Чук, чук, яйчице, шари те ВАРНЕнско дете ( 20 )

  • 9 384
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 125
Добрютро! Ние пак сме зжерски запечени, вече ми писна. Сега се глези и мрънка тука, а навън духа и ще сме пак затворници! Специални благодарности на [color=red]КаliMa [/color] - писала ме е на 29!!! На 34 съм ма, душа, много ми подмлади бялата глава!!! newsm10 newsm47 newsm53 smile3506 newsm08 newsm62 smile3507 smile3501

# 76
  • Варна
  • Мнения: 893

Аз щи кажа бе Crazy Съчувствала е на Никито и тя е стояла будна Rolling Eyes

уф няма зачервено на венеца , само подуто, дали са зъби?!вече не знам какво да мисля, обърна си режима нещо  smile3506 аз от зъм не се надувам,дали не мяза на мене  Thinking
ама няма бяло още  Confused

ивчок, ще черпиш Калина май  Laughing

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Специални благодарности на [color=red]КаliMa [/color] - писала ме е на 29!!! На 34 съм ма, душа, много ми подмлади бялата глава!!!

 newsm53 smile3532 Лошо няма! Дай Боже всекиму!!!

DVV, добре се е представила новата педка. Нашата през Викенда  не мож я накара да дойде, дори и срещу заплащане.

Хайде, да ви е СТРАСТНА цялата седмица!

# 78
  • Мнения: 376
Аз да се оплача от великия ортопед в Майчин дом....Живков май беше. От две седмици имам час за днес в 18 ч.(демек след час), но няма да ходим защото чак сега една девойка се обади с думите: Да не вземете да дойдете?!  #Crazy Бясна съм. #Cussing out

# 79
  • Мнения: 2 922
Аз да се оплача от великия ортопед в Майчин дом....Живков май беше. От две седмици имам час за днес в 18 ч.(демек след час), но няма да ходим защото чак сега една девойка се обади с думите: Да не вземете да дойдете?!  #Crazy Бясна съм. #Cussing out

Имахме час за 17ч. и точно щяхме да тръгваме, когато ни се обадиха да не ходим! Ами ако не живеех на 10 минути от Майчин Дом и бях тръгнала?! Въобще не мислят...

# 80
  • Варна
  • Мнения: 893
е що?да не би да го няма?
те тея на рецепцията хич ги няма  Crazy
иначе доктора си върши много добре работата Peace

П.П. Ива се крие от нас но я излових в Декември!:
Та нали утре имам рожден ден ииии ето го на.
чакай да ти честитя сега че утре може и да не се сетя smile3537
честит рожден ден на хуфшисътъ  animal085  Иванина  bouquet

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 19:25 от Virginity

# 81
  • Мнения: 125
Когато ние бяхме на предлед, д-ра закъсня, защото бил в операция! Лека нощ на всчики,а Калина да си настрои шкембето за бира!

# 82
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
То е настроено, ама няма, сега ми се припи, а няма как да скокна до денонощния, хем е на 2 крачки  Sad

# 83
  • Варна
  • Мнения: 893
а нашия дядо сват трета вечер спи в кухнята и не мога да припаря до там , всичко трябва предварително да си замъкна в спалнята smile3515

# 84
  • Мнения: 101
Честит рожден ден на Иванина, жива, здрава и винаги обичана мама и съпруга  smile3525
iv4ok аз отдавна се каня да те питам как успя да се изучиш за даскалица като роди на 15  Joy

# 85
  • Мнения: 376
Да ви почерпя, че днес захвърлям двадесетте и минавам към тридесетте годинки.  newsm27 Ето да се почерпите за мен виртуално с тортичка
 
и нещо соленичко  а ето и да преглътнете

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 00:47 от iva-bebe

# 86
  • Мнения: 529


ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНООГО ЩАСТЛИВА!

# 87
  • Мнения: 96
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИВЕДа си жива и здрава,много обичана и усмивката никога да не напуска лицетоти,напук на всичко и всички. newsm51 newsm51  love001  love001 newsm51  love001
Хич не ми минавай с тез виртуални торти,ще чакам да почерпиш реално. newsm44 smile3534 smile3533 smile3508  love001

# 88
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Честит Рожден Ден ИВЕ!!!!
Да те навали дъжд от здраве,
Да те повлече ураган от пари,
Да се удавиш в море от любов!!!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВА! ЗДРАВЕ, УСМИВКИ И ЛЮБОВ!

Общи условия

Активация на акаунт