Как къпете бебето?

  • 4 425
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
  Къпя я в обикновено бебешко корито/в началото използвах шезлонг-сега вече не Wink/,като я изплаквам,я хващам през мишничките и така Wink

# 16
  • Мнения: 596
В бебешката ваничка със шезлонг за бебета.

 Peace

# 17
  • Мнения: 6 461
В бебешката ваничка със шезлонг за бебета.
И аз така Peace.
Когато дойдеше време за изполиване ,тогава на ръце.

Сега вече моите юнаци деректно в банята под душа Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Къпем я в анатомична ваничка.

# 19
  • Мнения: 8 242
Откак се е родил в банята във ваната с тати под душа  Mr. Green

.. напоследък той къпе нас с душа  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
 аз го къпех сама в анатомична ваничка, полуседнал, главата също, накрая само го хващах през коремчето и го изплаквах с чиста вода - ако имаш подвижен душ най-удобно, ако не с канче поливаш Wink

# 21
  • Мнения: 4 784
Вечер във ваната, аз го държа, също като теб, тати сапунисва и полива. През деня като се наака мия дупето на мивката пак така - държа го под мишничките. За сега се справям, но и на мен вече ми натежава.

# 22
  • Мнения: 117
  Къпя я в обикновено бебешко корито/в началото използвах шезлонг-сега вече не Wink/,като я изплаквам,я хващам през мишничките и така Wink
и аз така само дето вече всичко около нас е вода  Hug

# 23
  • Мнения: 1 999
Съвсем в началото на шезлонг в коритото.

# 24
  • Мнения: 451
Почти винаги я къпя сама. В анатомична ваничка, за главата и за плакненето я взимам на ръка под мишничките, вече е 8кг, но се справям

# 25
  • Мнения: 950
Може да ви се стори смешен въпроса, но моля споделете как е при вас! Embarassed Ние с таткото къпем малкото човече в легенчето разбира се, но за главичката я хващам през гърдичките и я навеждам, обаче вече ми натежава да я държа. Сега е 3.5кг, ама като стане повече?!? Освен това много рита и ме е страх да не я изпусна. Как се справяте вие?  bath1
Ние още след първия месец, започнахме да я слагаме в шезлонг за баня, но не пластмасовите, а има едни от хавлия.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами ние се къпем точно като вас,за да я изплакна я хващам през гърдите и тати полива,все още се справям въпреки че тежим 7.800кг.  bouquet

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
В бебешката ваничка със шезлонг за бебета.

 Peace от самото начало така

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Къпим го в коритото.Като го извадя от там/с голям рев/ го изплаквам с чиста вода.

# 29
  • Мнения: 2 427
Ние имаме един дълъг голям правоъгълен леген.В него слагам една дунапренена тънка възглавница и слагам бебето върху нея във водата,така че да не се плъзга по дъното на легена.Придържам го по класическият начин през едната мишница.Така мия и косата.След това го обръщам по коремче на възглавничката и измивам гърба.След това сливам като с едната ръка го държа,с другата поливам или ми поливат.

Общи условия

Активация на акаунт