Бихте ли повярвали?

  • 2 822
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 988
на мен например един колега вчера ми разказа как първата му жена е имала 3 спонтанни аборта, втората- също няколко, две дечица са му се родили и са живяли по седмица ...и в крайна сметка е останал бездетен...питах го защо се е развел, и той каза че след тези неща са се разделили, ...еми по-добре да ми беше казал че не са искали деца или нещо друго, заседна ми буца в гърлото и не знаех какво да кажа...та мисълта ми е-не се интересувайте толкова, може би има нещо,което е твърде лично и не искат да ви го споделят

# 16
  • Мнения: 4 841
За такива случаи според мен важи поговорката: "Който иска - намира начин; който не иска - намира причини".
Но това определено е личен въпрос и не ми е тема на разговор и разсъждения дори и с най-близките ми хора.

# 17
  • Мнения: 420
А, ни реферат ни докторат, в друга област сам. Просто се чудех доколко желанието за поколение, инстинктивно, повече или по-малко, може да надделее собствения егоизъм.

# 18
  • Мнения: 2 792
Ако въпросът ти е защо тази "вина" (условно казано) се стоварва на свекървата, не се чуди, а отиди да прочетеш в "Дом и семейство" какви фермани са изписани по-темата "За всичко на света е виновна свекървата", там се корени отговорът на въпросът ти  Laughing

# 19
  • Мнения: 9 990
Който иска -намира начин-ама пари да изкарва....за стерилитет да сте чували случайно? Tired

# 20
  • Мнения: 5 297
canadianmom , след като не се интересуваш от лични работи, защо ги изнасяш на всеослушание пред чужди хора?

# 21
  • Мнения: 420
Ако въпросът ти е защо тази "вина" (условно казано) се стоварва на свекървата, не се чуди, а отиди да прочетеш в "Дом и семейство" какви фермани са изписани по-темата "За всичко на света е виновна свекървата", там се корени отговорът на въпросът ти  Laughing
Смятам, че това са глупости, сега очаквам нечия свекърва да е изплюскала детето, или да е поне Дракула.
Езика в устата не служи само за примляскване, а също и за членоразделна реч, а Словото, както се знае....

# 22
  • Мнения: 420
canadianmom , след като не се интересуваш от лични работи, защо ги изнасяш на всеослушание пред чужди хора?

защото ми е интересно, име не споменавам, а и не смятам, че тази жена е единствена с това мислене. човешката психика ми е интересна, както писах вече.
А за всеослушанието, то не бяха стойки в секса, вибратори, мастурбации....едва ли може да се твърди, че тук е един дамски клуб за чай на англичанки с буржоазно възпитание.

# 23
  • Мнения: 9 990
Ми запиши да учиш  и изучавай там, каквото искаш, като ти е толкова интересно, няма лошо  HugИли попитай лично М.Алгафари-тя може и да знае отговора на въпросите в главата ти.... Crazy
За секса и вибраторите всеки сам си е казал, а не е нищил познати и приятели.Има разлика. Peace

# 24
  • Мнения: 2 792
Смятам, че това са глупости, сега очаквам нечия свекърва да е изплюскала детето, или да е поне Дракула.
Езика в устата не служи само за примляскване, а също и за членоразделна реч, а Словото, както се знае....


 Ти си мислиш, че са глупости свекървата е най-големия враг на ССФ Wink

# 25
  • Мнения: 420
Благодаря за отговорите, ще питам Алгафари.
Сигурно ще ми отговори след като вербализирам въпросите си, едва ли ги знае докато са на ментално ниво, и лично ще питам, няма генерално пълномощно да правя , я!!

# 26
  • Мнения: 420
СФ не знам кво значи, ако добра душа ми разясни...
А свекървата някога е била снаха....

# 27
  • Мнения: 5 297
За секса и вибраторите всеки сам си е казал, а не е нищил познати и приятели.Има разлика. Peace

 Peace

Малко извън темата. Последните десет години "загрижени" познати постоянно се интересуваха: "Вие защо нямате второ дете? Нали можете да си го позволите?". След като родих, същите пак бяха "загрижени" : "Как така - второ? След толкова години?"  Mr. Green.

# 28
  • Мнения: 9 990
Я дай сега заради психологичната гледна точка-ти какво им отговаряше, като те питаха? Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 3 146
Не! Нямя причина, а оправдание, щом е добре със здравето.

Общи условия

Активация на акаунт