Детски кът в Oviesse- цени?

  • 4 379
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
В средата на м. май бяхме с една приятелка и с децата в Сити центъра. Решихме да ги оставим за час да поиграят във въпросния детски кът, за да може на спокойствие да се видим и пием кафе. Когато отидох да ги взема след по-малко от час - изненадата ми беше ОГРОМНА!!!! Взеха ми 60,00 лева за двете деца .
Обясниха ми, че не им се е играело и искали да боядисват гипсови фигурки ....... и искали да боядисват естествено най-скъпите фигурки от по 25,00 лева едната!!!
Няма да ви обяснявам какво ми струваше да запазя самообладание и да не КРЕЩЯ, АМА КРЕЩЯ МНОООООГО!
Извиках децата и ги попитах пред тях дали е истина и те казаха, че понеже много ги болели главите каките им казали да боядисват. Факт е, че дъщеря ми много обича да боядисва, но по принцип с това дете, с което бяха са израснали заедно и винаги играят и тичат чудесно.
Не ми се коментира изобщо ситуацията, защото сигурно много хора ще кажат, че съм предубедена или нещо такова.
Нито са ме питали дали разрешавам детето ми да боядисва, т.е. дали съм склона да плащам допълнително за това, нито ме питаха дали разрешавам сокове да им се дават /а са им дали/, нито са ги занимавали нещо, а залата беше празна /имаше едно малко момченце още/ .......  просто нямам думи.
После си говорехме с моята приятелка следното - а ако нямах в себе си 60,00 лева????? или по-скоро въпроса трябва да е - Защо изобщо ги платих тези 60,00 лева?????
Така че, аз посетих този клуб два пъти - за пръв и последен!

# 16
  • Мнения: 7 640
В средата на м. май бяхме с една приятелка и с децата в Сити центъра. Решихме да ги оставим за час да поиграят във въпросния детски кът, за да може на спокойствие да се видим и пием кафе. Когато отидох да ги взема след по-малко от час - изненадата ми беше ОГРОМНА!!!! Взеха ми 60,00 лева за двете деца .Обясниха ми, че не им се е играело и искали да боядисват гипсови фигурки ....... и искали да боядисват естествено най-скъпите фигурки от по 25,00 лева едната!!!
Няма да ви обяснявам какво ми струваше да запазя самообладание и да не КРЕЩЯ, АМА КРЕЩЯ МНОООООГО!
Извиках децата и ги попитах пред тях дали е истина и те казаха, че понеже много ги болели главите каките им казали да боядисват. Факт е, че дъщеря ми много обича да боядисва, но по принцип с това дете, с което бяха са израснали заедно и винаги играят и тичат чудесно.
Не ми се коментира изобщо ситуацията, защото сигурно много хора ще кажат, че съм предубедена или нещо такова.
Нито са ме питали дали разрешавам детето ми да боядисва, т.е. дали съм склона да плащам допълнително за това, нито ме питаха дали разрешавам сокове да им се дават /а са им дали/, нито са ги занимавали нещо, а залата беше празна /имаше едно малко момченце още/ .......  просто нямам думи.
После си говорехме с моята приятелка следното - а ако нямах в себе си 60,00 лева????? или по-скоро въпроса трябва да е - Защо изобщо ги платих тези 60,00 лева?????
Така че, аз посетих този клуб два пъти - за пръв и последен!



ти сериозно ли?
И плати?

# 17
  • Мнения: 134


ти сериозно ли?
И плати?
[/quote]


Да - съвсем сериозно.
Да - платих!
За съжаление съм от хората, които много рядко успяват да реагират адекватно, ВЕДНАГА на място, когато има абсурдни ситуации, като тези. Много често не успявам да отговоря правилно на нахални, нагли, мързеливи и т.н. хора.  После вече ми идват хиляди отговори, изречения, които съм можела и е трябвало да кажа, но ...... това в повечето ми случаи е ПОСЛЕ. 

# 18
  • Мнения: 2 653
Това е ужасно.Е нали искат телефон на родителя, защо не са се обадили?!?Говори ли със собствениците(мениджър или който  и там да отговаря за този клуб), не мога да повярвам , че това може да  се случи.Извинявам се много , но за такстата която се плаща на час може и по 1 безплатна фигурка да им дават да боядисат. #Crazy Не знаех изобщо , че се предлагат и екстри на децата, защото те едва ли ще откажат.Това е прекалено.

# 19
В средата на м. май бяхме с една приятелка и с децата в Сити центъра. Решихме да ги оставим за час да поиграят във въпросния детски кът, за да може на спокойствие да се видим и пием кафе. Когато отидох да ги взема след по-малко от час - изненадата ми беше ОГРОМНА!!!! Взеха ми 60,00 лева за двете деца .
Обясниха ми, че не им се е играело и искали да боядисват гипсови фигурки ....... и искали да боядисват естествено най-скъпите фигурки от по 25,00 лева едната!!!
Няма да ви обяснявам какво ми струваше да запазя самообладание и да не КРЕЩЯ, АМА КРЕЩЯ МНОООООГО!
Извиках децата и ги попитах пред тях дали е истина и те казаха, че понеже много ги болели главите каките им казали да боядисват. Факт е, че дъщеря ми много обича да боядисва, но по принцип с това дете, с което бяха са израснали заедно и винаги играят и тичат чудесно.
Не ми се коментира изобщо ситуацията, защото сигурно много хора ще кажат, че съм предубедена или нещо такова.
Нито са ме питали дали разрешавам детето ми да боядисва, т.е. дали съм склона да плащам допълнително за това, нито ме питаха дали разрешавам сокове да им се дават /а са им дали/, нито са ги занимавали нещо, а залата беше празна /имаше едно малко момченце още/ .......  просто нямам думи.
После си говорехме с моята приятелка следното - а ако нямах в себе си 60,00 лева????? или по-скоро въпроса трябва да е - Защо изобщо ги платих тези 60,00 лева?????
Така че, аз посетих този клуб два пъти - за пръв и последен!

Не мога да повярвам, че това може да ви се е случило в детския кът в Сити Центъра. Аз редовно водя моята дъщеря там и въпреки, че съм дала своето разрешение да оцветява фигурка ако поиска, момичетата винаги ми се обаждат и ме питата дали може и до каква цена. А и доколкото ми е известно те не предлагат фигурки, които струват 25 лева. Сигурна ли си, че говориш за детския кът, който се намира в Сити Центъра, този който е в магазин Овиезе???

Общи условия

Активация на акаунт