вярвате ли на тези писма

  • 1 987
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
При мен секва пътуването на такова писмо, изобщо не ги препращам. Naughty

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
  Не го разпращам естествено на 15, 20 и тн. човека, но задължително на този, който ми го е пратил. Ей така, да му стане гадно.  Mr. Green

И аз правя същото, но изпращам толкова копия, колкото е написано в писмото. Така е още по-гадно  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 903
ама администраторът на арена наистина ли е .....?  #Crazy
Не бил администраторът, а собственикът и не бил умрял в рамките на 4 часа, ами го били задържали ГСБОП за 4 часа и по 4 телевизии го били снимали после.

ааа, в преносен смисъл значи  Mr. Green идиотиии  ooooh!

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
  Не го разпращам естествено на 15, 20 и тн. човека, но задължително на този, който ми го е пратил. Ей така, да му стане гадно.  Mr. Green

И аз правя същото, но изпращам толкова копия, колкото е написано в писмото. Така е още по-гадно  Mr. Green

Хейтърки Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 656
Не. Не си правя труда да ги чета - просто ги трия.
Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 826
Изобщо не вярвам , пращам ги в боклука и окото ми не мигва  Mr. Green

# 21
Разбира се че не вярвам...Пфф...Измислици...

# 22
  • Мнения: 88
Е ,  и на мене ми е писнало.Няма ли с какво друго да се занимават.

# 23
  • Мнения: 963
Тези дето носят щастие, любов и сбъднати желания директно ги затривам. Или ако случайно текстът е хубав препращам като трия "магиите" накрая.
Повече ме дразнят мейли от сорта на "препратете на 15 души, за да не изтрият акаунта ви" или "включете се в подписката и я препратете" и т.н. На тях обикновено им отговарям с линк от тук. Сайтът е посветен на това да "развенчава" подобни послания... Хубаво е!

# 24
  • Мнения: 170
Не вярвам и никога не съм вярвала.Като малка съм получавала , но  не съм им обръщала внимание, това не значи , че съм нещастна или нещо такова.

# 25
  • Мнения: 4 916
Получавала съм такива писма от най-неочаквани податели - включително от научния ми ръководител  Joy Трия ги директно.  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 956
Ин дъ Recycle Bin   Stop

# 27
  • Мнения: 46 518
Не, дори не ги чета  Stop

# 28
  • Мнения: 278
Ох, така да мразя да получавам такива писма.
Имам една приятелка, която ми изпраща такива глупости още преди Интернет и е-мейл.
Донесе ми една купичка с една медуза вътре и каза, че това е гъба и тя се храни с чай, всеки четвъртък ражда и трябва да се сложи в друга купичка с чай, към нея върви и писмо, което заедно с новата гъба в купичка с чай се дава на друг човек и така без да се прекъсва веригата. И моля ви се колко съм била проста, ходих да купувам купички и раздавах на хората.
Кулминацията: след като еди колко си седмици се е множила гъбата, а аз съм я раздавала, се изсушавам и се нося до сърцето, но не си спомням подробности и какво се случи с "хербария".
Категорично не вярвам

# 29
  • Мнения: 1 111
 На нас веднъж ни бяха пуснали в пощенската кутия и съпругът ми направи там колкото трябваше копия и ги пусна в други пощ. кутии/обаче не в нашия блок Simple Smile/Трябва да ви кажа, че малко след това ни се случиха съвсем изненадващо поредица от щастливи събития.Сега ако ми пуснат пак така ще направя. LaughingНе съм суеверна, но ще го направя, ей така. LaughingПък знам ли...
 Тия по нета дето ги получавам ги трия директно.

Общи условия

Активация на акаунт