Карбовски за Лим

  • 3 676
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 Лим е много тежка тема, 2 години минаха и още съм бясна за всичко, което се случи, от безсилие съм бясна. Бясна съм и за това, че учителките са се спасявали, а едно 15 годишно момче се е връщало да спасява децата и само умира. Бясна съм, че никой не уважава децата в днешно време, че е пълно с нахакани приказки какво става с младите, а всъщност ние сме тези, които ги пренебрегваме, не ги уважаваме и провокираме всичко, което става.
 Много ми е мъчно за тези деца, може и да звучат като празни приказки, но ми се реве всеки път като се сетя, как са оставени да се удавят, тези учителки са за затвор.

# 16
  • Ст.Загора
  • Мнения: 679
Потресаващо но факт , особено кадрите  с учителите. Много плаках за горките дечица .

# 17
  • Мнения: 2 957
И аз подивях когато видях как учителките една по една излизат от водата и се настаняват в линейките.Не видях нито едно дете да излиза  Cry
Вечерта същите тези учителки са прекаралли в хотела,че даже и с багажа си който са успели да извадят.Вечеряли са и си си легнали,докато децата са били в автобуса издавени.
Не знам какво е това безочие,безхабери...не знам как да го нарека  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 133
Затвора е най лекото наказание.Те ще са живи , децата НЕ.Спасяват крокодил миризлив , децата ебасги .
Даже "даскалиците" както ги нарече Карбовски  не знаели , къде са поверените им деца.Учителите "безплатно" возят роднините си в автобуса са ЖИВИ, децата ...

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз исках да го гледам и съм забравила  Sad  Ще има ли повторение и знаете ли кога?

# 20
  • Мнения: 6 417
Дебелогъзата даскалка напусна училището...Чудя се как ли живее в малък град като Свищов?

# 21
  • Мнения: 2 550
Аз исках да го гледам и съм забравила  Sad  Ще има ли повторение и знаете ли кога?

В арена го има качено предаването.

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Изобщо не мисля да го плюя.Просто си изразих мнението.
Репортажите му са дотолкова преекспонирани, толкова натоварени с отрицателна емоция, че в един момент даже "обикновеното" изглежда отблъскващо.
Ужасна стилистика.
На мястото на телевизията, бих пускала неговите материали след 22 часа и с точка за възраст.
Това е.

...
как може репортаж за издавени деца  да са с положителен заряд?! или за роднините на жените в Либия? може би това с учениците е обикновена случка според теб? ами, то може и така да се погледне... някакъв автобус паднал и децата се издавили. случват се такива нещица, нали?
не бива да ни депресират с такива предавания!
преди 22 - само Биг Брадър и Сделка или не! там няма за какво да се мисли....

# 23
  • Мнения: 34
"Даскалките" - виновни или не - няма човешки съд който да определи това 100% и справедливо да наложи наказание. Оставам си с надеждата там някъде да има някой или нещо което да даде заслуженото на заслужилите!

# 24
  • Мнения: 603
"Даскалките" - виновни или не - няма човешки съд който да определи това 100% и справедливо да наложи наказание. Оставам си с надеждата там някъде да има някой или нещо което да даде заслуженото на заслужилите!
Точно.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 704
ужас ! глеадах го и се разплаках.как така ,тези дъртите излизат и не им пука за децата вътре?????????   не  мога да го проумея?    #2gunfire newsm78

инстинкт за самосъхранение му се вика...
в такива ситуации човек не мисли...
не казвам, че е правилно...но е така  Confused

и аз все това си мисля. Тези учители са най-обикновени хора като всички нас. Наши майки и сестри са. Принципно на тяхно място е можел да бъде всеки от нас. И какво му става на човек в един момент? Сякаш превърта, сякаш дяволът му изпива акъла...

# 26
  • Мнения: 1 013
Не вярвам въобще учителите да са си прекарали щастливо вечерта! Сигурна съм че страдат ужасно и ще страдат цял живот!

# 27
  • Мнения: 1 381
По коя телевизия са го давали?

# 28
  • Мнения: 603
Карбовски го дават само по 1 телевизия - НОВА в събота от 18:15

# 29
  • Мнения: 71
Фимла и мен много ме разстрои. ОБАЧЕ, ми се стори, че това си беше платен репортаж.

Общи условия

Активация на акаунт