Лъскава коса?Как?

  • 16 349
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
Има един продукт на керестас (професионален) и прави същия този ефект. Аз го ползвам и съм много доволна.
Как се казва?Ако може и снимка?

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Има много продукти за блясък, както и за обем. Отиди в по-добре зареден магазин и питай на място.
Гледала съм на Лореал един спрей - около 12-13 лева беше. Гледам, че много момичета са довлни от продуктите Елсев също.
Течните кристали също придават здрав и бляскав вид на косата. Също не е зле да си я освежиш с боя. Може същият цвят, но боята придава блясък.

Успех!

# 17
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз постигнах такъв ефект с бадемово масло. Косата ми стана много лъскава и блестяща и на слънце изглежда супер!

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз постигнах такъв ефект с бадемово масло. Косата ми стана много лъскава и блестяща и на слънце изглежда супер!

А не ти ли се омазнява?

# 19
  • Мнения: 95
Много съм доволна от козметиката за коса Баслер (немска е и на латиница се изписва BASLER както се чува). тази козметика е обаче само професионална и я има във по - хубавите фризьорски салони. Мой много добър приятел е супер як фризьор и от него си взимам Баслер. Пробвай маската и шампоана със силикон страхотни са!

# 20
  • Мнения: 932
Чудесно!Пак благодаря!Ще опитам!  bouquet Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 149
Кристалите за коса вършат чудесна рабоа в този случай, но моята доста бързо се омазнява от тях Sad

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Кристалите за коса вършат чудесна рабоа в този случай, но моята доста бързо се омазнява от тях Sad

 И моята. Аз слагам от тях само през лятото, защото много ми се изсушава косата от слънцето. Сега, зимата слагам само стимуланта на "Икаров" и бадемово масло. Моята коса по принцип е суха и не се омазнява от тях, а има страхотен блясък. Всъщност, трябва да откриеш кое е най доброто за твоята коса, иначе, средства много  Hug.

# 23
  • Мнения: 104
Супер блясък постигам с Бадемовата маска за коса на Евтерпа- Peaceструва само 1,30лв Hug

# 24
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз постигнах такъв ефект с бадемово масло. Косата ми стана много лъскава и блестяща и на слънце изглежда супер!

А не ти ли се омазнява?
Не, моята коса е коса суха / изрусена е / и не ми се омазнява бързо. Доволна съм, защото от маслото спря и да пада.

# 25
  • Мнения: 4 422
Със силиконов спрей за блясък. Peace

Общи условия

Активация на акаунт