Хайде посмейте се с нас....

  • 2 168
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Вчера,след 30 и не знам коя поредна молба към дъщеря ми да си събере разпиляната мозайка я предупредих,че ако и този път не я събере,ще и се скарам.А тя запя: "Мила моя мамо..." Crazy

# 16
  • Мнения: 1 849
А и  мен снощи ме поздравиха с песничка, когато го заплаших, че ще го напляскам ако не си легне - "Първото букетче, аз набрах за мама" в рап вариант.  Joy

# 17
  • Мнения: 984
моята госпожица, като беше на 4 години, беше отишла в банята да пишка и като отивам да видя какво прави, тя стои права, хванала си там каквото може да се хване и цели тоалетната  Joy

# 18
  • Мнения: 14 133
дребния е пишал в една тенджера у баба си преди доста време, после тя му предлагала празна кофичка от кисело мляко, защото няма гърне там. та , наскоро, на човекът му се допишкало, смъкнал си от масата една почти пълна с кисело мляко кофичка и познайте с какво я допълнил...
моя син се беше изпишкал в шише от безалкохолно и пита баща му-тате изкаш ли лимонада.
Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 700
Находчиви са ви децата, но не са достатъчно артистични личности  Laughing - мъжът ми като е бил малък рисувал по стените на тоалетната пишкайки  hahaha  А най-гот било да се прицели на определено място, нещо като  дартс  Joy

# 20
  • Мнения: 712
E, ние още не сме стигнали до такива изцепки.

Наскоро беше последния бисер: легнали сме си и сме казали "Лека нощ", което означава "Никой вече не говори". По едно време Боян се обажда и почва нещо да разсъждава. Казвам "Бобо, казах "Лека нощ", значи спирай да говориш." Той ми казва "Мамо, аз не ти говоря на теб, аз говоря на себе си"  #Crazy #Crazy #Crazy

# 21
  • Мнения: 4 406

съвсем вярна не се шегувам. Simple Smileкакво ли баща му да си беше пиинал Mr. Greenдобре че беше топло шишето.
е,ако имаше и повече съобразителност да охлади напитката, щеше да стане гадничко  Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 237
Ох,моята непрекъснато се разкарва с моите прашки на главата си....

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя малкия не иска да види гърнето обаче един ден беше седнал обут насред котешката тоалетна да "яка".
А в неделя се спуках от смях обаче тайно. Свекървата беше тук и се разправя с него да си събира играчките а той се прави на луд. Накрая тя събра най-близките до нея в една кутия и му заяви че ще ги хвърли в кофата. Взеха и двамата да дърпат кутията от дрете страни, накрая баба му я дръпна по-силно и тя остана в нея. Мартин като се видя с празни ръце й завъртя един доста силен шамар по бузата. Аз се изнесох на минутата от стаята за да не се захиля на глас.

# 24
  • Мнения: 3 537
Вечера ,като взимах моята от ясла ,една майка също чакаше детето си и през това време му събира изцапаните дрешки от шкафчето.Вади една блузка,цялата изцапана,показва ми я и вика"Гледай,изобщо не ги хранят,оставили са го сам да яде и виж как се е накльопал!".Излиза лелята и тя я пита,с каква манджа е изцапана блузката толкова много.А лелята вика"Ааааа,това не е манджа!Докато е акал си е хапнал от гърнето и си е избърсал после ръчичките на блузката" Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 3 456
Вечера ,като взимах моята от ясла ,една майка също чакаше детето си и през това време му събира изцапаните дрешки от шкафчето.Вади една блузка,цялата изцапана,показва ми я и вика"Гледай,изобщо не ги хранят,оставили са го сам да яде и виж как се е накльопал!".Излиза лелята и тя я пита,с каква манджа е изцапана блузката толкова много.А лелята вика"Ааааа,това не е манджа!Докато е акал си е хапнал от гърнето и си е избърсал после ръчичките на блузката" Joy Joy Joy
Ми, тя тая лелка къде била през това време? newsm78

# 26
  • в Низината
  • Мнения: 705
Направо ме уморихте от смях smile3532
Направо нямам търпение и моят сладур да почне с номерата - голям купон ще е!!! newsm62

# 27
  • Мнения: 583
Моят син вече е голям, но като беше на 3- 4 години му слагахме една кофичка от кисело мляко до леглото, че като му се пишка да стане и да изпишка в нея. Ставал той пишкал, кофичката се напълнила, и по едно време чувам в просъница че нещо щурти, ама глухо, като отивам в стаята му какво да видя, нашият пишка в пантофата си държи я и трепери да не разсипе. Питам го защо така, а той вика, че като няма място в кофичката пишка в пантофата. Laughing

# 28
  • Мнения: 189
 [Находчиви са ви децата, но не са достатъчно артистични личности   - мъжът ми като е бил малък рисувал по стените на тоалетната пишкайки    А най-гот било да се прицели на определено място, нещо като  дартс [/color]
В по-нов вариант малкия отишъл в тоалетната в градината с още един ерген и започнали да се състезават в рисунките Joy, ама една от госпожите ги видяла и им връчила на часа по една кофа и една четка.  Laughing
Нямаше и да разбера, в къщи никога не прави подобни глупости, но той е толкова гнуслив, че след срещата си с четката иска да го местя в друга група, че госпожите били "гадни".  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 406
Хиля се с глас тука, преча на работния процес на колегите Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт