Препоръчайте ми детско столче за кола от 200 до 300лв.

  • 2 542
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Здравейте мами!
Темата май не е нова, но имам нужда от вашите съвети .
Дея е на 10 месеца и тежи 11кг. което е важно за избора на детско столче.
На какво трябва да се наблегне при избора на столче. Надявам се да можем да го използваме доста време и да има собствени колани за детето. Знам, че ако си купим на Макси Кози е най- добре но сори!
 Вие какви столчета ползвате? И какви са ви впечатленията?

# 1
  • Мнения: 3 457
макси кози имат модел който е 270 лева :peace:Maxi-Cosi Priori SPS

# 2
  • Мнения: 551


Нашето е на Inglesina   ]]http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&category=155& … =Goody&lang=1   много е хубаво. Когато детето порасне може да  се използва само основата на столчето като седалка. Препоръчвам ти го . Цената му е много добра  9-36кг 169,00лв


Другото столче което бяхме харесали отново на Inglesina  беше това https://http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&category=155& … miglia&lang=1   9-36кг за 319,00лв то има и собствени колани , така че според мен за детенце на 10м  и 11кг това е по-удачния вариант.

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 16:00 от krisi 1975

# 3
  • Мнения: 3 457
ние сме с чико КИЙ 1 бих ти го препоръчала,много добро е ,но надали ще го намериш в момента Peace

# 4
  • Мнения: 4 428
Ние си взехме новото КАМ
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3312
Маги беше на 11м, като го взехме. Удобно й е. Столчето се монтира лесно, материята е хубава, коланите са хубави. Аз съм доволна  Peace Това на Инглезина също ми харесва. Гледай да има собствени колани. Още са малки децата, за да се разчита само на коланите на колата  Peace

# 5
  • Мнения: 1 311
Нашето е CAM Ciao Lusso. Малко под долната ти граница е.

Използваме го вече 3 години. Купихме го, когато Ники беше на 6 месеца, сега е на 3 г. и 6 месеца. Десенът е доста по-различен от тези на линка, но аз лично съм виждала повече от 15 десена.

Изпробвано е при катастрофа   Sad за съжаление.

# 6
  • Мнения: 5 228
Brevi Grand Prix:


Струва  около 280 лв. Това е едно от столчетата с максимално легнало (около 40 градуса) положение, има удобна подложка за гръбчето за по-малко дете, подложка за глава, която върши страхотна работа, ако детето заспи. Коланът му е с много стабилна закопчалка. Столчето има допълнителни метални предпазители за  коланите, така че се закрепва много стабилно. Има го в Малечко.

# 7
  • Мнения: 4 668
Имаме същото BREVI като на Фукла  Peace Много съм доволна ! Огледах доста столчета преди да го вземем , но това удовлетвори всичките ми изисквания ! Много е меко и комфортно ! Препоръчвам го !

# 8
# 9
  • Мнения: 3 457
а бихте ли дали снимки да видим колко му е легнало положението-това е нещо ,заради което бих сменила моето  Peace

# 10
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ние сме с чико КИЙ 1 бих ти го препоръчала,много добро е ,но надали ще го намериш в момента Peace

и ние сме със същото и го купихме преди седмица  newsm78 не сме имали проблем с намирането му, вчера пък бяхме в един от магазините на Чико и там пак го видяхме

# 11
  • Мнения: 7 107
Със Фукла и Pipinka сме от една порода  Laughing, защото ползваме същото столче - Brevi Grand Prix.
Ако сега трябваше пак да избирам, щях без колебание на него да се спра  Peace.

# 12
  • Мнения: 3 457
на мен ми е много удобно чикото,но за къси разстояния до към 200-300км,за повече ми трябва по -легнало Peace

# 13
  • Мнения: 3 457
ние сме с чико КИЙ 1 бих ти го препоръчала,много добро е ,но надали ще го намериш в момента Peace

и ние сме със същото и го купихме преди седмица  newsm78 не сме имали проблем с намирането му, вчера пък бяхме в един от магазините на Чико и там пак го видяхме
казвам го,защото като гледам нямат кой знае какъв внос,за моето чаках към месец май newsm78,една приятелка го хареса и го търси ,но вече го нямаше-да не забравяме ,че не всички сме от София все пак Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 11 785
Още един глас за Brevi Grand Prix.Купихме го за 280 лева миналото лято от Малечко.

Общи условия

Активация на акаунт