За размерите на велосипедите.

  • 1 331
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ох,какво да ви кажа и аз съм изпаднала в една дилема newsm78 за размера съм сигурна 4е ще е 12, защото моят син е на 2г. и 3месеца и 16 ми изглежда мн. голямо само че дилемата ми е КАКВО КОЛЕЛО(като марка) и най-вече откъде да го купя.Не знам много магазини в Бургас и просто си нямам на идея какво да правя.Гледах и старите теми ама ни6то не можах да намеря.

Преди две лета купихме първото колело от арменците на Младост. Китайско е, тежко (като всички други) и е без контра (голям минус, тъй като ръчичките на децата са много малки и не могат да използват ръчна спирачка). Струваше 38 лв. Все пак си мисля, че за първо колело е поносим вариант, особено ако парите са в недостиг.

# 16
  • Мнения: 645
 Хайде и отчета: PeaceСлед като пребродих почти цяла София, купихме Драг, 12 синичко, страхотно. Малкия е на седмото небе от щастие, кара го съвсем спокойно а и бая бързичко. Ето го как изглежда , но е със сини дръжки и черни педали http://eshop.dimibike.com/product_info.php?cPath=21_25&products_id=113.

# 17
  • Мнения: 207
Мандаринка браво ,колелото е чудесно.Със здраве да си го карате.От сайта ли го поръчахте или го купихте от магазин и за колко пари.До нас има колела и но драг 12ките са по 125лв.

# 18
  • Мнения: 645
Мандаринка браво ,колелото е чудесно.Със здраве да си го карате.От сайта ли го поръчахте или го купихте от магазин и за колко пари.До нас има колела и но драг 12ките са по 125лв.
Мерси. Купих го от магазин в една пряка на Пиротска и беше 108 лв. Peace

Общи условия

Активация на акаунт