Спамо - чат темичка (2.04 - 8.04)

  • 22 632
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 150
Но моите теми пак ще се четат!

С което ви казвам добро утро, ама не ме закачайте още, нека да изпия две-три глътки кафе...

# 346
  • Мнения: 7 710
 Whistling Whistling WhistlingБез да закачам Стоян,
дори и не му обръщам внимание,
ама- никакво даже  Naughty,
ви казвам ДОБРО УТРО   Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 08:16 от mylenka

# 347
  • Мнения: 75
...Добро утрооо и лек ден на всичкииии....
 Hug  bouquet Hug  bouquet

минавам и заминавам

# 348
  • Мнения: 150
Е, сега вече мога да направя опит да живея Simple Smile

# 349
  • Мнения: 4 371
Цаца не ям.Всъщност, никаква риба не ям Sick

И аз. Обичам само  Animal Pig Animal Chicken Но е още рано, за това дайте по някоя торта или баничка  chef

Ох...как ми е домъчняло за нея Cry( за Мина).....Мино маааа, ади да се видимееее....уф, не моем да изтраемоще 20 дни без теб Cry Я че дойдем на изложението, че видиш ти Crossing ArmsПрати ми поне покана деее Wink

И на мен ми е домъчняло. Време е вече за нова среща newsm53

Аре утре на кафе, кафе, кафееее Mr. Green
Айде Flutter Ама аз съм на работа през деня, да ви се незнае #Puppy dog

# 350
  • Мнения: 10 752
Цаца не ям.Всъщност, никаква риба не ям Sick

И аз. Обичам само  Animal Pig Animal Chicken Но е още рано, за това дайте по някоя торта или баничка  chef
Верно ли не обичаш ShockedИ аз ям само свиня и кокошка, ааа и крава също Mr. GreenНикакво друго не ям.
Мина ако не я видя поне един път в седмицата и ми е криво Cry


Добро утрооооо на всичкииии  bouquet

# 351
  • Мнения: 3 835
Добриютро и чао!!!  love001

# 352
  • Мнения: 5 370
И аз искам на кафе пъъъъъккккккккккк Sad
Ади някой път да се разберем с Мина-та-тя е близко около моя офис-и да ходим на ОНДА в МОл-а? Praynig Praynig

# 353
  • Мнения: 2 486
Добро и от мен,

Снощи постановката на танцовия състав на Лили Игнатова беше разкошна! Красота, перфектна хореография и много талантливи млади хора. Изключение направиха две-три малки технически грешки, но какво са те м/у приятели Mr. Green Аз мисля, че на Нешка танцьорите са малко по-дисциплинирани, но то е нормално, защото тя е малко по-упорита и доста по-строга. Но като цяло съм възхитена!

Стоянчо, браво, вече си в Уикипедия. Дано статията от мъниче да стане великан Peace

P.S. Аз също не обичам да ям риба.

# 354
  • Мнения: 10 752
И аз искам на кафе пъъъъъккккккккккк Sad
Ади някой път да се разберем с Мина-та-тя е близко около моя офис-и да ходим на ОНДА в МОл-а? Praynig Praynig
Ние ходим в Хепи-то, щото там се пуши Mr. Green
Пък и Мина до 20-ти едва ли ще може Cry

# 355
  • Мнения: 7 710
 Sad И на мен ми е мъчно за Мина  Cry Cry Cry
А и за всички ми е мъчно  Sad Sad Sad

п.п- Аз и риба ям  Grinning

Кога, казвате е срещата в ХЕПИ- то? newsm78

# 356
  • Мнения: 150
Тези кафета, дето ги пиете... Приемате ли мъжка компания (евентуално към края на месеца... събота или неделя)

# 357
  • Мнения: 5 370
Тези кафета, дето ги пиете... Приемате ли мъжка компания (евентуално към края на месеца... събота или неделя)
Що да не-приемаме. Аз пак предлагам ОНДА в МОЛ-а, там е много добро кафето.

# 358
  • Мнения: 7 710
Стоянчо, иска ли питане???!!!
Заповядай  Hug

# 359
  • Мнения: 10 752
Тези кафета, дето ги пиете... Приемате ли мъжка компания (евентуално към края на месеца... събота или неделя)
Що да не-приемаме. Аз пак предлагам ОНДА в МОЛ-а, там е много добро кафето.
Аз па пак си казвам - у Хепи-то Crossing Arms
Винаги там сме се виждали с Мина и сме стояли с часове Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт