Към омъжените- носите ли брачната халка постоянно?

  • 12 835
  • 256
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 48 023
моят мъж пък си загуби халката Sad докато ремонтираше колата
аз си я нося постоянно

# 241
  • Мнения: 1 715
да постоянно и аз и мъжа ми
И ние също thumbsup

# 242
  • София
  • Мнения: 175
Ние си направихме сребърни халки, но и двамата не ги носим. Не смятам, че носенето на халката ме прави по-обвързана или влюбена. Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 447
И ние си направихме сребърни халки и то заради мен, да мога да си я нося с другите пръстени. Е да ама не! Носих я само първата седмица след брака. После през ден, през два и накрая хич. Стои си в несесера, както и неговата.........

# 244
  • Мнения: 76
Мъжът ми я носи постоянно, аз доскоро не я носих, не за друго, а просто защото не ми ставаше.
От известно време и аз я нося  Peace

# 245
  • Мнения: 167
Нося халката и пръстените си + гривната само, когато излизам. Когато се прибирам вкъщи веднага свалям всичко. Това е традиция при мен - дотолкова съм свикнала, че ако се забавя и започна да върша нещо - веднага усещям, че ми пречат и тогава ги махам.
Съпруга ми - също. Просто това е навик и понякога ми се случва да ги забравя, когато излизам и бързам, както и той.

# 246
  • Мнения: 183
Ниесъщо носим халките си , но от време на време мъжа мия свали ако прави нещо , което може да я надраска.Мойта все ое ми става на пръстите , но последно време сутрин ми се подуват пръстите и за малко я свалям.На първата седмица след като се бракувахме мъжа ми я изпусна на релсите , но я намерихме още преди да замине влака добре че ни помогнаха полицаите , много любезни се оказаха , та мъжа ми се бъзикаше , че пак е ергрнче тъй като остан у мен , разбира се за малко.

# 247
  • Мнения: 552
Аз нямах търпение да си я сложа. И от тогава си я нося непрекъснато. Преди сватбата мъжа ми правеше едни уговорки - как щяла да му пречи, да го притеснява и т.н., ама аз не настоявам да я носи. Той пък сега не ще да я сваля ......... станала е като част от пръста му  Simple Smile

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Да, и двамата си ги носим. Преди две години на един рожден ден на мъжа ми изгубихме неговата халка /всъщност той си я изгуби/ Кумът ни ни подари нови и сега си носим с тях. Не ми е проблем да съчетавам халката си с другите ми бижута, защото е комбинация на бяло и жълто злато.

# 249
  • Мнения: 4 965
Мъжът ми си я носи почти постоянно - маха я само покрай ремонтите вкъщи и после забравя да я сложи известно време, но се сеща и пак си я носи.
Аз си носех и годежния пръстен, и халката, до средата на бременността и после ръцете ми се издуха много и едвам ги свалих. Доста време не ми ставаха. После започна да ми става годежният пръстен, а халката исках да ми я разширят, но тя не е "стандартна" халка, а има нарези във формата на буква Z (фамилията ни) и по средата камъче, та златарите отказваха да я развалят. От известно време пак започнах да я нося, но в летните жеги не слагам изобщо пръстени (пак заради подпухването на ръцете).
Надявам се, когато захладнее есента, пак да започна да си ги нося.

# 250
  • Мнения: 1 120
И двамата ги носим постоянно. Това е навик , с който сме свикнали вече 13 год.

# 251
  • Мнения: 330
Аз моята я нося постоянно, но мъжа ми не носи неговата - когато ремонтира и поправя разни неща, а през останалото време е с нея.

# 252
  • Мнения: 617
И двамата си я носим

# 253
  • Мнения: 505
Аз скоро писах тук че си я носим постоянно. Да ама не Cry Напоследък ми се надуват много пръстите сутрин и се наложи да махна всички пръстени . Много ми е мъчно. Аз много си я харесвям на пръста

# 254
  • София
  • Мнения: 672
Сега от бременността ми се подуват пръстите и не я нося.
А преди това и аз и съпруга ми ги носим само навън, т.е. още с влизането в къщи ги сваляме. Аз си свалям и часовника и други бижута, ако нося. Просто ме дразнят в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт