Най-ценните моменти за една жена...

  • 1 740
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 701
Към момента мога да изброя няколко:
1.Когато осъзнах че съм обичана и че обичам;
2.Когато една сутрин свита в банята видях онези толкова бленувани две четрички / въпреки,че не реагирах по начина по който мислех-искаше ми се да заплача,а аз просто си отдъхнах невярвайки на това,което виждам/;
3.Когато видях точицата,която според доктора тогава беше колкото Желибон и едновременно с това чух сърчицето;
4.Всеки ден от известно време чувставайки ритниците за поздрав от чудото,което расте в мен;
5.Мига в който осъзнах,че безгранично обичам бъдещото си дете;

Предполагам,че раждането ще изпъкне пред всички тези моменти,но въпреки всичко те ще останат незабравими и ценни за мен.Всички до един!

# 16
  • Мнения: 390

Най- ценните моменти на една жена малко се различават от тези моменти на една майка. Поне за мен  Peace

Подкрепям абсолютно за себе си. Peace

# 17
  • Мнения: 1 044
Най-важните моменти за една жена са свързани с усещането, че  има семейство, деца, че е обичана и ценена. Не по-маловажно е и усещането за успешна професионална реализация.

# 18
Към момента мога да изброя няколко:
1.Когато осъзнах че съм обичана и че обичам;
2.Когато една сутрин свита в банята видях онези толкова бленувани две четрички / въпреки,че не реагирах по начина по който мислех-искаше ми се да заплача,а аз просто си отдъхнах невярвайки на това,което виждам/;
3.Когато видях точицата,която според доктора тогава беше колкото Желибон и едновременно с това чух сърчицето;
4.Всеки ден от известно време чувставайки ритниците за поздрав от чудото,което расте в мен;
5.Мига в който осъзнах,че безгранично обичам бъдещото си дете;

Предполагам,че раждането ще изпъкне пред всички тези моменти,но въпреки всичко те ще останат незабравими и ценни за мен.Всички до един!


# 19
  • софия
  • Мнения: 25 476
Когато Мина се роди - никога и за нищо друго не съм се чувствала така, както след нейното раждане. Безбрежно щастлива, развълнувана, объркана и всичко най-прекарасно, което не може да се изрази с думи.
1. Когато доктора ми даде снимката от ехографа с малкото бобче на нея.
2. Когато чух сърчицето й за първи път.
3. Когато д-р Томова ми каза, че моето малко бобче е момиченце.
4. Когато усетих мъничка да ме рита.
5. Когато за първи път видях как коремът ми се движи, защото мъничка се въртеше.

# 20
  • Мнения: 4 621
Най- ценните моменти на една жена малко се различават от тези моменти на една майка. Поне за мен  Peace
Подкрепям напълно Peace

# 21
  • Мнения: 131
Раждането, плача му след това. И никога няма да забравя когато го накърмих и той се усмихна доволен . Още ми потичат сълзите като си спомня.

# 22
  • Мнения: 131
едно уточнение , че не се е усмихнал съзнателно естествено .

# 23
  • Мнения: X
Абсолютно всеки момент от бременността ми и майчинството, както и от семейния живот са ми скъпи, любими и незаменими. Дори и когато ми се гадеше до 3-тия месец Peace

# 24
  • Мнения: 630
За мен един от най-прекрасният миг беше когато за пръв път видях и чух тупкащото сърчице -една малка точица, в която вече живееше душа. Беше просто неописуемо. А итози миг беше много дълго чакан и изстрадан. Всички малки прекрасни ритничета по време на бременността също бяха прекрасни. Самото раждане и по-скоро всичко след него не мога да го сложа в тази категория. Беше секцио и видях бебка съвсем за малко, а на следващия ден започна един кошмар, който за съжаление ми отне радостта от този толкова жадуван миг. Иначе има много мигове, които ме правят щастлива и като майка и като жена.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Знам само едно,каквото и да ни се случи,едва ли ще е по-хубаво и по-вълнуващо от раждането и от изписването на бебо.
Това е моя реплика   Hug
Никога няма да забравя и изражението на баща й, когато за пръв път я пое в ръцете си  Heart Eyes , няма да забравя как ме погледна, когато я сложиха на корема ми, като се роди..., няма да забравя първия път, когато аз я къпах.... Толкова много незабравими моменти....

# 26
  • Мнения: 2 242
Най- ценните моменти на една жена малко се различават от тези моменти на една майка. Поне за мен  Peace
Peace да, моите важни моменти включват тези около родителството, но не само  Wink
 не бих ги сравнявала като сила и значение и знам че тепърва ще ми се случват още по-вълнуващи и хубави неща  Laughing Flutter

# 27
  • Мнения: 5 362
Раждането на дете не може да се сравни с абсолютно нищо друго!
Peace

# 28
  • Мнения: 268
 Здравейте.
Раждането беше много трудно, наложи се малкото ми слънчеце да лежи в ковиоз. На 4 или 5 ден, отивах в интензивното да го видя в уреченото време. Когато звъннах и попитах сестрата мога ли да вляза, тя каза, че бебето ми е долу при другите дечица, родени със секцио. Вече е по-добре и няма нужда да лежи в ковиоз. Бях толкова щастлива. Въпреки многото шевове и болката, когато ходя, аз започнах да тичам към моето бебе. Тогава го докоснах,взех, накърмих за първи път.Това е един от най-вълнуващите моменти в живота ми. Следва първата думичка, първата крачка, първата думичка, първата целувка за мама.
Сега ми прави адски щастлива като почне да ми пее"Мила моя мамо" Simple Smile

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Цялото майчинство е изпълнено с такива прекрасни моменти... - кой от кой по-хубави... Раждането на дете, първият ни допир до него, първата му усмивка, първите му несигурни стъпки, първите му думички... - всичко това остава в сърцето. За мен обаче един от най-вълнуващите моменти беше, когато тръгвайки за болницата да ми правят амниоцентеза при втората ми бременност рано сутрин, все още  сънената ми 3-годишна дъщеря ми се усмихна след като я целунах и ми каза нежно "Мамо, обичам те". Сякаш искаше да ми вдъхне кураж... В този момент усетих, че никога няма да бъде сама, каквото и да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт