Отзиви за количкa CASUALPLAY Vintage Reverse

  • 14 473
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 118
Милички,
заветния ден настъпи, количката пристигнааа!!





Ще се обадя пак като се обебим и почнем да се разхождаме, дали е шукарско или нъц  Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 1 163
хайде да си я буташ със здраве, и да не забравиш да се похвалиш, като излезнеш с бебо.

# 32
  • Мнения: 795
Ketkata, страхотна е, със здраве да си я ползвате с бъдещото бебче! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 124
Понеже тук сте събрани собственичките на колички casualplay, да  се пробвам и тук да намеря някакви отзиви за модела Downtown, защото до момента не мога да си намеря от къде да си доставя Vintage  Rolling Eyes

Наистина ли никой не си купува Downtown ?  Crazy

# 34
  • Мнения: 4 428
Кетката, количката е страхотна  Grinning
И на мен много ми харесва и много ме е яд, че не я внасят. А коша на летния вариант как е, като размери? Има ли подвижна поставка за крачетата? Нещо ми се струва късичък  Rolling Eyes
Леко раждане и да пишеш после  Grinning

# 35
  • Мнения: 3 926
Аууу, чудна количка! Честито и с много здраве да я ползвате!!! Hug
Веси, къса ти изглежда цветната част. Ако се вгледаш ще видиш, че отдолу има черна, която продължава Wink или поне на мен така ми изглежда Wink
Кетката, а как ти излезе на цена?

# 36
  • Мнения: 4 428
Сега видях, че в сайта на малечко са пуснали нови разцветки на Плей и ми се струва, че първите снимки са на Винтаж /или както там се произнася/  Rolling Eyes
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=6054&lang=1

Дали няма да се излъжат от Малечко да започнат да внасят и този модел...Данооо  Grinning А и новите разцветки са много готини и интересни  Grinning

# 37
  • Мнения: 795

Наистина ли никой не си купува Downtown ?  Crazy

Аз поне освен в магазина наживо не съм я виждала. Да си кажа честно, много ми харесва и ако търсех малка компактна количка със сигурност бих си купила Даунтауна! Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 4 428

Наистина ли никой не си купува Downtown ?  Crazy

Аз поне освен в магазина наживо не съм я виждала. Да си кажа честно, много ми харесва и ако търсех малка компактна количка със сигурност бих си купила Даунтауна! Heart Eyes

Аз съм я виждала 2-3 пъти по улиците  Wink

# 39
  • Мнения: 124
Мерси много за отговорите, ако не внесат Vintage май съм се спряла на Downtown  Heart Eyes Харесва ми определено !

# 40
  • Мнения: 1 207
Момичета да ви се оплача преди няма и месец си поръчах чадъра на Плей от Малечко и се счупи.Цената му беше 57лв.Самата му стойка която се криви се счупи сега ще търся друга за пригаждане,защото повече няма да дам толкова пари колкото и да ми харесва.

# 41
  • Мнения: 124
Аз пък вече съм в пълен шах-тъкмо реших да си купя модел на Плей от Малечко и попадам само на отрицателни оценки за обслужването на гаранциите по количките  ooooh!

Ако се случи нещо, което е покрито от гаранцията какво се случва ?  Thinking В крайна сметка си има комисия за защита на потребителите, но толкова ли е страшно, кажете ми , моля Ви  Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 163
купи си държач за чадърчето, продават ги отделно, поне на Чиполино знам със сигурност че продават само държачи, защото те най се трошат,  издържат2-3 месеца.

# 43
  • Мнения: 118
Лелее, момичета, въобще забравих за темата и не допусках, че ще има нови отзиви! Извинявайте!
Та по същество:
1. Кошът в летния вариант като размери: принципно го дават до 3-годишно или до 15 кг (дано не лъжа); ето детайли от един руски сайт:
    - височина на гръбчето: 47 см;
    - дълбочина на сядане без поставката за крачетата: 30 см;
    - дълбочина на сядане с поставката за крачетата: 44 см;
    - ширина на гръбчето в горната част: 30 см;
    - ширина на сядане в долната част: 33 см;
2. Подвижна поставка за крачетата - виждате ли на снимката едно черно-бяло езиче, пада се точно между коленцата/крачетата? Значи то се дърпа напред, издърпва поставка, която удължава седалката; дърпа се само напред, няма позиции надолу или под наклон. Сори че не мога да ви я снимам, но демонтирах вече лятната седалка и я прибрах в кашона, за да монтирам Примата. Ако много ви интересува, ще я монтирам пак.
3. Цена:
    - Количка 528лв
    - Зимно чувалче за крака 28лв
    - Цветна подложка за лятната седалка 67лв
    - Прима кошница за кола 328лв
Това са цените - директно купени нещата от Прага;

tasi, гадно за чадърчето, но мила, не се ядосвай, досега не съм видяла чадърче за количка, направено така, че да не се счупи за седмица-две. Просто който ги проектира, мисли с....  #Cussing out

Питайте още, ще меря  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 207
Купих си чадър на Бертони,защото ставаше чадъра,но бях без количката и след това като като пробвах не става държача на самата количка bash 
Някой да знае дали продават само държачи в Малечко?

Общи условия

Активация на акаунт