Ползвате ли порт-бебе и за какво?

  • 8 291
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Мисля да мина без порт-бебе. Имам си кошница, кенгуру и слинг.

# 16
  • Мнения: 7 418
    Със сигурност ще намериш приложение на порт-бебе.Както казаха другите майки и за консултации,и за гости.За да не слагаш бебето по чужди легла или директно върху седалките по поликлиниките.
   

# 17
  • Мнения: 6 164
Ние използвахме столчето за кола за порт-бебе. Съседите като нямаха кола и водеха детето с такси на консултациите, го пренасяха в порт-бебе. Помисли има ли къде да го водиш, където да нямаш възможност за количка, ако прецениш, че ти е необходим си вземи. Все пак решава въпросът с транспортирането на бебето. Ако прецениш, че не ти е нужен, си купи кенгуру.

# 18
  • София
  • Мнения: 663
страшно много ползвахме порт-бебе. в първите дни когато се роди дъщеря ми се наложи да ходим често до педиатъра, беше адски студено и валеше страхотен сняг, с порт-бебето бе единственият начин като я увием и занесем по най-бързия начин до поликлиниката, понеже нямаме кола. с пренасянето и ходенето по-гости също ни бе добре, докато бе малка си спеше в него поради липса на пригодено място в бабата например. доволна съм, че го взех!!! Hug

# 19
  • Мнения: 568
количките обикновено са със свалящ се кош с дръжки-порт-бебето е излишно. Такъв кош служи 3 месеца най-много. По удобно за кратки пренасяния е столче-кошница за кола.Особено ако сложиш на пластмасовата дръжка колан от пътна чанта за носене през рамо.

# 20
  • Мнения: 3 500
Не съм ползвала. Дадоха ми на заем за малката, но ми се струва излишна вещ. Никога не съм я ползвала, не ми е била необходима, дори малка нужда не съм изпитала от нея. Laughing Просто събира прах в килера.

Общи условия

Активация на акаунт