В кой месец се обърнаха бебчетата Ви?

  • 1 413
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
При мен се обърна в 7месец,но при една приятелка седмица преди да роди.Тя го преноси 6 дни,така че към края.

# 16
  • Мнения: 2 587
Седмица преди да родя или три дни преди термина.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Мисля, че беше в седмия месец някъде. Flutter Дано всичко е наред при твоята приятелка и бебчето успее да се обърне. Hug

# 18
  • Мнения: 1 243
При мен се обърна в 7-мия месец и си остана така до раждането Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 9 111
При мен някъде към 30 г.с. След това за малко се беше врътнало пак наобратно, но се оправи. Последно беше с главата надолу. Дано така си остане. Иначе как са видели пъпната връв. На мен док ми каза, че не се вижда на ехографа  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 381
При мен се обърна в 8 месец.
И при мен.

# 21
  • Мнения: 7 418
При мен някъде към 30 г.с. След това за малко се беше врътнало пак наобратно, но се оправи. Последно беше с главата надолу. Дано така си остане. Иначе как са видели пъпната връв. На мен док ми каза, че не се вижда на ехографа  newsm78
     Вижда се и още как!  People No Good

# 22
  • Мнения: 1 273
Обърна се в осмия месец и като се роди, беше с двойно увита пъпна връв около вратлето, и се наложи да родя с епизотомия.( но при мен не се виждаше, че пъпната връв е увита и родих нормално)

# 23
  • София
  • Мнения: 714
Аз съм в 36-та седмица и бебо си е седалище от самото начало. Изглегда така му е удобно. Но ми е интересно, как на някои бебетата са се обръщали в деня на термина или ден два преди това, като секциото в такива случай го плануват от 10 до 7 дни преди термина? На мен са ми определили дата - 10 дни преди термина. Освен това лекарите казват, че ако не се обърне до 36-та седмица, шансовете след това са нищожни.
Но ти не се притеснявай от секциото, то има много предимства, както за бебето, така и за теб.
Аз винаги съм си мислела, че ще родя нормално, а ето че сега става точно обратното и  не съжалявам.
Успех  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 391
В 6-ти месец още.
А защо всички, чиито бебета са седалищно, раждат със секцио?
Всеки добър гинеколог може да изроди бебе със седалищно предлежание, без да се налага операция.

# 25
  • Мнения: 2 096
Начина на раждане зависи от много обстоятелства и идеята е да се намери най доброто решение за мама и бебо. Тъй че е хубаво приятелката ти да приеме и идеята че може да роди и с операция. Независимо от раждането важното е бебо и мама да са добре. До колкото виждам проблема на момичето не е само седалищното предлежание. За справка аз имах всички индикации за нормалнораждане и в последния момент влязох за секцио по спешност. Тъй че Божа работа

# 26
  • Мнения: 1 101
В 7-ия месец.

# 27
  • Мнения: 492
В осмия месец се обърна.

# 28
  • Мнения: 4 621
Яна се обърна след средата на осмия месец Peace

# 29
  • Мнения: 3 456
Чак в деветия !!!

Общи условия

Активация на акаунт