СофИя Земляне - имате ли топла вода?

  • 6 823
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
И в "Ив. Вазов" е същото...
Дано днес да я пуснат.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
...и без туй рядко се къпя, тамън бях се престрашила
Ееее, много важно. Явно не ти е било писано да се изкъпеш и този месец  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 676
И ние нямаме нито парно, нито топла вода. А аз цяла нощ в просъница връткам кранчето и се чудя защо ми е студено  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 759
...говорим за Западен парк.Напоследък непрекъснато ни спират водата,при това изцяло,днес пък само топлата вода...

                 И при нас тия дни редовно няма вода, а днес топлата липсваше. Едва ли има връзка със странния дъжд снощи, ама пак е чудно  newsm78... Бтв, далеч съм от Западен Парк...

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Моля която от вас открие топлата вода да свирка Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 139
Не, нямаме, снощи се къпах с полу-студена вода  #Cussing out, майка ми твърди, че цял месец нямало да има, дано да не е така  Praynigизпаднала съм в ужас, ще хващам гората.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
А стига бе  къв месец #Crazy?
Да не са почнали да правят профилактика?Ма без да предупредят newsm78?

# 22
  • София
  • Мнения: 676
Сега съобщиха по Новините на Btv, че има спукан газопровод. След отстраняване на повредата, ще пуснат парното!

# 23
  • Мнения: 2 759
...След отстраняване на повредата, ще пуснат парното!..

                    Парното не ми пречи, дайте си ни водата  Crossing Arms. Моля.

# 24
  • София
  • Мнения: 462
Е каква профилактика април месец? И нали уж вече нямаше да има профилактика?За това преди няколко години цяла София изтърпя едномесечна профилактика....ще им се не види!

# 25
  • Мнения: 7 716
Авария имало, съобщиха по новините. Работи се по отстраняването.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох добре,че някои от нас слушат ТВ,а не им служи само за фон като при мен.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 402
Хахаха "Румен Овчаров помоли журналистите да питат топлофикация защо няма топла вода в някои квартали в София" /цитирам по памет/ ... живее в съседния блок и той горкия не е успял да вземе душ ...  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 676
ДОЙДЕ! ДОЙДЕ! ДОЙДЕ!  newsm44 newsm44 newsm44

# 29
  • София
  • Мнения: 1 402
Ха да ни е честита топлата вода

Общи условия

Активация на акаунт