Име на куче

  • 166 628
  • 337
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0
Ох,ох!Ако знаете какво сладурче вече имам.Ягдтериер е.Женско е и се казва Сузи.Вмомента е на 2 месеца и 8 дни/броя ги ден по ден/.Много си я обичам и е направо прекрасно същество.

# 301
  • Мнения: 0
Здрасти!на скоро си взехме цверк шнауцер и се чудим как да го кръстим.За сега му викаме Муни той е момче,но ни го донесоха от Словения и родословието и името му не му е дошло,момчето каза че името му трябва да му е с Р.Ако имате идеи да ми съобщите,но искаме да има име което да е по рядко срещано,като Ричард,Ромео,не искаме да е Рони и т.н а може и да в самото име да има р.

# 302
  • Мнения: 2 792
Знам, че е късно вече за предложения, но това си е Баримор или галено Бари, веднага това ми дойде като име.
 Ние си взехме девойка далматинка и я кръстихме Терра просто да се изфукам го пиша Simple Smile

# 303
  • Мнения: 0
Моето куче се казва Шреки.Имам също Ада.Имала съм много котки(знам че темата е име за куче но имената на котките са интересни).Ава,Айа,Джейди,Лейди и други.Цезар е подходящо за куче,за женско Тара,Тери,Стейси,Сиси.

# 304
  • Мнения: 146
Здрасти!на скоро си взехме цверк шнауцер и се чудим как да го кръстим.За сега му викаме Муни той е момче,но ни го донесоха от Словения и родословието и името му не му е дошло,момчето каза че името му трябва да му е с Р.Ако имате идеи да ми съобщите,но искаме да има име което да е по рядко срещано,като Ричард,Ромео,не искаме да е Рони и т.н а може и да в самото име да има р.
Рупрехт, Прахор Нафарфоров, Харалампи, Развигор, Питагор, Аристофан, Аристотел (на галено е Тотю:), Перикъл, Омир, Лир, Румпелщилцхен, Шандор и др. такива  Wink

# 305
  • Мнения: 1
в парка срещнах пинчер , който се казваше Армани

# 306
  • Мнения: 836
Здрасти!на скоро си взехме цверк шнауцер и се чудим как да го кръстим.За сега му викаме Муни той е момче,но ни го донесоха от Словения и родословието и името му не му е дошло,момчето каза че името му трябва да му е с Р.Ако имате идеи да ми съобщите,но искаме да има име което да е по рядко срещано,като Ричард,Ромео,не искаме да е Рони и т.н а може и да в самото име да има р.
... Прахор Нафарфоров...

 Joy
А на галено - Фори.  Peace

# 307
  • Мнения: 0
Мъжки - Греъм, Гари, Арес, Бари, Чери, Тери, Торес, Арсел, Тори, Брен,
Женски - Хера, Лейзи, Кори, Кейси, Чери, Тариса, Тара, Наоми, Киара,

Последна редакция: сб, 12 ное 2011, 17:37 от delfin4etoo

# 308
  • Мнения: 0
Аз за мъжки ротвайлер (какъвто се надявам някой ден да си взема) съм избрала името Арнолд - на кратко Арни  newsm10

# 309
  • Мнения: 0
Здравейте  Wink Скоро ще си взимаме кученце, малко мъжко пинчерче и не ми идват никакви имена  ooooh! Можете ли да ми помогнете? И някой, който има пинчер, може ли да ми каже как е в отглеждането?Благодаря.

# 310
  • Мнения: 218
Здравейте  Wink Скоро ще си взимаме кученце, малко мъжко пинчерче и не ми идват никакви имена  ooooh! Можете ли да ми помогнете? И някой, който има пинчер, може ли да ми каже как е в отглеждането?Благодаря.

За имена се сещам-Суки, Дяволита, Джеси, Дарки ...с такива имена съм си кръщавала лубимците. А за отглеждането...не съм имала такава порода куче...но иначе са сладки. Дано съм ти помогнала с имената. Simple Smile

# 311
  • Мнения: 2 286
Здравейте!!

От 2 дни си имаме кокер шпаньол и милото си няма име...

Моля ви, помогнете, че вече се чувствам ужасно!
Мислим за Рори или Шели, от Шелдън. Мъжа ми предложи и Нед...

Нещо подходящо да предложите?  bouquet

Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 23:53 от hailie

# 312
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
преди един месец и ние взехме рус кокер
имената за избор бяха Голди, Лъки, Лари, Чарли или Арчи
актуално остана последното  Peace

# 313
  • Мнения: 2 286
Рапунцел, благодаря ти  bouquet

Арчи е пракрасно име, но на нашата полянка има поне 2 кокера Арчи и поне още 2 кучета с това име. Като го викнеш едното - идва цяла глутница Crazy . А тъй като и ние, живот и здраве, там ще се разхождаме Арчи отпадна още на първо четене. (а как им отива на кокерите това име Heart Eyes )

Ние след дълго и тежко мислене и премисляне се спряхме на Еди.

# 314
  • Мнения: 0
имам мини пинчер мъжки кажете ми подходящи имена

Общи условия

Активация на акаунт