано (на 3 ден до колкото помня) и отминаха в 4_ия месец. До тогава му давах 4ай4ета на Blewit пторив колики. Понякога помагаха, но понякога не действаха. ОбЩо взето главното му ле4ение беШе да го взема при мен в леглото и да му дам да су4е. Залепях го до корема си и го стоплях хубаво. Казват, 4е бебетата като са долепени до майките си се успокояват и с Икер действаШе.

# 19
  • Мнения: 1 753
Ох, много е трудно с тези колики... И ние сме така, не знам до кога ще продължи, че вече ме хващат лудите... Но мисля, че се свиква. Първия месец ревях всеки ден заедно с нея, втория месец пропуших, а сега вече караме трети месец и като че ли свиквам вече... Като ревне, взимам я, нагласявам я с корема надолу, сядам пред телевизора и почвам да друскам до получаване на пълно мозъчно сътресение  Embarassed  А какви мускули на прасците ще получа, просто не знам....  Laughing

Ще минат, просто трябва да мине време...  #Puppy dog  #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт