Имали ли са бебетата ви такъв период

  • 1 549
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Разбира се.Нормално е.Колко пъти още ще си промени режима на спане.... Whistling

Абсолютно. Синът ми е на периоди откакто се е родил. Понякога не мога да го събудя, а в следващия момент въобще не ще да спи.
Не му се шашкай, щом детенцето е добре.  Peace

# 16
И ние бяхме така от 3месеца до около 8.Спане по 30 минути,по три пъти на ден.После сам си промени режима.Започна да спи от 1,5ч. до 3ч. взависимост колко е уморен.Ще го израстете. Peace

# 17
  • Мнения: 245
Да не те плаша, но ние все още сме си така. Спи 3 пъти по 30 - 40 минути през деня. Но предпочитам да си спи през цялата нощ отколкото през деня и после цяла нощ да е будна.
Бебка заспива в 20 часа и се събужда в 6 за мляко и после пак спи до 8.


         
  ние сме абсолютно същите Laughing след няколко дена ставаме на 6 месеца. Все едно аз съм го писала  Crazy

# 18
  • Мнения: 390
И ние през деня не спим-само нощем. Peace

# 19
  • Мнения: 2 494
Да, мила, нашия период беше от 2 месеца до към 10 месеца точно такъв  Flutter
На 2 месеца спря да се буди нощем, но започна да не спи през деня. След почти всяко ядене евентуално спеше по 20-30 минутки, но не повече. Бях се видяла в чудо, нищо не можех да свърша, а и както казваш тя все киселка. Но каквото такова  Naughty Около 10 месечна започна да спи по 2 пъти на ден по час, час и половина. Около годинка започна да спи с режим  Crazy -сутрин 1 час и после от 15 до 17 часа.

Дано при вас отмине по-бързо това неспане!  Hug

# 20
  • Мнения: 277
О, ние сме още по-зле!!!
От както се е родил през деня спи максимум 1 час разпределен на 2 пъти по 30 мин. Нощно време се буди по 100 пъти. От 1 час се опитвам да напиша отговор, но се буди вече 2 пъти и не мога Close Мисля, че е до темперамент и характер на детето...аз какво ли не правя , за да го приспя и НЕ. Сега вечер се приспиваме с люлеене и и пеене на песнички  Sick

# 21
  • Мнения: 4 668
При нас имаше няколко пъти такива периоди . За щастие не траят дълго - по няколко дни !

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Беба е така, откакто навърши 2 месеца. У дома не спи или придремва за 15-30 минути, лесно се буди и стряска. Спи само навън и ако случайно поради някаква причина не излезем, се вкисва жестоко от преумора.  ooooh! Решението е - след обедното хранене излизаме навън, за да се наспи и да е спокойна в останалото време. Като заспи дълбоко, се прибираме, оставям я на верандата (живеем в къща) и използвам времето да свърша това-онова, като през 2 минути прескачам да я надзърна.  Peace

# 23
  • софия
  • Мнения: 25 465
И ние, когато сме вкъщи сме същия театър. Ако сме вкъщи и спи около 1 час започвам да се чудя дали всичко е ОК. Навън спи почти през цялото време.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 389
Да и при нас е имало такива периоди.

# 25
  • Мнения: 317
 И ние сме така - вчера например спа на два пъти за по 30 мин. Остави това ами и през нощта се буди на около два - три часа . #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 104
И при нас се случва.Откакто се е родила бебка спи по 15 минути вкъщи.Ако сме на разходка може и повече да поспи в количката.

# 27
  • Мнения: 184
да,имало е такива периоди

# 28
  • Мнения: 22 908
От раждането си почти не спеше,нито денем,нито нощем.През деня имаше 2-3 заспивания за по 30-40 мин.,през нощта се будеше на 2часа за кърмене.Само навън спеше повече и то ако е в непрекъснато движение с оличката.И сега е така-следобяд спи максимум 1ч и 30 мин,като по-често няма желание за сън.

# 29
  • Мнения: 649
Моите имаха такъв период, но си мисля, че беше свързан със зъбите - беше около месец и полувина, когато бяха на 6месеца. На 7м. и няколко дни ни изби първия зъб.

Общи условия

Активация на акаунт