ФОТОШОП-22

  • 24 833
  • 497
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 6 743
Сейдж, НЕВЕРОЯТНА е  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 436
  • Мнения: 237
Хей, момичета, явно и на вас пролетта действа като на мен Hug
Алекс тия дни си е вкъщи, че кара варицела, и нямам много време ( да не кажа никакво), затова ето нещо семпло пролетно

# 437
  • Мнения: 3 050
Благодаря ви-почти изчетох първата страничка от ТЕМА НОМЕР 1, а сега ще пробвам и със сянката Hug
офф дава ми това надписче:
не може да изпълни задаването защото скрач диска е пълен newsm78

# 438
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Малеееееееееееееееееееее НЕВЕРОЯТНИ КРАСОТИ НАПРАВЕНИ ЗА ПОЛОВИН ДЕН!!!
  Hug Hug Hug
Изумена съм!!
Не мога да опиша колко сте надобряли и как ви се радвам!!!!

Весика, много сладко и нежно завръщане!!! Hug

# 439
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дамаянти на тази рамка момиченцето Калина много ми прилича на дъщеричката на правда-з ... тя е нали  Grinning
игуанки преди две теми май или в предишната нелиса беше писала как се оправя проблема ... и аз не момня как беше ... ако не го намериш малко по-късно ще се опитам да го изровя

# 440
  • Мнения: 3 050
ще потърся Hug

# 441
  • София
  • Мнения: 6 743
дамаянти на тази рамка момиченцето Калина много ми прилича на дъщеричката на правда-з ... тя е нали  Grinning
Tя е, тя ееее  Laughing  Mr. Green Слабост ми е това дете  Heart Eyes

# 442
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дамаянти на тази рамка момиченцето Калина много ми прилича на дъщеричката на правда-з ... тя е нали  Grinning
Tя е, тя ееее  Laughing  Mr. Green Слабост ми е това дете  Heart Eyes
сладурка страхотна е   bouquet  ... тя някъде около нас живееха Западния парк и от там сме се виждали ... да не са се преместили че затова да не съм ги виждяля напоследък

# 443
  • Мнения: 1 084
Бърза, семпла рамчица Simple Smile)), направена в краткото време, което си откраднах от домашните питомци Simple Smile))

# 444
  • Мнения: 3 050
намерих го  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131455.msg2490032#msg2490032  Hug
ама нещо не мога да разбера този клийн ъп как става...
а и нещо определено не му харесва на този фотошоп -явно е натоварен защото ми цепи компютъра заради него Rolling Eyes ужас! Shocked
ма ся ще се мъча Hug

иначе си направих вече и сянчица хихихи Laughing
но не мога сега да я кача, че всичко забива Confused

# 445
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Бърза, семпла рамчица Simple Smile)), направена в краткото време, което си откраднах от домашните питомци Simple Smile))

Семпла, ама стлина!!! Предполагам цветките са твое дело?!!

# 446
  • Мнения: 4 116
She Devil, много готино леприконче, даже си го сейвнах. Сега си спомних и за филма Легенда за леприконите  Mr. Green
Деситка, до Западния парк ли живеете? Много го харесвам аз този парк - спокойно, тихо...все там ходим като не е на работа татито ни. Пък и аз сама съм решила да ги водя там поне веднъж седмично... то си личи на повечето ни снимки, че са от там  Embarassed

# 447
  • Мнения: 377
  Здравейте, момичета!!!И аз вече се завърнах от ваканцията при бабите Grinning!Вие сте изписали цяла тема и сте натворили много красоти, но аз точно това и очаквах. Много е хубава идеята за елементите- и аз ще се опитам да направя накои, а междувременно съм си изтеглила всичко, което сте пуснали,а също и цветята на Малена- златни сте  bouquet  bouquet  bouquet
  А сега да се похваля, че имам подарък- увеличихме паметта на компа-специално заради моята страст към фотошопа Mr. Green- сега е 1 гигабайт и програмата направо пее- никъде не засича и съм много доволна Mr. Green
   Отивам да рамкирам- скоро ще се отчета с нещичко!

# 448
  • Мнения: 3 050
честито ДИМИКА 
  bouquet Аз направих това с леки сенки-дано ви разсмея-тук с приятелят ми нямахме какво да правим и обякохме старите носии на баба му Hug
Не сложих много неща да не стане претрупано, но ми кажете кое ви харесва и кое не Peace Praynig
http://firesea.multiply.com/photos/hi-res/3/4?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F4


и по-отдалеч
http://firesea.multiply.com/photos/photo/3/4
Някой ще ми каже ли как да ги слагам на поста си така, че да се виждат, а не да са само линкове Heart Eyes

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 22:25 от iguanka

# 449
  • Мнения: 377
Игуанка, снимките наистина даряват настроение Wink  bouquetСпоред мен обаче, ако направиш така, че да се виждат всичките им краища ще е по- добре. Така стоят някак като изрязани, но аз изобщо не претендирам да съм спец в областта Wink
За да сложиш малка снимка- линк към по голяма трябва да направиш така- пишеш:
[урл=адреса на голямата снимка][имж]адреса на малката снимка[/img][/url]
Първите url  и  img нарочно ги написах на кирилица, защото иначе не излиза като текст, а като линк. Дано да съм била полезна

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 23:09 от ДИМИКА

Общи условия

Активация на акаунт