Нещо странно!!!!

  • 3 399
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
много гадно, аз тая  #Sniper  Imp  #2gunfire  #Sniper
а Сашо 2 пъти!!! #Cussing out
милата Рая, ко да кажа наум ми идват хиляди страхотии като четох случката.... мен мн ме е страх от циганите (при нас много ги има)особено откакто четох една книга по Кинг, но тва е др .тема
Гуш бебка ! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 272
госта бях аз

# 17
  • Мнения: 4 187
Цитат на: Anonymous
.........................................................................
Гуш бебка ! Heart Eyes




Гуш Саши Heart Eyes !!!!! И Цун по Муцун!!!!! Flutter

# 18
Милички, нека не звучи назидателно, ама не правете такива грешки. Ке те посъветвам да измиеш на детенце очичките със светена водичка, ей така, въпреки че не вярвам много в такива неща.Аз имах подобен случай. Решавам да спирам на паркинга на бившия мавзолей и съм с дъщеря ми, която тогава беше на около годинка. В този момент към колата ми се приближи една циганка и започна да ми говори разни небивалици за мен и детето. Аз се развиках да се маха, ама тя нахална - продължава. Аз като излязох от колата и като я насметох и й казах, че ще извикам полиция да видите как бързо се изнесе. Та мисълта ми е - никакъв компромис с подобни екземпляри. Може да са с добри намерения, но стига една черна овца да има...

# 19
Здравейте.
Сигурно много сте се наслушали на разни приказки, ама откак кумата ми разказа как са откраднали едно дете на годинка и половина, не изпускам моите от поглед.
Та вървяла си жената, детето - 2 метра пред нея. Спира кола, отваря се врата и детето изчезва. Жената била толкова слисана че запомнила само цвета на колата.
То в тоя случай не можеш много да се опазиш, но гледам детето да е близо до мен дори да няма други хора по тротоара.
И друго си спомням - на пазара в Слатина един негър се беше опитал да открадне едно бебе от количката, ама някакъв мъж го видял и го погнал.
Никога не съм оставяла детето в количката, ако няма място гушкам детето. Само дето на бабите колкото да им го казвам те си зная тяхното.

# 20
  • Мнения: 4 187
Цитат на: .
Здравейте.
Сигурно много сте се наслушали на разни приказки, ама откак кумата ми разказа как са откраднали едно дете на годинка и половина, не изпускам моите от поглед.
Та вървяла си жената, детето - 2 метра пред нея. Спира кола, отваря се врата и детето изчезва. Жената била толкова слисана че запомнила само цвета на колата.
То в тоя случай не можеш много да се опазиш, но гледам детето да е близо до мен дори да няма други хора по тротоара.
И друго си спомням - на пазара в Слатина един негър се беше опитал да открадне едно бебе от количката, ама някакъв мъж го видял и го погнал.
Никога не съм оставяла детето в количката, ако няма място гушкам детето. Само дето на бабите колкото да им го казвам те си зная тяхното.





Ужас на Ужасите!!!!! #Shocked  #Puppy dog  #Crazy  Не какво да ги редя повече емоушаните то и те не стигат да изразя чувствата си!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: .
Здравейте.
Сигурно много сте се наслушали на разни приказки, ама откак кумата ми разказа как са откраднали едно дете на годинка и половина, не изпускам моите от поглед.
Та вървяла си жената, детето - 2 метра пред нея. Спира кола, отваря се врата и детето изчезва. Жената била толкова слисана че запомнила само цвета на колата.
То в тоя случай не можеш много да се опазиш, но гледам детето да е близо до мен дори да няма други хора по тротоара.
И друго си спомням - на пазара в Слатина един негър се беше опитал да открадне едно бебе от количката, ама някакъв мъж го видял и го погнал.
Никога не съм оставяла детето в количката, ако няма място гушкам детето. Само дето на бабите колкото да им го казвам те си зная тяхното.


Ужас!!! Както казах - никога вече!!!

# 22
  • Мнения: 6 315
Ето я темата

# 23
Знаете ли, в Слатина на пазара има едно магазинче, бебешко, само дето понеже е малко, сложили хорицата табелка "забранено с колички". Та мислят си собиствениците за бизнеса - да не им крадат стоката. Пробвах 2 пъти с бебето в ръце, баткото ме дърпа за ръкава "мамо купи ми тази купи ми тази играчка"...изпускаш плика с водата и солетките...
То и други магазини детски има, ама точно на пазарчето за бебешки храни няма чак толкова. Все си казваш - аз ще го наблюдавам....
Е, ходя в другите бебешки магазинчета, малко повече обиколки, ама май е по-удобно.

# 24
  • Мнения: X
Нямам думи просто, #Cussing out  аз обикновено влизам с Ния, в началото си мислех, че съм прекалено страхлива да я оставя, гледайки други майки, но добре че не го правя. Много кошмарни случаи, майка ми ми разказа как на една жена отвлекли детето, както си играело на площадката, след няколко седмици получили бележка да отиде да си го прибере, взели му единия бъбрек. #Puppy dog

# 25
  • Мнения: 1 655
Цитат на: pandora
на една жена отвлекли детето, както си играело на площадката, след няколко седмици получили бележка да отиде да си го прибере, взели му единия бъбрек. #Puppy dog

Брррр тръпки ме побиха. Моя син много обича да тича 3-4 метра пред мен, хич не го свърта на едно място като се разхождаме. Ще трябва и аз да си правя крос вече с него  Cry

# 26
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
никога,ама никога не оставяйте без надзор децата си!
ако трябва останете без хляб,ако няма кой да ви купи или нямате възможност да влезете с тях в магазина,но не правете тази грешка.може да се окаже фатална.преди години бях изгубила дъщеря си,бяха само някакви си минути,но ми се сториха столетия.беше ужасно изживяване,скъсих си живота !
оттогава не изпускам децата си от поглед .

братоведка ми пък скоро ми разказа случка за отвличане на дете ,от която ми настръхнаха косите!

# 27
  • Мнения: 4 187
Ох, пак си прочетох темата и се ужасих на ново!!!!!! Sad

# 28
  • Мнения: 2 978
Цитат на: Anonymous
Знаете ли, в Слатина на пазара има едно магазинче, бебешко, само дето понеже е малко, сложили хорицата табелка "забранено с колички". Та мислят си собиствениците за бизнеса - да не им крадат стоката. .


Като е забранено за колички, няма да има и купувачи при тях!!!

Как си го мислят тези хора незнам....Хем да не съм с количката вътре, хем да пазарувам с бебе на ръце. #Silly

# 29
  • Мнения: 1 264
Ами на мен ми се е случвало да съм от другата страна пред един магазин спряна количка в нея детенце на видима възраст годинка реве и се надвесило от едната страна на количката още малко ще падне от нея/не беше вързано/.Огледах се майката не се виждаше отидох до него и започнах да му говоря след малко се появи майката и ми се развика с какво право съм събудила детето и #Shocked Какво трябваше да направя ? Да го бях оставила да падне ли ? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт