VIP Brother 2 - 3

  • 42 640
  • 1 407
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 800
 запис

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Венетка сама се натисна да стане кума на Здравко, а Тишо нямаше избор, нали се сещате защо. Grinning

# 17
  • Мнения: 5 251
А защо решихте, че Христина ще участва в номинациите?
Според мен, ако номинират Здравко и съответно излезе тя ще е с него.

# 18
  • Мнения: 4 053
 wavey  и тук дойдох

# 19
  • Мнения: 275
дано опазят това дете от басейна..................

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Борят се с малката Яница да ака,обаче тя е на друго мнение,май ще лягат да спят.

# 21
  • Мнения: 2 957
И аз съм тук:)

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Спят по цял ден и през нощта буйстват. Grinning

# 23
  • Мнения: 817
Не знам според мен Христина прави грешка.Не ми се вярва Здравко да се промени Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 639
Ще има ли репортаж в пърив пост ?  Grinning
Много разчитам на него.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 666
Добре де, сега само Здравко, Христина и Яница ли ще ни показват? Днес колкото пъти включа живото предаване и все тях гледам! Ама аз дете вкъщи си имам и неговите щуротии ги знам, интересни са ми другите  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 1 273
Добре де, сега само Здравко, Христина и Яница ли ще ни показват? Днес колкото пъти включа живото предаване и все тях гледам! Ама аз дете вкъщи си имам и неговите щуротии ги знам, интересни са ми другите  Crossing Arms

Да бе, и на мен ми е тъпо. Предпочитам да гледам закачаките на другите, а сега с това дете....умряла работа Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 858
Снощи не можах да гледам и сега като ви чета оставам изумена! Влизат да се женят пък и детето си вкарват...
Да бяха вкарали и родата!
Миналия сезон достатъчно деца гледахме та и сега ли?!

# 28
  • Мнения: 57
Пак ли има дете в къщата? Снощи не можах да гледам. Нали щяха само да женят Здравкото за неговата Тинка? Връщам се в старата тема да се просветя Laughing

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Запис  Peace

Общи условия

Активация на акаунт