2 години без секс - това нормално ли е?!

  • 14 845
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
Нормално е секса малко да се разреди с годините - но 2 години  doh doh за млада двойка, за млада жена. Както казаха и момичетата по - горе има проблем определено. А ти си и в разцвета на силите си - как живот без секс. Премисли и вземи решение.

# 16
  • Мнения: 196
Че ти как издържаш тези две години??
Дали той има друга жена или не май не е чак толкова от значение. Теб какво те държи до този човек ми е интересно? Ако не те харесва като жена, като какво те харесва тогава - като чистачка и перачка ли? Не искам да те засегна, но какво ви държи заедно?

След като мъжът ти - грубо казано - не изпълнява съпружеския си дълг, си в правото си да компенсираш другаде. Пък ако ви е добре заедно с мъжът ти, си оставайте заедно. Важното е да се чувствате щастливи.

# 17
  • Мнения: 269
Споделям мнението на Белинда! Peace 2 г са много!! И на мен не ми се прави секс напоследък, мъжо ме бъзика..ама кво да направя, чак се плаша от себе си, то бива хормони, ама.. Но 2 г и то без дете... Потърсете професионална помощ. Иначе живей с най-добрия си приятел! Peace Успех! Hug

# 18
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Аз изкарах един доста дълъг период /над две години/, в който много рядко ми се правеше секс.
Според мен причините бяха комплексни - хормоните, свързани с бременността и раждането,
стрес от различен характер, също и това, че не си харсвах тялото.
Но през цялот време знаех, че причината не е в него
Направо имаше периоди, в които съвсем искрено се чудех - как пък на хората им се парви секс,
какъв е алгоритъма  Mr. Green на желанието. Горкият ми мъж, как ме изтърпя незнам  newsm78
Даже ме беше заплашил, че ще пусне тема тук във форума, да се оплачел от мен  hahaha Joy
Най-дългия период, в който не сме правили секс, беше почти месец,
но много пъти съм го правила ей така, за да е той щастлив. Абе чувствах се като едно безполово същество. 
Слава Богу, този период отмина, и сега се чувствам страхотно, и осъзнавам, колко тежко му е било през това време.

Обикновено причините при мъжете са от друг характер, но все пак - две години абсолютно нищо ли не сте правили? Много трудно говорят на тази тема, но се опитай да измъкнеш какво значи, че не го предразполагаш като ЖЕНА. Това звучи обидно егати. Щом не го предразполагаш като жена, какъв мъж тогава ти е той.
Постави го малко на тясно, нека почувства, че пък не си му в кърпа вързана.
Успех.

# 19
  • София
  • Мнения: 888
Две години са много време и мисля, че е ненормално. За мен секса е едно от най -важните неща в една връзка. Няма ли качествен секс, колкото и да го обичам няма да остана с този мъж. А две години без секс ми се виждат невероятни #CrazyАз не мога да издържа една седмица, какво остава за повече. Секс правехме в деня преди да родя, секс правехме и 15 дни след като родих. Действа ни релаксиращо и успокояващо. Добре, че и двамата сме е....ви newsm20

# 20
  • Мнения: 5 317
Проблема ви е много сериозен.Аз недоумявам как живеете заедно и не сте правили секс две години.

# 21
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Нищо не е вечно.Случило се е нещо и край.Само не се обвинявай.Все едно сте били гаджета и сега ще си имаш друго гадже.Понякога човек прави грешна преценка .Гледай всичко да приключи цивилизовано.Не казвай че има друг!!Веднага ще си ти виновна.
Просто вземи решение и го напусни.
Желая ти много здраве и щастие в новата връзка.
Най-добрата сексуална поза е гръб в гръб-когато ти е сигурен партньора ти виждаш целия свят.
Когаго сте очи в очи -виждаш само него и ставаш ограничен.
Мното радост

# 22
Така сега и аз да отговоря сериозно на проблема ти.Аз също рядко правя секс-било защото ми е тъпо,било защото ми е криво,детето късно заспива,проблеми от дгуго естество.И аз изпитвам сериозни чувства кум друг,но там нещата са табу тема.Но не е в това проблема ми ,че не правя секс,в къщи все има неща за разправии,все финансови или други,това убива в мен желанието.Но май не го правя и защото не ми се иска по незнайни причини.И аз имам нужда от помощ,но незнам каква.Обърках си живота тотално,намесих в него много близки хора и това ме прави нещастна,но въпреки това живея и гледам напред.
Това все едно мъжа ми го е писал.И аз съм така по хормонални причини.Така , че засега нямаме проблем.Но когато е
единия стане нормален...не ми се мисли #Crazy

# 23
  • Мнения: 159
Не е нормално 2 години без секс. За 14 години семеен живот не сме правили секс, когато бях бременна и то 3-4 месеца. Поговорете и непременно се посъветвайте със сексолог. А ако съпругът ви откаже, отидете при другия и не се чувствайте виновна.

# 24
  • Мнения: 3 500
Не, не е нормално.Ама никак не е нормално.Аз бих се чувствала ужасно, ако мъжа ми ми каже "Ти не ме предразполагаш като ЖЕНА".Какво ми идва да кажа наум, ама ще си затрая. И според мен си има друга.А вашите семейни отношения са тръгнали надолу.Помисли преди да решите да имате и дете.Проблемът може много да се задълбочи.Намерете разрешението помежду ви, а не създавайте дете, за да го разрешите.Мое мнение...

# 25
  • Мнения: 17 546
Аз ще си позволя да попитам, дали на някого му мина мисълта, че човека тайно е на "левия бряг" и е от тези, които няма да го признаят. Просто ще си съществува така заради обществото и толкоз.

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 01:51 от Кристал

# 26
  • Мнения: 2 019
е чак пък 2 години не мога да издържа,мисля че проблемът е сериозен и щом толкова дълго е продължило няма оправия.Дай шанс на другия  bouquet

# 27
Не е нормално но и при мен е така,за съжаление!Почти две може и повече.........

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
За мен не е нормално ако няма здравословен проблем.

# 29
  • Мнения: 3 674
Това не е НОРМАЛНО мила Naughty Ако не се привли4ате сексуално...6те е голяма мъка ...и за двамата.Рано или късно 6те се стигне до изневяра...не ме разбирай погре6но...но може ли да се кара на...4к...ииии/простете ми 4е съм директна/...да известно време може....но не до края на живота си.

Аз имах подобна ситуациа с бив6ия си/писах за това в друга тема:"Знам 4е така 6те ги нараня"/... аз много пътувах понеже работата мо го изисква6е...но като се върнех,4увствах се от4уждена...ина4е бяхме супер приятели,много си пасвахме във всяко  отно6ение....но сексуално не се привли4ахме. Не сме имали секс по 6-7месеца...което не е нормално.Карахме така 3 години...и накрая разбрахме 4е не става... Tired

Раздялата/по мое желание/ ре6и проблема...най-добре бе6е и за двамата.
Нека всеки върви по пътя и търси 6тастието си.всеки има право на това....

Разликата от твоя слу4ай е 4е ние имахме дете,на6ия син.Но слава Богу Ники бе6е голям  и ме разбира6е напълно.
Вие нямате деца...което е все пак  плюс. Не ги създавайте ако наистина отно6енията ви са на това ниво... Confused Изяснете се как 6те я карате напред...и ако не става...то не се мъ4ете и двамата. В момента съм с втория си съпруг с когото се привли4ме   и пасваме сксуално....и това е много важно в една връзка
     bouquet

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 23:19 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт