Отговори
# 60
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Наденце ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!
Жива и здрава, весела и щастлива, обичана и усмихната, с късмет и пари... и всичко останало все хубаво и по много накуп!!!!!!!
Весело изкарване в гръцко и да ни донесешподаръци... на всичките...

Танче усмихнато, да ти е жива и здрава племенницата! Да расте здраво дете и много късмет да има. В светла седмица се ражда и съм сигурна че ще бъде закриляна! И нали знаеш... ние мома от Пловдив ще търсим за нашто момче... ако Дари на Карменчето не ни хареса... гответе се...

babka_jabka, знам че си печена и с Краско сте партия. Няма друга баба като тебе, нали знаеш че си ми за пример... а Аничка по бързо да си идва, че ще вземе да разори зетя и какво ще прави после... при мама ще иде...

Меги, много ми е мъчно за Йони. Аман от боледуване при вас. Дано бързо да се оправяте и да не вдигате висока Т. А ти в Софийско ли си или си по морето?

Момичета ако не се видим/чуем/пишем тези дни... ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!

# 61
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
babka_jabka, знам че си печена и с Краско сте партия. Няма друга баба като тебе, нали знаеш че си ми за пример... а Аничка по бързо да си идва, че ще вземе да разори зетя и какво ще прави после... при мама ще иде...
Blush Благодаря, благодаря. А зетя де ше оди , щом е избрал да е зет , направи си извода....  Бе тъща един път , кога и да я утрепа човек все е закъснял.  Mr. Green

Танче, честита ти племеница-Габи! Да е жива и здрава и да радва всички около нея!   bouquet

Весели празници на всички! Heart Eyes Внимавайте с чукането   easter

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 15:21 от babka_jabka

# 62
  • Мнения: 346
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАДИНКА:)

ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО КЪСМЕТ, УСМИВКИ И  ЕДНА ПРЕКРАСНА ПРИНЦЕСА ЗА СЛЕДВАЩИЯ  РОЖДЕН ДЕН!!!




ЖЕЛАЯ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

# 63
  • Мнения: 2 282
Внимавайте с чукането   easter
Дай боже всекиму  Grinning че на мен напоследък не ми се случва много, ама то сама съм си виновна...Аз напоследък не се заседявам на компа, затова и не пиша. Всъщност това е страхотна промяна за мен - да не изпитвам нужда компютъра да е включен през цялото време и постоянно да надзъртам накъде Simple Smile
Да живее йогата Simple Smile

Днес бяхме на разходка с Райчето и Райчо. Знаех, че е напреднал, но той си е направо отличник - ходи сам, наслаждава се на разни неща като собствената си сянка, знае как да пада без да пострада (за разлика от мойта)... абе изобщо - отличник! Имате много поздрави от Раличка.

Да ни е жива и здрава Надинка, да знае колко я обичаме и колко и се радваме и да и се случват само хубави неща!

Добре дошли на мама Анелия и Джесика! и на бебчо също Simple Smile

Имаше и друго, ама толкова време ми остави дребляка. Весели празници на всички!

# 64
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАДE!!!!!!!!!!!!!!!!

ЧЕСТИТА ПЛЕМЕННИЧКА НА ТАНЧЕТО!!!!!

МОЯТА КУМА ВЧЕРА ПРЕЗ НОЩТА РОДИ МОМЧЕНЦЕ, НИКОЛАЙ,
3090гр и 52см!!!!!!!И мама и бебчо са добре и се радват един на друг!!!!!!!!!! Hug  bouquet И моята Йони вече е кака!!!!!!!!!!

Весели Великденски празници!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 65
  • до морето
  • Мнения: 208
Здравейте ,момичета!
  newsm59 nadinka!!! малко на патерици ,но от сърце Лек път и приятно прекарване в Гърция!
smiley Tanya честита ти племенничка,да ви е жива и здрава! baloni  И браво на теб,аз ако трябва да стана толкова рано само за да боядисвам яйца сигурно нямаше да имаме такива.

megan@ Честито бебче и на вас baloni!Да е жив и здрав!А кака Йони бързо да оздравява.

lo честито ти християнче!И нека ангелчето я закриля!

Добре дошла на новата мама Анелия 82 и малката Джесика!

Сребърен облак я издай къде ходиш на йога,че туку виж и аз съм се записала.А как е Еличка?Покажи и малко снимки как плувате в басейна да запалиш и нас.
Браво на Райчо smile3501Дано това да е края на всичко лошо при тях и само хубави моменти от тук нататък!

А Вики пак е болна и то две седмици след антибиотика които изпи.Нослето и тече, взе да на кашля и от време на време има 37.3 Т ...не зная вече какво да го правя това дете ,че да се задържи малко здрава.Мен ме съмнява ,че е от зъбките защото няколко са тръгнали да избиват.То нали до сега имаше само 5 зъбчета и другите сигурно са решили да изникнат заедно.

 Чао и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ easter



# 66
  • Мнения: 832
Nadinka, честит рожден ден на патерици.
Royzi, защо не пробваш да и даваш някакви витамини за подсилване на имунната система. Аз му давам на Вики Саностол и да ти кажа, да чукам на дърво цяла зима не ми е боледувал, с изключение на сополки само един път. И грипната епидемия ни подмина.
Аз отивам да боядисвам яйца - за първи път ще го правя, дано да излезе нещо, ако не, каквото - такова. Досега винаги съм ги правила с майка ми, силно казано правила, то тя прави, аз гледам, но тази година ми е мерак сама да си ги направя.
Лек ден на всички.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 320
Чао рагаци  Mr. Green

Ето ме прясно, прясно завърнала се.

Изкарахме си страхотно. Милано не е град в който може да видиш кой знае какво. Единсвената забележителност е катедралата им и един площад, на който умишлено хранят гълъбите за да си направят площад като във Венеция. Имат също и един бик, поверието е че като се завъртиш 3 пъти на копитото му и си пожелаеш нещо се сбъдва.Инече магазини, магазини и пак магазини. Няма марка, която да я нямат. Като се почне от Зара, та до Кавали, Марите и т.н.. Италианци много тачат Армани и Дойче и Габана, но аз лично не съм очарована! Имат страхотни паркове за деца. Изгледа от хотелската стая ни бе точно към един такъв парк. Много хубав, чист, озеленен, вечерно време осветен - страхотен. Инече 5 дни в Милано специално са много. Първия, втория ден се скъсахме да пазаруваме. В сряда ходихме на дискотека, а в четвъртък вече нямаше какво да правиме, а и бяхме останали с 15 евро  Crazy Всичко прахосахме  Mr. Green И в петък, айде обратно. Общо взето скъсахме синджира там, разбихме се от шляй.

На детенце донесох дрехи, обувки, играчки. Много е доволен. На себе си доста добре напазарувах, на Петър също. Като цяло съм доволна.

В момента качвам снимките по-късно ще ви ги пусна.

  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 1 320
ето и снимките и Краско с подараците : http://snimka.bg/album.php?album_id=121583

# 69
  • Мнения: 2 494
Благодаря, момичета!!! Много сме щатливи за малкия Ники!!!

Абе ние всъщност цяла зима сме здрави  Mr. Green, но яслата веднага ни се отразява!Но ще свикнем и ще се преборим с всички болести!!!!! А Йони вече е здрава, Т беше само 2 дни и после си е Ок!!!Според мен така създава имунитет, все пак се оправя без никакви лекарства!
Малката ми племенничка и тя вече е добре след операцията на 3 сливица!!!

Утре ще ходим на Троянския манастир, после ще показвам снимки!!!!!!!

Весело изкарване на Великден!!!!!!!! И от мен-внимавайте с чукането  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 268
Меги,честито бебче Ники newsm51Да е живо и здраво мъничето и много радост да носи на мама и тате.Чакам с нетърпение да пуснеш снимки от манастира,че аз много искам да отида там.Май няма да остане време тази година ,та поне да видя снимков материал.
Ооооо,ЕР-че,добре дошла пак при нас.Както се вижда от снимките добре сте се забавлявали.Честити покупки на всички.
Ройзи,нагушкай сладката Вики от нас HugДааа,може и от зъбките да е.При Жорето бяха същите симптоми ,когато му никмеха 4-те кътника на веднъж.Висока Т,течащ нос,хрема...направо не искам да си спомням.Дано по-скоро се покажат,че да си отдъхнете и двете.

# 71
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  easter Христос Воскресе! Да сте живи, здрави, весели,щастливи! Всички болнички мъници да оздравяват бързо. easter

# 72
  • до морето
  • Мнения: 208
Христос Воскресе!

Честит празник!И дано вашите яйца станат борци!

# 73
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Христос Воскресе и от нас!!! Весел празник на всички!

Меги, да е жив и здрав адаша и да слуша много!

Р-ка добре дошла. Гледам добре си изкарала и добре си постреляла... ама пък Краско какъв е хубавец... и как позира миличкия.

# 74
  • Мнения: 167
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!![/size]    easter   /сигурно вече сте разбрали  Laughing/

Искам да ви почерпя   party023 beer - Раличка днес става на 9 години!

Пожелавам весели празници и много здраве и усмивки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт