Име на куче

  • 166 628
  • 337
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 17 546
Страхотен е, и аз искам, само че английски. Май ще си направя подарък за юбилея, ама да не се заричам.
И аз обожавам английските булдози(така ли се пише в мн.ч.?  Laughing ) Но са много големи и много лигавииии Laughing
Тези са такива меченца, разкошни и с тия уши направо умирам от смях! Joy

# 286
  • Мнения: 22 867
здравейте момичета,
аз вече  имам кученце момченце йорки на два месеца и половина. от една седмица е при нас а аз не мога да му измисля име. бях измислила за женско  но за мъжко  ми е много трудно - или не са звучни или ми се струват за големи кучета. моля помагайте

vanass, погледни ТУК, двете леви колонки - Клички кобелей йоркширов, може би ще си харесаш име или пък за идея, може и сам/а да си съчиниш нещо. Peace

# 287
  • Мнения: 5 393
Бижу- отворих снимката и го гледах 5 минути тоз сладур. Накрая го кръстих Фин, съкратено от Финиъс.Има едно детско- Финиъс и Фърб,  2 момченца- много умни и много любопитни, все правят разни бели, но накрая всичко е наред. та и този на такова ми прилича- беладжия, но безобиден Laughing

# 288
  • Мнения: 252
От една седмица сме притежатели на мъжко Джак Ръсел териерче- децата го кръстиха Рони.

# 289
  • Мнения: 2
ми  например Моли за женско(това е като кучето на рачков) newsm62 и за мъжко например Марти smile3501 smile3501

# 290
  • Мнения: 836

Ето такъв ще бъде. Сложете сладко име на този бонбон.



Аз бих го кръстила Вагнер.
Но, все пак за този така по френски изтънчен мосю:
Берлиоз, Жар, Дебюси (!), Равел, Шарпантие (макар, че това би било по-подходящо за Шар-Пей), Сен-Санс, Пуленк, Бартез.

И не смей да го наричаш розов пухчо  Naughty Ще ти се обиди.

# 291
  • Мнения: 3 830
Вчера чух мъж да вика кучето си с името Цица  Shocked Joy

# 292
  • Мнения: 0
Аз ще имам кученце, което е кръстоска между чихуахуа и пинчер. Намислила съм името Рая. Според вас подходящо ли е? И малко отклонение от темата за имената, ако някой знае нещо повече за такива кучета като моето да пише, няма значение какво знаете стига да е полезно.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 293
  • Мнения: 0
За такива малки кученца ми звучи добре Савана или Джоджо. newsm78 Но и Рая е хубаво.Моето се казва Зара, но тя сама си го избра, аз предпочитах Савана но уви...

# 294
  • Мнения: 112
Здравейте ще имам мъжки кокер шпаньол и се чудя как да го кръстя може ли да ми дадете идея за име

# 295
  • Мнения: 0
Аз имам едно невероятно бебче, на 7 месеца, кръстоска е между пекинез и японски хин, невероятна красавица е и е толкова мила, казва се Рая и наистина е страшно добричка и мила, точно като ангелче от Рая Hug Heart Eyes

# 296
  • Мнения: 0
Ами,аз не съм мама,но ми е интересно да чета темите!!!Аз скоро ще си взимам пинчер!Ако е мъжки-Лъки или Бъки!Ако е женски-Джеси,Нора,Лола,Сара,Елза,Елиза,Лара,Джиджи,Мери,Елойс!!!Чувала съм,че пинчерите обичали стопаните си,обичали да се извеждат и са по-агресивни само към непознати,и ядат малко!!!!

# 297
  • Мнения: 252
Вчера чух мъж да вика кучето си с името Цица  Shocked Joy
Joy Joy Тодор беше името, което един дакел се опитваше да прикрие докато го разхождаше  стопанинът му пред НДК. Laughing  Shocked

# 298
  • Мнения: 0
   Ех,оказа се,че няма да си взимам пинчер!Но са ми уредили ягдтериер.Не че съм ловец,но просто леля ми има познат,които се е сдобил с малки ягдтериерчета и аз се съгласих,защото са едни сладки(малко лудички,но с малко дресировка...),а и аз си търся малка порода.Сега са на 30 дни,но след около 15-20 дни най-вероятно ще си взема моят дял Laughing!
   Сега да преминем към имената.Всъщност не съм измислила още конкретно едно име за всеки пол,но все пак ще споделя тези,които ми харесват!
    Но ми се иска преди да дам предложенията си да коментирам малко вашите!Рая ми звучи като Земя!Елза като Сълза!Хера е като богинята от митологията на Гърция/гръцката митология/!
    Е,сега към моите!За женско-Суза(на галено Сузи),Ашли(на галено Аш),Алекс(не виждам по-галено от това),Роузи(на галено Роуз-Роза на английски),Клара(на галено Клари),Мери(това си е галено),Бета(Бети на галено),Каролина(на галено е Карла) и Джесика(на галено е Джеси)!За мъжко-Рони(няма галено),Лъки(пак няма галено),Арчи(няма галено),Бъки(няма галено) и Ник(галено-не)!!!

# 299
  • Мнения: 0
http://www.bowwow.com.au/ -тук има ужасно много имена

Много благодаря!!! Този сайт е страхотен!!! Всъщност аз не търся еми за куче, защото аз си имам-Сара...  Heart Eyes моята любов! Прекрасна е! А да... за имената  Grinning емии прекрасни са и аз лично за следващото ми куче вече съм му избрала име- ако е момиче или ще е Дейзи, Моли, Холи, Хана и едно особено но просто си има своя чар - Хоши. Аа мъжките.... най-вероятно Лъки, Ръсти или Шадоу! Просто са прекрасни!  Embarassed Embarassed Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush

Общи условия

Активация на акаунт