Капсули за отслабване или номера на китайката -5

  • 17 813
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 829
Смайл-добре си го обяснила Peace Peace
Успех на всички!!!!!!!! и пиите много вода

# 76
  • Мнения: 158
Missy Искам да те питам още някои неща- какво ядеш, смисъл, то е ясно, че нямаш апетит, но все пак трябва да хапваш нещо, та въпроса ми по-точно е ядеш като огладнееш примерно салати ли, плодове и други подобни или?
Някъде в предните теми бях чела, че някой ядат каквото си искат смисъл и хляб и манджички и тестени неща смисъл всичко, но по малко....и се чудя дали аз не свалям защото например онзи ден за цял ден изядох една малка баничка с айран????? newsm78

То въпроса ми е към всички "китайки" - Каква храна ядете - Та отслабвате така главоломно #Crazy #Crazy -щото при мен не действа хора-отчаях се тотално newsm45.
И друго нещо .....не ми се пие вода-опитвам се да пия най-много литър, нямам сухота в устата, сърцебиене и други подобни Rolling Eyes Rolling Eyes

А за апетита почвам да се чудя подтиска ли го наистина или аз си въобразявам и се самонавивам....защото ето например снощи, толкова бях гладна, че ми идеше да омета целия хладилник, ама си легнах за да не ям.

Та това е от мен засега.ще чакам някой да ми вдъхне надежда отново, защото тези капсули са ми последна надежда и много вярвах, че най-накрая те ще ми помогнат да сваля ужасните гадни мазнини, тлъстини и кг.

# 77
  • Мнения: 1 339
Аз в дните когато нямах абсолютно никакъв апетит и не можех нищо да ям се мъчех поне грейпфрут да ям. Изкарвала съм 1 ден на почти 1 грейпфрут с триста зора изяден.
В дните когато не ми беше толкова подтиснат апетита си ядях и сладко и тестяно и манджи и всичко.
Явно е строго индивидуално. Сама трябва да намериш цаката как сваляш с капсулите.
Опитай да наблегнеш на плодовете.
Единственото, което забелязах е, че като се храня по-често (по мъничко) по някакъв начин явно ми се забързва метаболизма и тогава се чувствам по-добре и кантара отчита минуси Wink

Цитат
онзи ден за цял ден изядох една малка баничка с айран

Нищо лошо няма в баничката и айрана, но може би ако беше разпределено на няколко приема щеше да е чудесно и щеше да даде резултати Rolling Eyes
Това е моят съвет. Ако го изпробваш дано даде резултати  Peace
Ааа и друго... Ако трябва се насилвай. Пий повече вода. Поне 2 л ги докарвай..... Не е толкова трудно. Взимаш едно шише 1,5л и си го слагаш до теб до компютъра и от време на време пиеш, пиеш....
Няма нищо сложно и страшно в това да пиеш повече вода  Thinking

# 78
  • Мнения: 2 829
къде сте китайки Wink

# 79
  • Мнения: 1 339

Tука сме  Mr. Green  Мислех от утре да почвам с козунаците, но не издържах и вече ги нападнах  Laughing Laughing Laughing
Вярвам обаче, че с помоща на капсулите няма да кача. Даже може и да сваля  Grinning Grinning Grinning

# 80
Благодаря sisin4e. След празниците ще си ги взема и ще започна да ги пия. Надявам се, че ще ми помогнат да се отърва от килограмите, още повече, че синът ми е абитуриент през месец май и се надявам да вляза поне малко във форма.И знаете ли... когато бях по- млада ми беше по-лесно да сваля натрупаното през бременността (около 22-23кг.), а сега...ще видим.

Успех на всички!

# 81
Христос воскресе на всички.

# 82
  • Мнения: 13 512
Христос воскресе, момичета.
Завърнах се, трупнала още някое и друго кило, та ...не знам... уж ги пия, а какво става...

# 83
  • Мнения: 158
Христос воскресе!
Здравейте момичета, реших пак да пиша, защото вече се отчаях:(
Не съм помръднала нито грам, нито см пия ги вече 11 ден от 1-ва розова.....като чета тук, а и не само тук всички, които пият отслабват, е вярно, че някой с 1кг други с 10 кг #Crazy, но аз вече се отчаях, защото както повечето от вас пишат най-много се отслабвало още с първата опаковка newsm78
Вече незнам какво да мисля, толкова се бях амбицирала и си купих 2 кутии, та сега се чудя да почвам ли 2-рата и има ли изобщо смисъл Rolling Eyes защото все пак незнаем какво има в тия капсули и ако нямат ефект....защо да продължавам да се "тровя"????Или да изпия и 2-та, ако и с нея не помръдна, може да ме обявите за извънреден случай!...айде пак ще ви пиша, ако някой има такъв случай като моя нека пише....."ще се радвам", ако не съм единствената на която не и действат......

# 84
  • Мнения: 2 829
Воистина воскресе!!!
Монда добре си дошла!!!
е,много жалко е това,,че не сваляте защо така???????направо незнам newsm78

# 85
  • Мнения: 1 339
Аз се чувствам много добре. Покрай празниците не се освиних въобще. Хапнах си прилично количество козунак като не го смесвах със сто видове храни ами само козуначе и то не чак толкова много Simple Smile
Леко ми е, готино ми е и даже май съм свалила. Но утре сутрин ще се меря и ще разбера какво е положението  Grinning
Снощи и тази вечер пропуснах да пия капсулите и мисля и тази вечер да не пия, утре сутрин почвам редовно по план всеки ден и като ги свърша всичките ги спирам за 6 месеца поне. Мисля, че организма ми има нужда се изчисти малко ако има някакви натрупвания токсини от капсулите  Rolling Eyes

# 86
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,вчера реших да си купя капсулите и срещнах моя позната аптекарка -та споделих за намеренията си.Пиела капсулите и е много доволна от резултата,но повечето от съставките имали неясен произход и не се разтваряли в стомаха,не можели да се изхвърлят от организма и ........Вие на какво мнение сте за китайските капсули,още се самонавивам да си ги взема ,но тези изказвания ме притесняват newsm78

# 87
  • Мнения: 230
Момичета,вчера реших да си купя капсулите и срещнах моя позната аптекарка -та споделих за намеренията си.Пиела капсулите и е много доволна от резултата,но повечето от съставките имали неясен произход и не се разтваряли в стомаха,не можели да се изхвърлят от организма и ........Вие на какво мнение сте за китайските капсули,още се самонавивам да си ги взема ,но тези изказвания ме притесняват newsm78

Боже - как така не се разтварят в стомаха? Това според мен е пълна глупост! Какво ли щеше да стане със стомасите на останалите съфорумки, които са изпили по четири опаковки че и повече, ако не се разтваряха напълно? Досега да са експлодирали в космоса Laughing Пък и твоята приятелка нали е фармацевт и е доволна - на дали щеше да ги пие ако са тооооолкова страшни. Аз днес изпих шестата жълта капсула от първата опаковка. Да има ефект. Апетитът ми не е съвсем изчезнал, но е достатъчно съвсем малко да хапна и се засищам, че чак и тежко ми става. Сама си решаваш, дали да пробваш или не, но моето мнение е , че ако решиш започни да ги пиеш и ако нещо не ти е добре просто ги спираш и това е. Хайде мила и със здраве! Не е толкова страшно! Успех Peace   

# 88
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Свърша ли с Калорекса ,хич няма да се замислям ще си ги купя,пък каквото ще да става,едва ли са по опасни от Ксеникала-имам много лоши спомени от него. Close

# 89
  • Мнения: 2 147
...ако човек е решил да пие хапчета за отслабване, дали китайски или ксаникал,  newsm78 мисля,че е въпрос на пари и реклама Hug

Общи условия

Активация на акаунт