Спамо - чат темичка (2.04 - 8.04)

  • 22 624
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 710
 Коте, заповядай захарта  Whistling Whistling Whistling
Ти откъде си?  newsm78

# 376
# 377
 Shocked Я, каква темичка имало тук  ooooh!
Приемате ли гости  Grinning

# 378
  • Мнения: 2 724
Добро утро, макар и малко късничко. Мнооо съм зле Weary, мойто теле ме изкара извън кожата ми и си изпуснах парата smile3515, сега нямам глас и сили за нищо, добре сте си вий- молове ,хепита, срещички ,ама както и да е. Ще дойда аз на някоя среща, ще дойда  smile3521,кво като съм далечко.Минах и заминах  afwitchЧао.

# 379
  • Мнения: 530
Искам и аз на кафе другата седмица-втора смяна съм тогава от 15ч. и мога дотогава
да се присламча,ако ма щете  разбира се  Blush

Заповядай младежоу   Mr. Green

# 380
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 941
Shocked Я, каква темичка имало тук  ooooh!
Приемате ли гости  Grinning
Я, още един мАж Sunglasses
Заповядай Simple Smile

aleks, и аз крещя най-редовно по мойто теле ooooh!

# 381
  • Мнения: 5 370
Shocked Я, каква темичка имало тук  ooooh!
Приемате ли гости  Grinning
Улази, шефе, тук който разбира-първо се спира.
КАкво ще го пиеш-късо,,дълго, капучино или дабъл шварц? Thinking

# 382
КАкво ще го пиеш-късо,,дълго, капучино или дабъл шварц? Thinking

По- дълго, ако обичате. Колежката , би ли подала захарта !!!  Grinning

# 383
  • Мнения: 1 400
Коте, заповядай захарта  Whistling Whistling Whistling
Ти откъде си?  newsm78
Ами от Русье Blush ...чак... Ама ми се очертава ходене към то Мола само дето още не знам кога точно.
Бандерони, батка, от мен да знайш - тука който носи черпня - веднагически го приемат.
Ти какво черпиш казваш?
Мерсаж за шекерчето Peace
Знам си аз, че от него съм ... ей тъъййй... , ма пусто... кат мий сладко?!?

# 384
  • Мнения: 374
да пиина и аз шарбет4е 4е съм изкльощавела напоследък .....мноу ма яадосват домашните  #Crazy

# 385
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 941
Ай пак захар
Е ви и кифличка Wink

Коте, аз... не за друго, ами разваля се вкуса на кайвето (поне за мен) Sunglasses
Ама аз и алкохола тка го пия - чист и без примеси Crazy

# 386
  • Мнения: 7 710
Коте, ми то , МОЛ- а ти е по път, мари  Laughing Laughing Laughing
Свиркай, като идваш  Whistling Whistling Whistling

Я, пропуснала съм нещо  Crossing Arms

# 387
  • Мнения: 1 400
Ай пак захар
Е ви и кифличка Wink

Коте, аз... не за друго, ами разваля се вкуса на кайвето (поне за мен) Sunglasses
Ама аз и алкохола тка го пия - чист и без примеси Crazy
Бе той вкуса си му е добре, ама вида на пияча  Sick
 Mr. Green
Чукам триж по главата на мойто говедце ... да пази господ ... Whistling

# 388
  • Мнения: 150
100 утива пичели пърички за къфе въ Софиа...

# 389
  • Мнения: 530
Та не разбрах мен ша ма искате или тц за кафенце другата седмица  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт