Кой сега е номер едно на икономическите университети в България???

  • 10 897
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 958
Защо не обсъдим и кои специалности са престижни?

Да пусна допълнителна (нова анкета) май ще върви ръка за ръка с тази?  newsm78

Ще взема да пусна аз верно, добра идея за обсъждане, който се интересува от това  Peace


# 61
  • Мнения: 1 006

... А това дали проверяват на упражненията също не е критерии.


Не е критерий, ако само проверяват присъстващите и им раздадат след това плетките. По мое време  newsm27  91-96 г. не ни оставяха да спим. То не бяха домашни на килограм, разни проекти, чести контролни, различни разигравания на ситуации и казуси по време на упражненията и т.н.

Анджи, кажи бе дарлинг...как й беше името на асистентката по Финанси на фирмата в Полувисшия? Сядаше отгоре на банката, провокираше ни и ни разделяше на екипи и падаше голямо мислене и финансиИране. Верно остарях. tooth

# 62
  • Мнения: 6 958
Защо не обсъдим и кои специалности са престижни?

Да пусна допълнителна (нова анкета) май ще върви ръка за ръка с тази?  newsm78

Ще взема да пусна аз верно, добра идея за обсъждане, който се интересува от това  Peace




http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178591.0

# 63
  • Мнения: 3 405
Не си спомням как се казваше Thinking
Анджи, кажи бе дарлинг...как й беше името на асистентката по Финанси на фирмата

# 64
  • Мнения: 1 216
По мое време /кандидатствах 1996/, Свищов беше последна алтернатива за хора, които не са приети във Варна или София. Аз го бях изключила като вариант съвсем.

# 65
  • Мнения: 7 837
И аз съм пристрастна, но няма да гласувам, защото нещата едно време бяха по един начин. Сега може и да е различно.

# 66
  • Мнения: 6 958
По мое време /кандидатствах 1996/, Свищов беше последна алтернатива за хора, които не са приети във Варна или София. Аз го бях изключила като вариант съвсем.

Малко хора в това число и кака ви Глория  Mr. Green не са чували цитирам Глория: за ''Селскостопанската Академия в Свищов''  Joy hahaha Joy

А ''по твое време'' и по ''сегашно време'' един кандидат студент не избира икономическото си образование с оглед на университета, а тук става дума на избор на град София - Варна - Свищов  Peace

# 67
  • Мнения: 7 837
Е, хайде град. Може да ми се смеете, но аз навремето не минах през София. Да не говорим, че изобщо не се замислих, къде искам да уча.  Grinning

# 68
  • Варна
  • Мнения: 917
По мое време /кандидатствах 1996/, Свищов беше последна алтернатива за хора, които не са приети във Варна или София. Аз го бях изключила като вариант съвсем.

Малко хора в това число и кака ви Глория  Mr. Green не са чували цитирам Глория: за ''Селскостопанската Академия в Свищов''  Joy hahaha Joy

А ''по твое време'' и по ''сегашно време'' един кандидат студент не избира икономическото си образование с оглед на университета, а тук става дума на избор на град София - Варна - Свищов  Peace


Именно! И като чуеш че някой учи в Свищов, въпроса е: "Що? Не го приеха в София ли?"

# 69
  • Варна
  • Мнения: 917
Е, хайде град. Може да ми се смеете, но аз навремето не минах през София. Да не говорим, че изобщо не се замислих, къде искам да уча.  Grinning

Аз пък си исках Варна

# 70
  • Мнения: 6 958
По мое време /кандидатствах 1996/, Свищов беше последна алтернатива за хора, които не са приети във Варна или София. Аз го бях изключила като вариант съвсем.

Малко хора в това число и кака ви Глория  Mr. Green не са чували цитирам Глория: за ''Селскостопанската Академия в Свищов''  Joy hahaha Joy

А ''по твое време'' и по ''сегашно време'' един кандидат студент не избира икономическото си образование с оглед на университета, а тук става дума на избор на град София - Варна - Свищов  Peace



 Peace

Е, хайде град. Може да ми се смеете, но аз навремето не минах през София. Да не говорим, че изобщо не се замислих, къде искам да уча.   Grinning

Изборът си е твой  Peace

И сега не конкретно към теб..., а...

...ако трябва да задълбочаваме темата за град - университет?!? Я някой да си даде отговор сам на себе си на въпроса - колко университета има в България... и специално тия Добрички, Свободни, Филиални, Колежански, Холнадкски и т.н. за какво са?!? Ама няма да отваряме темачата, че масово една половин България е завършила по тия места... и може би защото именно не мислят Защо искат да са студенти и как искат да изградят бъдещето си  Rolling Eyes

Човек трябва да избира образованието носещо му даден университет, а не самия град само и единствено ако му пука за бъдещето и знае какво иска... Абе днешно време е модерно да си студент, пЪк взело че ти запукало къде ще учиш, нали има някой балам да плаща пък после иди се оправяй в живота...  Peace

Миррррр  Peace

# 71
  • Мнения: 7 122
ВиЬнс-а от коя година функционира?
Имам празнина в знанията и ми се ще да я запълня. Нищо лично към заведението. Спомних си за една дама.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 917
ВиЬнс-а от коя година функционира?
Имам празнина в знанията и ми се ще да я запълня. Нищо лично към заведението. Спомних си за една дама.

От 1929г

# 73
  • Мнения: 7 122
Благодаря.  Hug

# 74
  • Мнения: 619
Накрая ще стигнем до общия извод, че си е до човека - ако му се учи и е амбициозен, където и да завърши, ще дръпне нагоре.
Hug
Уча в ИУ-Варна ,имам познати в УНСС и в Свищов....е не смятам,че с нещо са научили повече от мен.Зависи от отношението на човек към образованието.Човек никога няма да научи повече от това,което наистина иска. Naughty Mr. Green
В интерес наистина ако съдя по сложността на канидатстуденските изпити....
следва да ги наредя София,Варна,Свищов. newsm78

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 23:02 от {{HAPPY_GIRL}}

Общи условия

Активация на акаунт