имат ли нужда мъжете да им се казва често че ги обичаме

  • 6 023
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 798
сега питах моя  каза, че ДА.

# 16
  • Мнения: 2 978
Знам само, че искат действия, а не думи.
Жените обичат приказките, мъжете действията- да се показва, а не приказва Laughing

# 17
Разбира се, че имат нужда - да ги обичаме, да им го казваме, показваме и доказваме постоянно, да ги обожаваме и желаем, и дори да ги ревнуваме. Не са толкова неемоционални пънове, на каквито обичат да се преструват.

# 18
  • Мнения: 207
Искат да им се казва ние сиго казваме постоянно , но най важното е че си го усещаме. Grinning

# 19
  • Мнения: 966
моят каза,че е добре да чува тези думички отвреме на време Laughing

# 20
  • Мнения: 37
Мъж, Жена каква разлика  newsm78 - с'я някой мо'е да се изцепи, че има разлика - да знам, че има разлика, споко ...
но аз да си кажа, че всеки обича да чува такива думи ...

Нека един да постне и да каже, че не му е приятно да чува "Обичам те" колкото е възможно повече пъти ...  Grinning  bowuu

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 816
Казвам и доказвам. Във всички случаи просто спонтанно казвам "обичам те". Никога не е монотоно и просто дежурно.

# 22
  • Мнения: 106
Нека един да постне и да каже, че не му е приятно да чува "Обичам те" колкото е възможно повече пъти ...  Grinning  bowuu

Е на мен не би ми било приятно да го чувам колкото се може повече пъти, защото то си губи и смисъла и чувството ако се повтаря излишно.

- Заповядай скъпи бирата.
- Благодаря мила, обичам те
- Ето и дистанционното, избери ти канал.
- Мерси, обичам те, нали знаеш....

 Tired Знаааам, знам.....

А ако си имал предвид мъжете-
казвали са ми - Едно твое "Липсваш ми" е по-силно от няколко "Обичам те".

# 23
  • Мнения: 1 517
Имат, ами  Grinning , но не и признават гяволитееее
Мъж, жена...все жив човек, все душа носи.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Когато видиш , че нечии очи не са спали , защото ти изпитваш болка(душевна  или физическа) , нама нужда да ти казват , че те обичат. Ти просто усещаш , че те обичат. Те наистина те обичат! Two Hearts

# 25
  • Мнения: 3 835
Аз определено имам нужда, а мъжът ми, определено няма. Mr. Green Не знам защо така. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 166
Че имат,имат ама дали заслужават е въпроса.Защото колко повече казваш на човек,че го обичаш толкова повече прави неща които те нараняват и то несъзнателно.

# 27
Нямам нужда да ми казва жената, че ме обича. Да приятно ми е когато го прави но не държа на това. Любовта не се изразява само с думи но и с дела и мисля, че второто е много по важно.

# 28
  • Мнения: 223
Всички обичат да им се казва,че ги обичаме,ама наистина да се усеща това

# 29
  • Мнения: 990
Моя мъж каза ,че не иска да му го повтарям постоянно , а умерено, защото щяло да стане банално  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт