СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІІ

  • 15 327
  • 280
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 405
Тенкю, скорпионче, ама пускайте по едно ЛС или уведомление на Кю 256699880, че е възможно да изтърва нещо. Ако имам възможност ще участвам.

# 91
  • Мнения: 748
Добавям те в кю-то

# 92
  • варна
  • Мнения: 193
scorpionche като си почнала да добавяш- gerito_vl ми е скайпа, че последната среща я изтървах от незнание.

# 93
  • Мнения: 748
Добавена, чакам ауторизация

# 94
  • Мнения: 165
Момичета, искам да Ви питам какво мислите за следното:


Знам,че трябваше да се правят и другите помещения в с. Овчарово с ламиниран паркет, но предполагам,че няма все още пари....

Имаме близък, който работи в Практикер, там ще махат ламинирания си паркет от мострената си зала с мебелите. Наскоро са дарили ламината си от една друга мострена зала на детска градина....Използван е 1г и половина и е 200м2. Има и надрани дъски, но ако се подберат, мисля,че ще се получи...Всъщност не съм го  виждала. Ако смятате, че идеята е добра, може да се погледне и ако ви се стори в наистина добро състояние ще уредим дарението и пак ще го сложим безплатно, заедно с первазите и изолацията от нас. Ламинирания паркет е с т.н. цвят Венге и е дебел 12 мм, за обществени помещения е.

Хайде доскоро Wink

# 95
  • Мнения: 13 512
Герита,
имаме пари и за другите помещения, но трябваше да се направи първо ремонта на канализацията и така. Чакаме сигнал от директорката кога можем да слагаме ламината. Много мило от ваша страна, че отново бихте се наели с поставянето му.
Можем да го видим и ако става- да го подберем и по този начин ще имаме възможност да направим  и други неща. Ние ще ходим на 23-ти, ако имаш възможност- ела с нас. Може и с детето, ако няма на кого да го оставиш.

# 96
  • Мнения: 165
Благодаря, за поканата Simple Smile Свободна съм засега...ще следя темата

# 97
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хайде да се отчета най- накрая  Grinning! Както някои от вас знаят четвъртък и петък от името на сдружението бях на обучение в Албена организирано от ДАЗД, по повод институционалните проекти- нуждата от тях, методиката и приложението им, касаещи домовете за сираци. Обучението беше за област Добрич, дните преди нас са обучавали представители на домовете, общините и неправителствените организации в област Варна. Обучението и най- вече контактите с хората бяха много полезни и съм много щастлива, че имах възможност да присъствам и да се запозная с толкова ценни хора, чиито живот и работа се върти около идеята за един по- добър живот на децата лишени от родителски грижи. Паралелно с това ми се изясниха всички неясноти около работата на домовете, които са ни дразнили или не сме разбирали, както и държавната политика в тази област, която не е много похвална, но е реалност. Много имам да разправям и ще го направя на следващата ни среща  Hug. Видях се с г-н Раданов, който още веднъж благодари за онова навременно дарение преди месеци и се запознах с прадставителите на ДМСГД гр.Добрич и дома за деца с умствена изостаналост в с.Крушари, от чиято директорка съм възхитена. Есествено ние бяхме поканени там заради "нашият" си дом и г-жа Василева беше плътно с мен, за което съм и благодарна, защото не познавах абсолютно никого, а и прекарах много приятно в нейната компания. Има с какво още да помогнем на децата в Овчарово в един по-дълготраен ракурс и като се видим ще обсъдим  идеите, които се родиха от това обучение.

# 98
  • Мнения: 216
Кате, страхотни новини..радвам се, че тези два са били ползотворни...Нямам търпение да науча подробности. Радвам се, че кръга от добри познати се разширява, сигурно можем да направим нещо и за дома в Крушари и за ДМСГД-то в Добрич....ще разказваш в сряда.. Hug

# 99
  • Мнения: 748
Напомням за ходенето до Овчарово на 23-ти. Желаещите да се обадят, за да знаем колко сме и дали ще имаме достатъчно превозни средства Simple Smile

Тръгване 8:30 Палах центъра до ХЕИ

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 09:43 от scorpionche

# 100
  • Мнения: 332
Здравейте варненки!И аз бих искала да се включа в редиците на сдружението.Молбите се попълват сигурно на место.А утре ще има ли среща?Има ли членски внос или кой колкото даде?Много бих искала да посетя дома и следващия път ще дойда с удоволствие.

# 101
  • Мнения: 748
Здравей, обяснено е на предните страници.. Молбата я има и онлайн и може да се прати на майла, даден в предните страници. Членския внос е 10 лв. на месец, срещите ги обявяваме тук

# 102
  • Мнения: 332
Готово попълних и изпратих молбатал Peace

# 103
  • Мнения: 332
Мога да добавя скайпа си kassi19756

# 104
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета, ще имате ли възможност да спрете в Добрич, за да вземете тортите? Мъжо утре е много зает и ако не стане така, трябва бързо да ги носи и да се връща в града. Ако имате възможност, пуснете едно телелефонче на Лични.

Общи условия

Активация на акаунт