Самотно ми е тази вечер

  • 7 086
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Е, да ама все пак не могат само да ме дондуркат. От 1 пак ме чакат празници с много гости - малкия е именник, после има рожден ден - ще трябва да търпя родата на баща му... Що се вкиснах така - обърках ти темата извинявай Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 17 294
Изобщо не си ми объркала темата, тя темата ми е затова - да си помрънкаме  Heart Eyes
Аз ей на - в 6:30 се ококорих и не мога да заспя - а така ми се искаше да си поспя тая сутрин! Как ще го избутам тоя уикенд не ми е ясно.

# 17
  • Мнения: 1 732
Уф, на мен ми е самотно всяка вечер...
И да, уикендите се превърнаха в най-омразните ми дни.
Твоето детенце поне е голямо вече, има някаква комуникация, а моята щерка само мучи като кравичка  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 17 294
Да, детето е сладур голям  Heart Eyes
Малко да се поразсъним и пооправим и излизаме, хич не мисля да стоя у дома.

# 19
  • Мнения: X
Това са периоди - и в началото след раздялата е напълно нормално да са честички.
Всичките ми приятелки са несемейни - или непопаднали на подходящ партньор, или той не иска още да се обвързва...  Thinking - та имам голямото предимство като свирна да имам някой насреща - и понеже свиркам много рядко и те веднага се отзовават щото сега им е паднало да ме видят без дребоса.  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 17 294
Да, явно са периоди. Днес е по-добре от вчера, пък за утре ще видим  Wink
На обяд съм на кормуване, после ще се видя с приятелка (така и така ще идва баща му да го гледа, поне да се възползвам малко  Wink )
 

# 21
  • На остров
  • Мнения: 13 498
За мен самотата е въпрос на вътрешно усещане, независимо дали съм сама или не, независимо дали имам много работа и неща да се занимавам...тази самота за която говоря е дълбоко в мен и с времето става още по силна..самотна съм.

# 22
  • Мнения: 175
Ей, гледайте колко е часа, а аз кукувам като кукувица  Днес цял ден гости, деца подскачаха, пищяха и аз бях толкова уморена, че си мислех че лягам и заспивам. Да ама не, заспах събудих се преди час и ей ме на. Как ще стана сутринта?
Черпя ви  cheers дечко днес има имен ден:)

# 23
  • София
  • Мнения: 17 294
ЧЕСТИТО НА ДЕЧКОТО!   bouquet
Дано ти да си добре днес.

# 24
Значи и аз ще ти отговоря не си сама.И аз ходя на работа и си гледам двете деца и аз не мога да чуя дори новините вечер.Живея и с родителите ми които не мога да се оплача много ми помагат, но има вечери ,в които искам някой дори само да ме прегърне.Да ми каже нещо мило, дори само да ме хване за ръката .Самотата е страшно нещо .Не съм сама имам две прекрасни дечица но сърцето ми кърви.И въпреки всичко гледай напред и се усмихвай повече,вярвай ,че след трудните моменти идва и щастието.Късмет!

# 25
  • София
  • Мнения: 17 294
Да, това да имаш много работа не помага на самотата.
И родителите и приятелите помагат само за малко и временно.
Явно трябва да се мине през най-дълбоката дупка, за да се мине от другата страна.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 477
Бърди, твоя пост ме върна близо три години назад - време, което просто искам да изчезне. Аз с 3-4 месечно бебе на ръце, генетичния материал бавно-бавно се изнизва - разбирай - 2-3 пъти в седмицата се появява вечер да пренощува в съседната стая....Такава самота като тогава не съм усещала никога в живота си...бебето малко - реве, врещи, комуникация на ниво примати....Ужас не а ужас....Мразех уикендите защото тогава и телевизията ставаше отвратна....И досега като ми каже някой "бебе" първата ми асоциация бяха кошмарните зимни нощи на самота....Но преминава с времето, някак се нагласих да не ми е самотно. Както казва Jaly некак меткам дребната да спи и тогава - здравей живот Joy Joy Joy Joy Ако няма домашна работа - оооо, стари вестници, забравени книги и тонове ДВД-та, които чакат да бъдат изгледани.....
А и последно - това вече е идея - като се постопли времето - какво пречи да се правят паркови срещи с децата, а за мамите - бира? Е, тогава всички хем ще бъдем с дребосите, хем ще се поразведряваме малко? Давам тон за песен - стопли ли се времето - на бира в някой парк?

# 27
  • София
  • Мнения: 17 294
на бира в някой парк?


Да, да, да!  Flutter

Morgana, за колко време го преболедува това състояние?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 477
Може би за половин зима и половин пролет....как звучи само...няма да забравя зимата на 2004 - адски студен февруари, беше дъждовно до април чак...Ама после като стана времето хубаво и излизах до парка да се виждам с разни други мами беше значително по-добре....Може би същото това лято на 2004 ми беше ужасно тъжно и се чувствах като най- пре_________а голяма бяла птица, понеже генетичния се дигна на море за 4 дни, а аз ревах сама с дребната в къщи...Май тогава окончателно му теглих майна и приключих с усещането за самота!
Аз затова и предлагам да се пие бира на въздух, за да минават уикендите по-леко! А и като има повече деца за дребните е супир - изморяват се и вечер лягат рано....а ние може да си цоцаме бира и да си дуднем по нета  Joy Joy Joy Joy Wink

# 29
  • Мнения: 9 990
Моргана-аз съм така в момента май  Tired
Хем днес бях на разходка с дребната, но буца ми е заседнала.Гледам-хората ме гледат с умиление-такова ми е мъничко бебето, личи си, че се радват, а е и празник-цветя навсякъде.А аз-сама.Сам самичка.Мълча и мълча и мълча.Срещнах една позната-тя с голямото, малкото и съпруг-на разходка неделно-празнично.Докривя ми.Казват-ауу, ма как добре изглеждаш, а аз-смачкана отвътре и употребена... TiredИначе се гримосах, лакирах, тесни дънки нахлузих, обиците, които Той ми донесе от Чехия сложих....за себе си уж, ма не си повярвах особено.

Общи условия

Активация на акаунт