На каква възраст бяха децата ви,когато ги пуснахте на ясли?

  • 1 742
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Живот и здраве от септември или октомври смятам да го пускам,тогава ще бъде на 2г 5м.Дано да успеем да се вредим!

# 16
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Моят син тръгва веднага след Великден, на 1 и 4 м

# 17
  • Мнения: 1 883
И двамата тръгнаха на 1г. и 8 месеца.Единият пролетта, а другия есента.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
1 г. и 3 м. Перфектно се адаптира. Боледува около 8 м.  и после взех мерки и спря... Wink Не съм я спирала. Сега е на 4 г. и ходи на градина  Grinning

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
на 1г и 10мес и си й е много добре там

# 20
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
На 1г и 11м бяха първи опити, на 2г и 6м го спрях... познайте защо  Crossing Arms
Общо му се събират пълни два месеца на ясла май  Twisted Evil

После направо на градина, сега добре си изкарва там...

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На две години беше, първите три месеца след два дни ходене на ясла и текваше носа. От януари не е така. Разболява се, но кара леко болестите, кашлицата не е слизала надолу. Аз след разболяване я оставях още някой ден вкъщи. Месец и половина не беше се разболявала, но ние с баща й пипнахме някакъв вирус и тя го прихвана от нас, сега и двете сме болни.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 70
На 1г. и 10м.Много му харесва там и ако не бяха честите боледувания,просто всичко щеше да е ОК.Дъщеря ми ще тръгне на ясла горе-долу на същата възраст.

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Моето не се вмества в анкетата, на 2,5 месеца. Първо полудневна, т.е. оставях да спи там и след лекция го прибирах, на 7 месеца мина на 6 часов престой; второто няма да го давам, защото така или иначе ще пиша дипломна и съм си у дома

# 24
  • Мнения: 2 700
На година и 8 месеца. Адптира се перфектно за 1 седмица. За цялата ясла боледува 2 пъти.

# 25
  • Мнения: 1 311
На 1 година и 7 дни.

Адаптира се изключително бързо - той просто не разбираше какво става. Вече беше преживял раздялата с мен, обаче. Един месец преди да тръгне на ясла го гледа баба му.

# 26
  • София
  • Мнения: 981
Криси беше на 2г. и 2м. когато тръгна на ясла.Нямаше проблем с адаптацията.Боледувала е само веднъж.
Сега е предучилищна и боледува много повече.

# 27
  • Мнения: 1 364
На 2 год и 3 месеца.

# 28
  • България-София
  • Мнения: 573
На 1г. и 5 месеца бяха

# 29
Алекс тръгна на ясла на 1г и 3 месеца.Бързо се адаптира.

Общи условия

Активация на акаунт