Самотно ми е тази вечер

  • 7 085
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 732
Гледам-хората ме гледат с умиление-такова ми е мъничко бебето, личи си, че се радват, а е и празник-цветя навсякъде.А аз-сама.Сам самичка.Мълча и мълча и мълча.

И аз така  Sad
Само дето бях чорлава и по анцунг.
Жената антижена!
Блях от себе си  Sick

ЗА БИРАТА СЪМ ТВЪРДО "ЗА"!!!

# 31
  • София
  • Мнения: 17 292
пенелопа, ако знаеш колко добре те разбирам!
Никога не сме излизали на съботно-неделните разходки заедно  - освен ако не отиваме да пазаруваме или да ядем навън.
Толкова зле съм се чувствала винаги, дори започнах да страня от излизания със семейни приятелки с деца, защото на всички мъжете им с тях, а аз сама. Ужасно е!
Сега два поредни уикенда излизаме с Иво и честно да ти кажа, ми е по-добре. Поне знам, че съм сама и точка, няма какво и кой да очаквам, хората не ме гледат съжалително, няма нужда да измислям оправдания за никой. Сама съм и точка.

Но  мъката, че не си обичана нищо не може да я притъпи, опитвам с какво ли не - не съм открила решението. Освен, надявам се, времето да лекува.

# 32
  • Мнения: 9 990
Бе за времето на всички ни е ясно, ама до тогава ще се стопим.
Хайде-на по бира  beer2 Drunk

И друго си мисля-ревем си тука, тръшкаме си се-олеквало, казват.На живо обаче редно ли е да се товарим един-друг с такива неща?Хубаво-ще споделиш-но в очите на друг понякога ставаш мрънкало...

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 19:10 от пенелопа

# 33
  • София
  • Мнения: 17 292
Абсолютно си права, аз само с една приятелка споделям и то отгоре-отгоре, никога не задълбавам и не изкарвам целия си багаж, че ще вземе да избяга  Mr. Green
Не върви да мрънкаш по цял ден на хората, затова съм толкова активна тук напоследък.

# 34
  • Мнения: 9 990
Мда-и аз очевидно Hug

# 35
  • Мнения: 2 863
Стига момичета, мрънкайте си на воля, нали за това  е форума Hug
Пенелопа, писах ти на лични, ама ни вест ни кост от тебе....викам  освен да е отишла пеньоар да си купува Grinning

# 36
  • Мнения: 9 990
Не съм получила нищо  newsm78Я дай пак  Mr. Green
Ама си купих покривчица-Великденска такава-на зайци и яйца.Исках и разни джаджи други-кокошки и прочее да си накупя, щото цял живот съм се стискала-все да има за друго, ма някак не преодолях това и пак не купих.Но утрееее, утре както ще ходя по съвети и подобни тъпотии-за акта за раждане на малката и декларазии за помощите великите да подавам-като нищо ще мина да си накупувам!!!
Викнах на разговор съпругът-та тази вечер няма да ми е самотно, а нервно, стискайте палци, разговор ще има Confused

Всъщност, сега като се замислям-той може и да е попрочел, че даже и да следи с интерес какво се случва тук, та се подковава порядъчно и знае как да се защитава  Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 2 863
Е, ама ти ме уби, ми той ако ти знае и ник и всичко, егати и видната стратегия дето му дръпнахме тука..ще стискам всичко дето го имам, само не реви моля те,  докато говорите Hug
Не пазя, каквото ти писах ,  не беше нещо знаменателно важно, а само показно колко е невъзможно  да разбереш някой, ако той упорито не иска да бъде разбран. Някой път като имам муза пак ще го напиша. Стиска палци за теб тази вечер.

# 38
  • Мнения: 9 990
ми до скоро мислех, че незнае, но видях, че ме е търсил в гугъла  успешно Confused
хакер е неотразим и от нищо намира нещо..
а ушите ми горят-кой ли ме обсъжда упорито Confused

# 39
  • София
  • Мнения: 17 292
Стискам палци, спокойно и умната!
 Hug

# 40
  • Мнения: 175
Ей ме пак съм тук. Като се оцъклих нощес та чак до видело стоях, и таман заспах и дребния стана Simple Smile а на мен ми се спеше, ама нали на мама именника та станах:) Татко му звънна към 10 един мил, мил, мил, чак да се размажеш, дойде, взе ни ходихме за подаръци за дребосъчко,  той един мил, вежлив ... абе идилия, после по гости, после гости тук в къщи, дребосъчко заспа, аз досега шетах и ей ме на:) Таман мислех да лягам с книгата и таткото звъни "Лека нощ, сладки сънища..." Брей, аз се разсъних и ето ме. Абе днес съм много на кеф:) Не знам защо като си лягам не мога да ви взема при мен:)
За бирата аз съм 100% ДА!!! Малко слънце да се задържи и отпочваме:)

# 41
  • София
  • Мнения: 17 292
пенелопа, как мина снощи? Искрено се надявам да са по-добре нещата!!  Peace

# 42
  • Мнения: 1 732
пенелопа, как мина снощи? Искрено се надявам да са по-добре нещата!!  Peace

Да. И аз стискам палци!  Praynig

# 43
  • Мнения: 2 863
Да, бе и аз като някоя дърта клюкарка  първо за нея си помислих като седнах на компа. Надявам се да се включи по някое време днес да каже как са нещата.

Мечо пух, вземи си лаптоп и тогава можеш да си лягаш с форума Joy
 и стига сте дразнили с тия срещи живеещите на м.... си Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 9 990
Добро ви утро, самотници сладки   bouquet
Хайде-на отчет в моята тема, да не разводняваме тук  HugОтивам да разказвам след малко, пък е дългичко, незнам дали ще имам нерви да го пресъздам и достоверно и лишено от емоции, но все пак ще опитам Wink

Общи условия

Активация на акаунт