Отзиви за количкa CASUALPLAY Vintage Reverse

  • 14 460
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 795
И при мен голямо чудене падна с тази Т5  Thinking Thinking Thinking
Харесах я още като бременна, даже не се интересувах каква марка е. После открих сайта на Плей и като не я видях реших, че е по-стария модел, а тези в сайта са най-новите. Бях решила да погледна и S4 в Малечко и да реша коя от 2-те да взема, защото единствено исках да е с предна двойна гума!!! В магазина S4 нямаше, а когато ги попитах кога ще я имат ми отвърнаха, че я очакват март месец (беше декември) и без да се чудя си купих Т5 просто защото не съм от София и не ми се пътуваше отново, а и до март щях да съм без количка. Удиви ме обаче обяснението на продавача, че "абе тва S4 е по-стария модел, и имахме 2 майки дето се оплакваха от дефект в предното колело - при по-силен удар в бордюра предното се сгъва само  Shocked Shocked Shocked и я по-добре както си си решила си вземи Т5 да ти е мирна главата".
За дефекта не му повярвах , естествено, но остана да ме гложди някакво съмнение, че не се знае какво точно съм си купила Thinking ooooh! Thinking
От Т5 съм изключително доволна, сега като разгледах на снимките на Таси много неща са еднакви, но ми е любопитно да разбера повече и при първа възможност ще отида до Малечко да разпитам отново!

# 16
  • София
  • Мнения: 771
tasi, мерси много  Hug Тези от Малечко обаче не ми вдъхват доверие, а май само те внасят Play.

# 17
  • Мнения: 795
Искам да помоля Таси да разгледа сама S4 в сайта на Малечко- http://malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=5957&lang=1
и да я сравни доколкото може с нейната.
А Т5 е доста по-различна (останах с впечатлението, че Таси е разбрала че S4 тук се продава като Т5) - ето я - http://malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=5950&lang=1

 Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 1 207
Аз не съм погледанала че и s4 я е имало в Малечко smile3555. Да моята е като нея,но това т5 нещоооо ми е странно,да го няма в сайта хмммм
Доста хора се оплакват от обслужването там явно нещоооо af

# 19
  • Мнения: 124
И аз ще раждам секцио! честно да ти кажа, главата ми направо е бръмнала, защото това ще ми е първо бебе, парите не ги намираме на улицата и просто искам да купя най-удачните неща! Че живот и здраве и за второто да ми служат един ден!  Да не говорим че моята капризна милост се е заинатила, че количката непременно трябва да е с обръщаща се дръжка, а това значително ми стеснява асортимента  ooooh!

mima28, ти не беше ли от Варна? Защото масово варненските мами са луднали по ПегПерего колички (и аз напълно ги подкрепям, количките са невероятни) - за съжаление за София не стават, изпробвано е. Така че ето ти още един вариант, при това доста лек!



Кетка, от Варна съм , но нещо не мога да си падна по ПерПерего  Thinking Харесва ми на мен S6, как ме е яд , че няма във Варна да я видя  Simple Smile

# 20
# 21
  • Мнения: 118

ох аз ли съм тъпа или незнам... цяла сутрин ровя в нета да намеря как и откъде да поръчам CASUALPLAY Vintage Reverse онлайн от чужбина, и няма, и няма..  ooooh! #Crazy Има ли някой опит?? Предполагам че от Испания ще е най-изгодно  newsm78 все пак там се произвеждат

# 22
  • Мнения: 1 207
Моята  ми я взе брат ми който е в Испания.Взех я с Baby Zero и Play Moon,чантата е май отделно и платих общо 670-680 евро.
Пратиха ми я с автобуса като цената е около 20-30 лв..Но за мен бяха 2 курса защото 1 кош е доста обемен

# 23
  • Мнения: 118

Уауу, tasi, много смело, така по автобуса.. сестра ми като праща така от Прага все има някакъв проблем  newsm78 ..затова и гледам това да е 'последен влак'.  Пък и ефтино ти е излязло, тези пражките щофьори са истински кожодери  #Cussing out А сигурно и за мен ще са 2 курса, ако не взема кошницата от Малечко, а честно, хич не искам да им пълня джоба на тези  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 118
Все се надявах да се намери някой с такава количка...  Confused побутвам темата напред, та дано  Praynig Аз я поръчах де, какво си мислите, просто ме свърбяха ръцете, та сега да видим какви съм ги сътворила, ще я бъде ли или  Sick
В крайна сметка реших да взема яйцето от Малечко - поне на него да му тече гаранция както си трябва. Друг е въпроса дали ще си харесам цвят, ох ужасна съм  ooooh!

# 25
  • Мнения: 124
Кетка, ти коя количка си поръча в крайна сметка ?  Simple Smile Аз още не мога да реша  Crazy

# 26
  • Мнения: 118
Кетка, ти коя количка си поръча в крайна сметка ?  Simple Smile Аз още не мога да реша  Crazy
Ох милата  Hug Аз поръчах точно CASUALPLAY Vintage Reverse и допълнително зимното чувалче за крака към нея. Количката, купена в Прага, излиза към 270 евро.

# 27
  • Мнения: 795
Друг е въпроса дали ще си харесам цвят, ох ужасна съм  ooooh!

Дано да имаш избор Praynig!!! Аз като купувах имаше един-единствен кош (добре, че беше в цвета, който харесвах), ако не ми харесаше, трябваше да чакам 2-3 месеца за новите  Sick
А ти по интернет ли поръча количката?

# 28
  • Мнения: 3 926
Аз се включвам само да кажа, че Т5 си е модел на Плей Grinning Преди да обновят сайта миналата година си я имаше. Така че не се тревожете Grinning Аз също много я бях харесала, ама 15-те й кг. ме отказаха Wink

# 29
  • Мнения: 118
Дано да имаш избор Praynig!!! Аз като купувах имаше един-единствен кош (добре, че беше в цвета, който харесвах), ако не ми харесаше, трябваше да чакам 2-3 месеца за новите  Sick
А ти по интернет ли поръча количката?
Количката поръчах на сестра ми, която живее в Прага - тя пък май я е поръчала по интернет да й я доставят на нея, а после как ще ми я прати, още незнам   newsm78 Освен това в последния момент реших и яйцето да взема оттам, не само заради цвета, но и излиза с 30 евро по-ефтино. Не че са кой знае колко, но все пак.. От чадърче и чанта се отказах, но се чудя още дали не сгреших, като се отказах от дъждобран за яйцето... 43 лв за дъждобран..  newsm78 ... при това в жегите едва ли ще си затворя бебето в него..  newsm78
Комарник четох една мама беше писала, че в Комо продавали някакъв на Чико за 15лв - универсален се пада, защото бил еластичен  newsm78 Ще проверя и ще докладвам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт